• نوشته‌های تازه

 • هستوک سیتی پل لامبرت را به عنوان مدیر جدید به همراهشگاه انتخاب می کند فوتبه همراهل

  ۲۶ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  سرمربی سابق والترهاپتون و بلکبرن سرپرست

  لامبرت جایگزین مارک هیوز، پس از شکست جام حذفی

   پل لمبرت مدیر جدید در هستوک سیتی بوده هست. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/91b0f80835453857846ba34264ff92946a694d9e/303_266_3909_2346/master/3909.jpg؟w=300&q= 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = a48ca08d447a7b2ef5c43c61dc918ca9 "/> </picture> </div>
<p><span class=
  پل لمبرت مدیر جدید در هستوک سیتی منصوب شده هست.
  عکاس: Sam Bagnall / AMA / Getty Images

  هستوک سیتی پل لامبرت را به عنوان مدیر جدید به همراهشگاه منصوب کرده هست. مربی سابق وولهرهمپتون و بلکبرن مارک هیوز را جایگزین کرد، که پس از شکست هستوک در دور سوم جام حذفی برابر کولنتری، اخراج شد. لامبرت قرارداد دو و نیم ساله امضا کرده هست.

  هستوک در جایگاه ۱۸ در لیگ برتر قرار دارد، یک نقطه زیر منطقه ایمنی، اما تنها پنج امتیاز در وست هام در ۱۱ ام. آنها به همراهید دوشنبه شب به «اولدترافورد» سفر کنند تا به منچستر یونایتد برسند اما لامبرت تا روز سه شنبه در به همراهشگاه حاضر نخواهد شد. ادی نجدویکی مسئول مسائل تیم هست، به همراه کمک کوین راسل و اندی کو.

  گری روت، دربی، کلیوی سانچز فلورس اسپانیول و مدیر ملبورن ایرلند، مارتین اونیل، همه اهداف بودند، اما روتو قرارداد جدید خود را امضا کرد و هفته های آخر هم دو مرد دیگر خود را از این قضیه رد کردند.

  لامبرت، که قبلا نیز آستون ویلا و نورویچ را مدیریت کرده بود، به عنوان نامزد مورد نظر انتخاب شد و این به همراهشگاه به سرعت به وی اعتراض کرد.

  این خبر در وب سایت به همراهشگاه اعلام شد، در بیانیه ای که ریچارد کوتز، رئیس این به همراهشگاه، گفت: "پولس به شدت تحت تاثیر شناخت ما از تیم ما بود و برنامه ای روشن برای بهبود نتایج ما داشت."

  "او یک مرد هست که خود را به عنوان یک به همراهزیکن پشت سر گذاشت، چیزی بیشتر از زمانی که او پیشنهادات قرارداد را در اسکاتلند برای رفتن به محاکمه در بوندسلیگا آلمان به همراه Borussia Dortmund را رد کرد، و واضح هست او همان رویکرد به عنوان یک مدیر را اتخاذ می کند. "

  جان کوتز، معاون رئيس جمهور، گفت: "ما مصمم به انتخاب شخصي به همراه تجربه ليگ برتر يا دانش گسترده فوتبه همراهل انگليسي هستيم

  "پل موفق شده هست در مدیریت در به همراهشگاه به همراه زمینه قوی و به همراه ثبه همراهت و به همراه مالکیت محلی – نوع پایه ای که ما می توانیم به مدیران ما بدهد. ما منتظر هست تا به همراه پولس کار کنیم و از او حمایت کنیم تا به اهدافمان برسیم. »

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم