• نوشته‌های تازه

 • منچستر یونایتد به همراه اعتماد به نفس از دست دادن علاقه اواخر چلسی به امضای الکس سانچز آرسنال

  ۲۶ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  حرکت الکسیس سانچز به منچستر یونایتد "75 درصد کامل هست"، بر اساس منابع نزدیک به مذاکرات، و سلسله مراتب Old Trafford اعتماد به نفس از هر علاقه دیرینه از چلسی برای امضای شیلی از آرسنال در این هفته

  قهرمانان در مورد خوهسته های سانچز از طریق واسطه ها خوهسته اند و مایل هستند در هر شکلی سرمایه گذاری کنند، هرچند اعتقاد بر این هست که یونان به همراه وجود آراء "پیچیده" به همراه آرسنال بیش از حد دورتر هست

  یکی از مسائلی که بروز کرده هست این هست که آیا متحدان پرداخت ۳۵ میلیون پوند یا Henrikh Mhitaryan راه را به همراه پول نقد راه می اندازند، اما ارمنی ها ترجیح می دهند که به همراهزگشت به بوروسیا دورتموند را ترجیح دهند و هنوز در موقعیت های دستمزد بین ارمنی ها و مقامات در امارات.

  منچستر سیتی از مذاکراتی در روز یکشنبه خارج شد. برای نشان دادن اینکه آرسنال چقدر سخت بوده هست، درک می کنیم که ابتدا برای آنتونی مارسیل به علاوه پول نقد درخوهست کرد، اما این برای یک به همراهزیکن غیر هستارت بود. آنها اکنون میخواهند ۳۰ میلیون پوند به اضافه Mkhitaryan.

  یونایتد هنوز بهترین بسته مالی را ارائه می دهد، و کسانی که نزدیک به پرونده هستند، اعتقاد دارند که وابستگی سانچز به پپ گواردیولا، بیش از حد مورد توجه قرار گرفته هست، اما در مورد اولدترافورد در مورد اینکه آیا شیلی ممکن هست در لندن به همراهقی بماند، وجود دارد. چلسی در روز دوشنبه بعد از ظهر علاقه خود را به نمایش گذاشت و مایل هست در هر شکلی سرمایه گذاری کند.

  اما اصطلاحات وسیع بین یونایتد و به همراهزیکن به توافق رسیده و او در صورت پیوستن به نیوجرسی ۷، پیراهنش را می پوشد. اعتماد در Old Trafford به همراهقی می ماند که می توانند معامله را انجام دهند.

  آرسنال خود به تساوی تاتنهام هاتسپور نزدیک هست تا امضای Malcom از بوردو، مردی که آن را جایگزین الکسیس سانچز کرده هست.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم