مانوئل لنزینی دو به همراهر به عنوان وست هام دستشویی را به شمشیر منتقل کرد

۲۴ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

مانوئل لانزینی دو نیمه دیگر را به عنوان وست هام به ثمر رساندند و در بزرگترین پیروزی این فصل ۴-۱ در هادرسفیل موفق شدند.

لانزیینی، که تنها هدف قبلی این کمپین در ماه نوامبر بود، در طول یک دوره قابل توجه دوم برای چکش ها، که در به همراهلای میزگرد در جدول لیگ برتر صعود کرد، دو به همراهر در پنج دقیقه گل زد.

به همراهزيكن مارك نوبل براي سمت لندن قبل از به همراهزي توسط جو لولي هافبک هادرزفيلد لغو شد، اما ماركو آرناوتوويچ برجسته در ۳۰ ثانيه پس از راه اندازي به همراهزي كرد و سپس به كمك تلاش هاي لانزيني كمك كرد.

هادرسفیلد روز دو امتیاز و چهار مکان در جدول رده بندی به همراهلای وست هام را آغاز کرد اما به همراهزدیدکنندگان تنها یکی از هشت به همراهزی اخیر خود را در اختیار دیوید مویس که داور ۲۰۰ نفری خود را به عنوان مدیر ثبت کرده بود، از دست داده هست.

Terriers مقدار زیادی از نیمه مالکیت داشت، اما تلاش برای ایجاد هر گونه دروازه ای در برابر دروازه حفر دروازه ای به همراهزدید کننده و پس از مخلوط دفاعی خود را در دقیقه ۲۵ رسیدن به هدف خود را.

دروازه به همراهن خانگی جوناس لسل هنگامی که یک پاس کوتاه از او از محوطه جریمه اش به همراهزی می کرد، لولای از هیچ مزیتی برخوردار نبود. دومی توسط آرناوتویچ دفع شد و هنگامی که توپ به جعبه روشن شد، Noble به پایان خوبی رسید.

هادرسفیلد در صورتی که یک تند و تیز ناپدید شدۀ تام اینس از لورنت دپیتر جلوگیری کرد، هودرسفیلد یک تهدید فوری را تهدید کرد، اما در عوض دیوید واگنر در سومین مرحله ناکافی بود.

 gettyimages-904485552.jpg title = "gettyimages-904485552.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6005636 --> </div>
<div class=

Noble افتخاری برای Hammers ( AFP / Getty Images)

راجیو ون پارپا بهترین کار را برای جبران کردن میزبه همراهن ها در سمت چپ و کریستوفر شیندلر، مدافع تیمش را بر عهده گرفت.

هادرسفیلد سپس سطح خود را پنج دقیقه قبل از نیمه وقت به دست آورد. مدافعان وست هام از لولای در لبه سمت رهست این منطقه عقب نشینی کردند و نیمارخان سابق کیدرمنستر یک ضربه شوت زد به سمت دروازه دروازه به همراهن آدریان را خنثی کرد.

در عرض ۳۰ ثانیه از راه اندازی مجدد، اما در عوض، خانه به سمت سرما افتاده بود و همه چیز را مجددا به دنبه همراهل جلوگیری از انفجار آنجلو اوبونا می کرد.

 gettyimages-904495792.jpg title = "gettyimages-904495792.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6005776 --> </div>
<div class=

آرناوتویچ سرانجام را درست پس از شکست به پایان رساند ( AFP / گتی ایماژ)

چیخو کویات به سر می برد و آرناوتویچ توپ را به تامی اسمیت، مدافع تاتنهام زد و دومین پست وست هام را در سمت رهست دستان لسل شکست داد.

Depoitre بر روی یکی دیگر از صلیب ون پارا پارا عبور کرد و در مقابل وست هام به جلو Lanzini به ضرب گلوله در Lossl به دنبه همراهل یک ضد ضربه، اما آرژانتینی پس از مدتها اشتبه همراهه انجام داد.

آرناوتویک به شدت به فرار از شیندلر و تغذیه Lanzini، در کنار Smith به همراهزی کرد، و او چکش را به یک سرب ۳-۱ در دقیقه ۵۶ شکست.

 gettyimages-904499760.jpg "title =" gettyimages-904499760.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6005796 --> </div>
<p> <span class= لنزی نقاط را به همراه نیمه دوم نیمکت نشاند (گتی)

هادرزفیلد دوبه همراهره توسط Arnautovic پنج دقیقه بعد دوبه همراهره تکمیل شد. اتریش بین المللی در این زمان ضرب و شتم اسمیت برای رسیدن به منطقه روشن و دوبه همراهره لنزینی را پیدا کرد، که خانه خود را هدف سوم خود را از فصل هست.

الکس پریچارد، هفته گذشته از نورویچ امضا کرد که برای ۱۲ میلیون پوند گزارش داد، از مرحله نیمه نهایی برای شروع اولین هودرسفیلد خود به همراه ۲۵ دقیقه سمت چپ امضا کرد و ترنس کنگولو پس از امضای آخرین امضای خود، زودتر پس از پیروزی لیگ خود را اعلام کرد.

ضربه آزاد توسط پریچارد توسط آدریان خوب ذخیره شد، اما طرف واگنر دوبه همراهره به او آسیب نرسانده هست، زیرا آنها به شکست چهارم لیگ برتر در این رقابت ها ختم شده اند.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم