• نوشته‌های تازه

 • Patriots Stick به همراه هم که بهترین هستند، بی رحمانه

  ۲۴ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  اما این یک کشش نیست که بگویم، پس از تمام سالهای او در نیو انگلند، Belichick می تواند به همراه تیم خود ارتبه همراهط برقرار کند بدون اینکه دهانش را به طور عمومی به همراهز کند.

  عکس
      

              

          

  تام بردی، معاون وزیر امور خارجه، روز پنج شنبه جشن می گیرد.
                          
               اعتبه همراهر
              چارلز کروپا / اسوشیتدپرس

              

  در طی ۲۹ به همراهزی مجرمانه خود، پاتریوت خود را به ۲۱ مورد بدون پاسخ منتقل کرد، موجی که در حرکت ۳۵-۱۴ نفره تایتانها قرار گرفت. این پیروزی پیروزی های خانگی پاتریوت ها را به هشت به همراهزی گسترش داد و اطمینان داد که نیو انگلند در AFF هست. به همراهزی قهرمانی برای یک رکورد هفتمین به همراهر در یک ردیف در ۲۱ ژانویه. Patriots برنده یک به همراهزی یکشنبه بین پیتزبورگ Steelers و جکسون ویل جگوار میزبه همراهن.

  تخریب کامل تیتانها یک هفته از آشفتگی به پایان رسید نیویورک در پی گزارشی از ESPN که نشان می دهد نزاع بین تثلیث مقدس پطیوت ها – Belichick، Quarterback Tom Brady و صاحب رابرت کرافت وجود دارد. کماندوهای مجازی که پیچیدگی پاتریوت را پوشش می دهند و بر روی سکوت و سکوت جمعی در تقریبه همراه دو دهه به همراهرور ساخته شده اند، به طور ناگهانی به نظر می رسید شکست خورده هست.

  اما مهم هست که توجه داشته به همراهشیم که بهترین دهستان در توصیف یک درگیری درون سلسله مراتب Patriots. این Belichick بود، که اشاره می کند که کسی از اردوگاه خود را در ریشه منابع ناشناس در گزارش هست.

  که یکی دیگر از راه هست که می گویند که Belichick می تواند به همراه تیم خود ارتبه همراهط برقرار نمی کند بدون به همراهز کردن دهان خود را در عموم.

  و چه کسی در این کنفرانس بدترین ها را تجربه کرد؟ بی تردید برادی، که به عنوان خودخواهانه در تجمع از ادعاهای خارج از فهرست ثبت شده بود، بدون شک به تصویر کشیده شد.

  به یاد داشته به همراهشید که برادی فقط دسامبر سختی را برای او به دست آورد. او در هر یک از پنج به همراهزی اخیر خود، به همراهزداشت را رها کرده بود، بیشتر از حد معمول به زمین ضربه زده بود و درصد تکمیلش را از دست داده بود.

  عکس
      

              

          

  برادی و Belichick قبل از به همراهزی در روز شنبه. وقتی که پرسیده شد که آیا برادی پس از مبه همراهرزات اخیر تلاشهای خود را انجام داده هست، Belichick پاسخ داد: "این برای او یک سوال خواهد بود."
                          
               اعتبه همراهر
              ماددی مایر / گتی ایماژ

              

  اما در روز شنبه، یک برادوی روحانی یکی دیگر از به همراهزی های دیدنی تماشایی را به نمایش گذاشت، و ۳۵ به همراهر از ۵۳ پاس برای ۳۳۷ متری به همراه سه دست زدن، بدون سرقت و بدون کیسه ها تکمیل کرد. این به همراهزی ۱۰ نفره برادی به همراه حداقل سه گذر فرود بود، شکستن یک رکورد پیش از آن توسط جو مونتانا برگزار شد.

  صبح شنبه شب، به برادی توصیه شده بود که هفته قبل یک بوی خاص منفی داشته به همراهشد. برادی لبخند زد و گفت: "واقعا؟"

  او ادامه داد: "این فقط به همراه قلمرو می رود."

  شاید گفته شود، وقتی Belichick به همراه خبرنگاران به همراه صحبت از برادی صحبت کرد، مربی یادآور شد کارفرمای او به تازگی به همراه تلاش های ناموفق انجام شده هست. Belichick، که مطمئنا دستانش را در همه چیزهایی که در اطراف تیم خود اتفاق می افتد، از او پرسید که آیا برادی تعدادی را انجام داده هست.

  "من نمی دانم"، Belichick پاسخ داد. "این یک سوال برای اوست."

  برادی، به هر حال، در طول به همراهزی شنبه به ندرت به همراه Belichick ارتبه همراهط برقرار کرد – معمولا تنها در زمان تعلیق زمانی که برادی به سمت کنار آمد تا به همراه کارکنان مربیگری همکاری کند.

  در مورد دیگر اعضای قدرت سه گانه قدرت های پاتریوت، کرافت روز شنبه در کمترین زمان نگهداری کرد. او قبل از به همراهزی دیده شد که به همراهزیکنانش را در حالی که از زمین خارج شده بودند تبریک گفتند.

  وقتی که در روز شنبه پرسید، پاتریوت در یکنواخت، انعکاس داد که در روزهای قبل از آنها رانندگی تیتان ها

  "ایمن دوین مک کورت گفت:" در این زمان سال، چنین چیزی به عنوان حواس پرتی وجود ندارد. " "من اهمیتی نمی دهم که چه چیزی بیرون می آید یا گفته می شود."

  این ممکن هست درست به همراهشد، اما انحلال شدید Patriots از تایتان ها به همراهز می شود که Belichick روش شگرفی برای الهام بخشیدن به تیم خود را به بیشتر ارتفاع در یک زمان محوری. از آنجایی که به همراهزیکنان Patriots مطمئنا به این به همراهزی پیوستند، دانستن اینکه تیمشان در این قرن یک رکورد به همراهزی در ۱۷-۳ به همراهزی خانگی داشته هست، آنها ممکن هست از Tennessee به مسابقات قهرمانی کنفرانس بروند. نیویورک در روز شنبه تقریبه همراه دو به همراهر دستگیر شد.

  اما پاتریوت ها به همراهر دیگر به همراه یک قوام و انعطاف پذیری که در N.F.L. تا حد زیادی بی نظیر بودند، به همراهزی می کردند. مسابقات پس از آنکه اولین سوپر به همراهول خود را پس از فصل منظم سال ۲۰۰۱ به دست آوردند.

  هنگامی که تیتان ها در به همراهزی جدید نیو انگلند شکست خوردند، پاتریوت ها به جای آنها به همراه دایان لوئیس و جیمز وایت ترکیب شدند تا ۱۳ پاس را بگیرند . زمانی که تیتان ها تلاش های فرار از زمین های پاتریوت را خنثی کرد، برادی به همراه پوشش عمیق به دنی افمیتولا که ۱۱ مجلس برای ۱۱۲ متری داشت، فوتبه همراهل را زیر پا گذاشت. زمانی که مارتین ماریتا، مهاجم تاتنهام، دفاع از انگلیس را در ابتدای به همراهزی به همراه دشواریهای گریخته اش از جیب ناپدید کرد، پاتریوت ها را تنظیم کرد تا در خطوط عجله عبور کنند و در نهایت هشت به همراهر Mariota را از بین بردند.

  Belichick به طور رسمی پس از آن گفت: "من به همراهزیکنان خوب زیادی دارم." "من به آنها افتخار می کنم."

  وقتی به همراهزی شنبه به پایان رسید، برادی به همراه صندلی خود در نیمکت نشست و دستانش را به همراه Mariota لرزاند. Belichick به آرامی روی زمین تمرین کرد و خودش ایستاد. پس از گذراندن یک دقیقه در آنجا، او به همراه موجی به طرف غرفه چرخید.

  همانطور که همه به همراهزیکنان نیو انگلند، از جمله برادی، از طریق یک تونل فراتر از یک ناحیه انتهایی از زمین خارج شدند، Belichick تنها بجز یک کارمند تیمی که حدود ۲۰ پا پشت سر او راه می رفت، به سوی خروج از سمت دیگر حرکت کرد.

  او یک پرواز از پله ها را نابود کرد. مأموریت انجام شده هست.

  ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم