میل به تنیس در سال ۲۰۱۸

۲۴ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

دریافت یکی از هشت کارت وحشی، یک پیشروی مالی هست و آنها فرصت را برای به همراهزیکنان فرانسوی، آمریکایی و هسترالیایی را به هزینه کسانی که از ملتهای کم تفاضلی تنیس هستند، افزایش می دهند.

من می توانم هستدلال کنم که هشت کارت های وحشی – بیش از ۶ درصد از قرعه کشی – بیش از حد زیاد هست، مگر اینکه آنها واقعا مورد هستفاده قرار می گیرند تا تجدید نظر جهانی بزرگ را به کار گیرند یا به مقاصد به همراهلاتری برسند. این به ندرت چگونگی هستفاده از آنها هست.

اگر هسترالیایی ها می خواهند کارت های وحشی خود را در هسترالیا ها هستفاده کنند، این منطقی به نظر می رسد حتی اگر این رکورد نشان دهد که بیشتر کارت های وطن اصلی کشور به سرعت حذف می شوند. اما گسترش این مزیت به سایر کشورهای بزرگ گرند اسلم چیزی بیش از خراش دادن دو طرفه نیست.

عکس
    

            

        

بلیندا بنچیک سوئیس یکی از چندین به همراهزیکن جوان هست که از آسیب دیدگی خارج شده هست.
                        
             اعتبه همراهر
            Will Russell / Getty Images

            

هستفاده بهتر؟ از ویمبلدون پیروی کنید و برای کارت های وحشی بر روی به همراهزیکنان رو به افزایش، صرف نظر از ملیت های خود، که در ماه های اخیر ثابت شده اند که آنها دارای پتانسیل به همراهلایی دارند، به همراهزتر هستند. یا بر روی ستاره ها، صرف نظر از ملیت های آنها، که در رتبه بندی قرار گرفته اند.

گزینه دیگری: برگزاری به همراهزی پیاپی وحشی برای به همراهزیکنان برتر از کشورهای یا مناطق تنیس غالبه همراه ارائه شده قرعه کشی اصلی Open Australian Open یک نسخه از این را ارائه می دهد، کارت های وحشیانه کارت مردان و زنان را به برندگان مسابقات آسیا-اقیانوس آرام ارائه می دهد.

این به نظر درست می رسد به همراه توجه به اینکه هسترالیا بخشی از منطقه آسیا و اقیانوس آرام هست و تعداد بیشتری از تماشاچیان از این منطقه را جذب می کند. به نظر می رسد که منعکس کننده این امر، انتقال آزاد به به همراهزیکنان فرانسوی و آمریکایی به مراتب آسانتر از این هست که آنها از کشورهای دور افتاده ای که می توانند به نفع خود به همراهزگردند.

دیگر تنیس ها برای ۲۰۱۸ میلادی:

تحقیقات علمی واقعی، بی طرفانه در مورد مسئله آسیب. این موضوع غالب در به همراهزی هست و نه فقط به این خاطر که پنجگانه بزرگ در ۳۰ سالگی خود هستند. جوانان مردان و زنان نیز رنج می برند: Borna Coric، Milos Raonic، Belinda Benicic، Sloane Stephens و دیگران. آیا رشته ها، توپ ها، فریم های راکت، سطوح دادگاه یا سرعت به همراهزی به همراهید اصلاح شوند؟ آیا برنامه به همراهید کوتاه تر یا به همراهزسازی شود؟ اجازه دهید یک نیروی کار به همراه متخصصان پزشکی از فیزیک به مربیگری برسد.

ممنوعیت مخالفانی که لبه همراهس مشابهی دارند. حامیان ممکن هست فرصتی دوگانه برای نمایش محصولات خود داشته به همراهشند، اما تنیس چالش های تلویزیونی کافی ندارد، زیرا بینندگان به همراهید تلاش کنند تا کسی را در یک مسابقه پیدا کند.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم