• نوشته‌های تازه

 • ونوس ویلیامز سقوط زنان آمریکایی را در روز آزاد هسترالیا برگزار می کند ورزش

  ۲۶ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  فینالیست ۲۰۱۷ توسط بیلیندا بنچیک، ۲۰ ساله، در مجموعه های مستقیم به ضرب گلوله کشته شد

  Sloane Stephens و Coco Vandeweghe همچنین در روز بد برای ایالات متحده آمریکا

   Belinda Benicic بعد از غافلگیر شدن از روی ویروس "ونوس ویلیامز" جشن می گیرد "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/10b24fcf8b127510973e239c08b7068d47a5c135/292_91_3080_1848/master/3080.jpg؟w=300&q=55&auto= فرمت و usm = 12 & fit = max & s = c8baa2fe74edd6e824f7c079ff9595b7 "/> </picture> </div>
<p><span class=
  Belinda Benicic پس از غافل گیری از ویروس ونوس ویلیامز را جشن می گیرد.
  عکاس: جولیان اسمیت / AAP

  از بسیاری از شوک های نورد که در طول روز یکی از سالهای ۲۰۱۸ در هسترالیا گسترش یافت، تقریبه همراه کل تلفیقی زنان آمریکایی را شامل می شود، از جمله پنجمین زهره ویلیامز، هستفنز و کوکو وندوهه، نیمه نهایی فضانورد میدوها، بیشترین خشونتبه همراهر بود.

  تنها در ماه سپتامبر گذشته، آمریکاییها تمام چهار شکاف نیمه نهایی را در سالهای آخر سال خود در اختیار داشتند، بنابراین انفجار در روز دوشنبه به همراه صدای بلند و دردناکی صورت گرفت. از ۱۰ نفر که در اولین روز اول مهم ترین فصل قرار داشتند (از مجموع احتمالی ۱۷) تنها نیکول گیبس در پای خود، ۶-۱، ۶-۱ برنده در برابر یک به همراهزنده خوش شانس، ویکتوریا بلغاری Tomova

  ویلیامز، فینالیست ضرب و شتم در سال گذشته زمانی که به همراهزی خواهرش Serena و قدیمی ترین به همراهزیکن قرعه کشی در این زمان در ۳۷، گفت: پس Belinda Bencic بدون سرخ شدن او را از دست داده ۶-۳، ۷-۵: "من فکر می کنم من یک به همراهزی بد انجام دادم او فقط به همراهلا و فراتر از آن به همراهزی کرد. من فقط به همراهید به آن اعتماد داشته به همراهشم. »این یک پاسخ کلیدی بود که ۲۸ خطای ناخوهسته را فقط به ۱۲ نفر از طرف مقابل سوئیس سوق داد.

  Bencic به نظر می رسد به شکل به به همراهزگشت به جهان ۱۰ به همراهلا پس از بهبودی از جراحی مچ دست و او در حال به همراهزی به همراهلاتر از رتبه بندی No78

  "او چهار به همراهر پیش من را ضرب و شتم کرد، بنابراین واقعا خوشحال شدم که این به همراهر این فرصت را گرفتم". "این بسیار، زمان بسیار طولانی بود که من خارج شدم [injured]. نمی توانستم صبر کنم تا دوبه همراهره بروم. این به معنای زیادی هست. ''

  بنچیک به دلیل توقف اولیه برای به همراهران به نظر ناپدید شد، که او را شکست داد و در ۴-۳ به همراهزی را بعد از اینکه پنج نقطه شکست را نجات داد، خدمت کرد. هنگامی که آنها را در پشت به همراهم بر روی راد آرار آرنا برگردانند، او فورا یک ریتم را شکست و برای اولین به همراهر مجموعه شش امتیاز را به دست آورد.

  آنها به زودی در مرحله دوم شکست دادند، قبل از اینکه Bencic دوبه همراهره در به همراهزی ۱۲ برگزار شد. برخی از ضربه های آزاد در پایان او را در خط در کمتر از دو ساعت. دهستان کوتاهی از مسابقه این بود که Benicic شانس خود را به دست آورد و ویلیامز قادر نبود. سوئیس که قبلا آمریکا را ناراحت نکرده بود، پنج شكست از ۱۲ شكست را برای او به ارمغان آورد، در حالی كه ویلیامز تنها می توانست دو تا از هشت را تبدیل كند.

  قهرمان جانبه همراهز پس از آن به حالت یکنواخت تبدیل شد، نمی توانست بگوید کجا و جایی که او در آینده به همراهزی کند. و هنگامی که از او خوهسته شد که در مورد مقاله اخیر ووگ، که در آن Serena مشکلات جدی پزشکی او را در سال جاری به دنیا آورد، گفت: "Serena قطعا یک فرد دشوار هست."

  هستفن ها برای پیروزی در اوایل پیش از آنکه شایا ژانگ برای پیروزی ۲-۶، ۷-۶ (۲)، ۶-۲ در نهایت قانع کننده بود، به خوبی پیش رفت. هستفنس گفت: "واقعا چیزی بود که من می توانستم انجام دهم. "من بهترین امتحان کردم."

  تایلند مجارستان تاجای به همراهبو برای وندوهوه بیش از حد داشت، و یک ساعت و ۴۶ دقیقه برنده ۷-۶ (۴)، ۶-۲٫

  سایر تلفات آمریکا به طور متفاوتی رنج می برد. سوفی کنین، نوجوان روسی که اکنون خانه فلوریدا را می خواند، جولیا گرجز، بیستمین به همراهند را قوی کرد، پیروزی آلمان ۶-۴، ۶-۴٫ جنیفر برادی، ۶۵ ساله در جهان، برای اولین به همراهر در برابر مگدات لینت، اولین گل را به ثمر رساند تا به پیروزی ۲-۶، ۶-۴، ۶-۳ برسد.

  Kirsten Flipkens بلژیک مجبور شد به همراه دشواری مبه همراهرزه کند تا آلیسون ریسک ۲-۶، ۷-۶ (۶)، ۶-۳ را از دست بدهد.

  تیلور تاونزند، امیدوار اما متداول نیست، از شروع بدی علیه ۱۹ مگادالن ریبریکووا، اسکاتلندی ها ۶-۰، ۷-۵ به همراهزی کرد.

  Kiki Bertens، به همراهزیکن به همراه تجربه هلندی نیز در یک مبه همراهرزه سه گانه علیه سییلی بلیس، به همراه برد ۶-۷ (۵)، ۶-۴، ۶-۲، قفل شد. و در روز نهایی روز، دیار ۲۳، هسترالیا، داریا گاوریلوا، ایرینا فالکونی را به همراه ضرب و شتم شرم آور ۶-۱، ۶-۱ شکست داد.

  آمریکایی ها روزهای بدتری را نخواهند داشت، اما می توانند خود را به همراه این واقعیت که ۲۰۱۷ شگفت انگیز خود را بدون هیچ زحمتی، متقاعد کند، متقاعد کند. و، همانطور که زهره تصدیق می کند، همیشه سرنا وجود دارد.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم