پنج چیز که هری کین و پسر هونگ مین را تاتنهام آموختند پیروزی شیک در مقابل اورتون

۲۴ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

تاتنهام هاتسپور به همراه پیروزی در به همراهزی آرژانتین در ویمبلی، به همراه تساوی ۴-۰ اورتون در روزهای پایانی به همراهزی برگشت.

پسر فوق العاده هونگ مین، سرمربی تیمش را به سمت دروازه حریف خود متمایل کرد و سرمربی سرخ آئورور را به سمت سرمربی خود هدایت کرد.

هری کین پس از انجام برخی کارهای خوب از پسر، دو گل تاتنهام را از نزدیک برد و هنگامی که توپ را در پست پشت سر گذاشت، سه گل زد. تسبیح او او را دید که تدی شرینگهام را به عنوان گلزن لیگ برتر در فهرست به همراهشگاه قرار داد.

مسیحی اریکسن سپس یک چهارم دیر وقت اضافه کرد وقتی که توپ را به خوبی از داخل منطقه به همراهزی کرد.

 tottenham-cele.jpg title title = "tottenham-cele.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6005991 --> </div>
<p> تاتنهام پس از قدم زدن در اورتون در ومبلی (گتی) </p>
</p></div>
<p> <em> پنج چیز هست که یاد گرفتیم </em> … </p>
<h2> <strong> کین نگه می دارد بهتر و بهتر </strong> </h2>
<div class=

اولین گل او او را یک رکورد تاتنهام هاتسپور دید و دومین دیدار او را از بین برد. او پس از اینکه توپ را به سمت اردن پیکفورد در دور سوم تاتنهام به ثمر رساند، رسما اعلام شد: کین، به همراهلاترین گلزن به همراهشگاه در لیگ برتر به همراه ۹۸ گل هست.

به نظر می رسد که هر هفته در حال حاضر خود را به کتاب های تاریخی می نویسد. به همراه پایان دادن به ۲۰۱۷ به عنوان بهترین گلزن برتر در پنج لیگ برتر اروپا – به همراه دو لیونل مسی (۵۴) و یکی دیگر از رابرت لووندوفسکی، کریستیانو رونالدو و ادینسون کاانی (۵۳) – محتوا را محک بزنند – سال نو، به همراه پیوستن او به دیدن او از رکورد قدیمی به همراهشگاه تدی شرینگام جلوتر هست.

آیا او به همراهید در برابر وسوسه ی حرکت بزرگ پول به جاه طلبی ها مقاومت کند، کی واقعا می تواند هر رکورد را در کتاب شکست دهد. هنوز فقط ۲۴ ساله، کین در حال حاضر نهمین به همراهر در فهرست گلزن تاتنهام، ۱۳۹ بین جیممی گراهای افسانه ی به همراهشگاه هست. از تنها قهرمانان مدرن به همراهشگاه تنها جرمین دفا بیشتر هست، به همراه ۱۴۳ تا ۱۲۷ کانن و شمارش.

پسر سلول خود را حفظ می کند

 son-form.jpg "title =" son-form.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6005971 --> </div>
<p> تاتنهام (گتی) </p>
</p></div>
<p> پیشروی کره جنوبی در هفته های اخیر بسیار شگفت انگیز بوده هست و گل اول اول خود در برابر اورتون، پنجمین به همراهزی متوالی خانگی او را در پشت دروازه قرار داده هست. این تنها تجربه ی Defoe بود که قبلا برای به همراهشگاه به دست آورده بود . </p>
<p> هدف او یک پایان شکارچی واقعی بود. او در نهایت از گل زد و در نهایت گلزنی کرد. او به همراه پیروزی صدر اعظم آئوریر، به طور منظم توپ را از فراتر از Pickford نزدیک کرد. </p>
<p> او حتی بهتر به همراهزی کرد که نقش دوم او در تاتنهام بود. پسر پس از چرخش توپ در اطراف Jonjoe کنی، پس از آن در منطقه مجازات قبل از شلاق زدن توپ به پا Kane، که ساخته شده از اشتبه همراهه از لبه جعبه شش yard هست. </p>
<h2> <strong> تسون در انفجار اثر می کند </strong> </h2>
<div class=

 cenk-tosun.jpg title = "cenk-tosun.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6005976 --> </div>
<p> <span class= تسون اولین امیدوار کننده (گتی)

این همیشه یک به همراهزی دشوار برای Cenk Tosun، امضای ۲۷ میلیون پوند اورکتون بود که تنها در هفته گذشته وارد به همراهشگاه شد. و قبل از به همراهزی سام آللاردیسه به راحتی پذیرفت که اینترانت ترکیه برای تنظیم به همراهزی خود به لیگ برتر نیاز دارد.

"این همه آسان نیست. ممکن هست کار کند، ممکن هست اتفاق بیفتد. " "ما فقط می توانیم امیدوار به همراهشیم که او در زمین به همراهزی کند. اما تمام شاخص های عملکرد کلیدی آن نشان می دهد که می تواند. »

تسون ممکن هست در برابر تاتنهام گل نزده اما او در چشمک زدن تاثیر می گذارد، به خصوص به همراه توجه به اینکه او چگونه برای او به همراهزی کرد. اوبونتو به شدت قوی هست و توانسته هست توپ را به گل تبدیل کند.

Dembele به همراهزگشت به چیزی نزدیک شدن به بهترین خود را

 dembele.jpg "title =" dembele.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6005981 --> </div>
<p> <span class= دیمبل (گتی)

موسا دمبل فصل سختی داشته هست. از آنجایی که او برای اولین به همراهر در موقعیت نیمه نهایی دفاع کرد، در فصل ۲۰۱۵/۱۶ بلژیکی یکی از بهترین به همراهزیکنان تاتنهام بود، اما در چند هفته اخیر، ترکیبی از فرم ضعیف و واقعیتی هست که او تنها نصف شده هست. مناسب برای مبه همراهرزه به همراه هافبک هست.

او در ماههای گذشته شکست خورده ۴-۱ منچستر سیتی به خصوص فقیر بود و شایعاتی که او را به همراه حرکت به میلان پیوند می داد نشان داد که روزهای او در شمال لندن شماره گذاری شده هست.

دقیقا چقدر طول می کشد تا او در به همراهلای صفحه قرار بگیرد، اما این یک عملکرد دندانه ای بود، همانطور که او به همراهرها و به همراهرها پیچ خورده بود و در میانه میدان اورتون شکست خورده بود و به طور کلی در وسط پارک ناراحت بود. صفحه نمایش خود را نشان می دهد که او را نبه همراهید فقط از قبل نوشته شده هست.

"تاتنهام" به همراه موفقیت به همراه هدف "کوکو مارتینا"

 cuco-martina.jpg title = "cuco-martina.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6005986 --> </div>
<p> مارتین شب عصبه همراهنی در رهست (گتی) </p>
</p></div>
<p> علائم هشدار دهنده برای اورتون در اوایل سال وجود داشت. به همراه تنها چند دقیقه در ساعت، بن دیویس عبور طولانی را به سمت مقابل انجام داد، و سران اوریر را از پشت سر گذاشت و فشار روی کوکو مارتینا را فشار آورد. این یک تاکتیک بود که تاتنهام اغلب هستفاده می کرد. </p>
<p> و دلیل خوبی هست مارتینا بسیار ترجیح می دهد به همراهزی را در سمت چپ انجام دهد و به طور جدی در نقش عقب مانده خود به خوبی به همراهزی کرد. هنگامی که Aurier به او شارژ نمی شد، Eriksen به همراه اعتماد به نفس توپ را در اطراف او، به همراه اسپرز تجربه لذت بردن از سمت رهست از زمین و زمان به همراهر دیگر. </p>
<p> عملکرد مارتینا، انتقادات فراوانی را به همراه خواهد آورد، اما چرا آلاردایس او را در آنجا به همراهزی کرد؟ و چرا او به همراهزیکن و یا سیستم را تغییر نداد زمانی که مشخص شد که چگونه از عمق او بود؟ هدف قرار دادن هلندی به وضوح طرح پیشاهنگی برای تاتنهام بود و این کار کرد. </p>
<p>                              <meta itemprop=
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم