به همراهزیکنان به همراهز در هسترالیا مهارت های کلامی جالب در مسابقه مارگارت دادگاه را نشان می دهند ورزش

۲۴ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

T او عجیب و غریب مارگارت دادگاه خروجی در اتاق در این به همراهز هسترالیا به همراهقی مانده هست، و مهارت های شفاف حرفرانی بسیاری از به همراهزیکنان دو روز قبل از توپ به اجرا در آمد برای زدن.

اکثر آنها زمانی که خوهسته اظهارنظر در مورد پیشنهاد شایسته و معقول بیللی جین کینگ دربه همراهره این پیشنهاد دادند که دادگاه دوم مسابقات – که به نام بهترین به همراهزیکن همیشه هسترالیا نامیده می شود، که ۲۴ کارآفرین شان همچنان یک پیروزی از قهرمان بدون حضور، سرنا ویلیامز هستند، هر دو تحریم می شوند ، تغییر نام داد و یا هر دو.

۷۴ ساله هسترالیایی هسترالیایی، که اکنون کشیش هست، هرگز از اظهارات مکرر خود مبنی بر اینکه همجنسگرایان و همجنسگرایان به "هیتلر و کمونیست ها" و "شیاطین" که "پس از جوانان ما" . او هفته گذشته گفت که در مسابقات امسال شرکت نخواهد کرد.

گرایش جنسی از به همراهزیکنان در تور زنان به مدت طولانی از شایعه و خجالت آور بوده هست. پادشاه – که در فینال سال ۱۹۶۹ به دادگاه رفته هست و زندگی فوق العاده اش موضوع فیلم Battle Of The Sex ها هست – از دفاع از جامعه LBGT خجالت نمی کشد زمانی که اعلام کرد: "ما همه بچه های خدا هستیم". اگر او افزود امروز او به همراهزی می کند، او حاضر به نمایش در مارگاریت دادگاه آرنا نیست.

یوهانا کنتا، یکی از به همراهزیکنان جذاب تر تور، پیش از اولین به همراهزی خود در روز سه شنبه مقابل مدیسون برنگل گفت: "هر جا که برنامه ریزی می کنم. این از کنترل من نیست به همراه توجه به جنجالی که در اطراف آن وجود دارد، من به همراه چیزی که مارگارت دادگاه موافق نیست موافقم. به همراه این حال، او به نظر خودش احترام می گذارد "

پرسید که آیا نام دادگاه به همراهید حذف شود – به طور گسترده مورد بحث قرار می گیرد – او گفت: "این [their] تصمیم هست، به اعتقاد من. مایه تاسف هست که این همه اینها حتی اتفاق افتاده هست؛ چرا که نامش در دادگاه نامنظم هست. به دلیل اعتقاداتش، این به خاطر موفقیت های او در ورزش نیست. مایه تاسف هست، وقتی که آنها در واقع کاملا جداگانه هستند، به همراه هم همخوانی دارند. "

او اضافه کرد: "اکثر ما، اگر نه همه ما، یک به همراهر برنامه ریزی شده هست، ما بیرون رفتن به آنجا، بدون در نظر گرفتن دادگاه ما در حال انجام هست. خوشبختانه پاسخ دادن به این نوع سوالات در مطبوعات نیست. این چیزی نیست که این مسابقات در مورد آن به همراهشد. این چیزی نیست که این نوع رویدادهای ورزشی در مورد آن به همراهشد. آنها در مورد برابری هستند، آنها در مورد نمایش مردان و زنان، تنیس روی صندلی چرخدار، نوعی جشن تنیس به این ترتیب هستند. "

 یوهانا کنتا در یک کنفرانس مطبوعاتی در ملبورن در روز شنبه. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/91cd604ac2444749c8769f4e661bc1a3526f5e04/0_0_3156_2262/master/3156.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=ef0f1463ca46c664511cd73f60a33da5 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

یوهانا کنتا در یک کنفرانس مطبوعاتی در ملبورن روز شنبه. عکاس: Dita Alangkara / AP

این بیشترین پاسخ پاسخ روز بود.

قهرمان به همراهزان ایالات متحده، اسلون هستیفنز، یک شخصیت جنجالی گفت: "من به آنچه بیلی ژان گفتم، احترام می گذارم، اما … به مسابقات رسیده هست. این که آیا من بله یا نه می گویم، هنوز هم به من نمی رسد. من به همه به همراهزیکنان همکارم، همکاران، سبک زندگی خود احترام می گذارم. من فکر نمی کنم که به همراهید به کسی نسبت به نفرت نفرت کرد. »

کارولین وزنیکی، که در این هفته از نیوزیلند پرواز خود را تماشا کرد، نمی توانست تصور کند: "من فقط عاشق این مسابقات هستم. من در هر دادگاهی به همراهزی می کنم که آنها را به من معرفی می کنند. من فقط خوشحالم که اینجا هستم "

سیمونا هالپ، که اولین به همراهر به عنوان اولین شماره جهان وارد می شود، دیدگاه اجماع را تکرار کرد. "من به همه احترام می گذارم همه چیز را می خواهند. من در مورد این توضیح نمی دهم هر کس زندگی خود را دارد.

"من هرجا که قرار هست به همراهزی کنم، به همراهزی خواهم کرد. مسابقات این مسائل را تصویب می کند. به من هیچ ربطی ندارد. اگر من در دادگاه مارگارت برنامه ریزی کنم، من در دادگاه مارگارت به همراهزی خواهم کرد. »

گاربین Muguruza، قهرمان ویمبلدون، نیز مسطح بود: "من هر جا که مرا بگذارم به همراهزی خواهم کرد. من حتی در مورد آن فکر نمی کنم. "

در میان مردان، پاسخ مشابه بود. هستن وارینکا گفت: "در پایان روز، نظرات [Court] اشتبه همراهه بود. اما، به عنوان یک به همراهزیکن، شما تصمیم نمی گیرید که کدام دادگاه به همراهزی کند. این واقعا یک گزینه نیست. "

گرگور دیمیتروف موافقت کرد. سومین بنیاد گفت: "هیچ اختلاف نظر در ورزش ما وجود ندارد." "[But] من همیشه قدردانی از هر دادگاه آنها من را به به همراهزی در. به همین سادگی. من بسیار هیجان زده هستم در دادگاه ۱۵ یا Hisense به به همراهزی یا هر چیز دیگری به همراهزی کنم. من آنجا هستم، انجامش دادم. »

نیک قرژیوس، بهترین امید هسترالیا برای موفقیت در قرعه کشی مردان، گفت: "شما به همراهید آن را فقط به همان شیوه تنیس به همراهز کنید. به همین دلیل هست که دادگاه در اصل به خاطر تنیس او، پس از او نامگذاری شد، آنچه او واقعا خوب بود. من برای من حدس می زنم، این چیزی هست که من انجام خواهم داد. من سعی می کنم مسائل دیگر را مسدود کنم. بدیهی هست، قطعا من به همراه ازدواج همجنسگرایانه، همه این نوع چیزها را دوست دارم. »

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم