• نوشته‌های تازه

 • پیروان شوک وایکینگ ها در دومین برخورد هستونو دیگوز

  ۲۶ دی ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  "1975؟" Diggs گفت. "من فکر می کنم من هنوز در آن زمان شنا می کردم"

  پیشگامان آنها ممکن هست هرگز در چهار تلاش سوپر کاسه نتوانند، اما وایکینگها معتقدند که لعنت به آنها نمی رسد. بعد از ظهر برفی ممکن هست بهترین شواهدی از این دست به همراهشد: بعد از اینکه منجر به جراحی شدید ۱۷ نقطه ای شد اما بعد از ۱۲ امتیاز در ۸۹ ثانیه نهایی یک مسابقه بین جناح دوم در نیواورلئان و دفاع برتر مینه سوتا به ثمر رساند ، نتایج نشان داد که وایکینگها بیشتر بوده هست.

  "پایان ناامیدانه من تا به حال بخشی از ۲۵ سال من بوده هست." جریک مک کینون بعد از آن در اتاق قفل گفت: "

  لاتویوس موری افزود: "این رسمی هست." مک کینون گفت: "او می خواهد فرزند Stephon خود را نام ببرد."

  "هستفن، اولین فرزند من به نام هستیفن هست." مک کینون گفت: "19459003"

  "من می خواهم Diggs بر اساس از امروز، "موری گفت.

  عکس
      

              

          

  Everson Griffen، مدافع تیرانداز پس از گذراندن مرحله دوم فرود آخر وایکینگ ها، بعد از گذراندن واگن های آخر وایکینگ ها، بی اعتنایی می کرد.
                          
               اعتبه همراهری
              هانا فوزیلن / گتی ایماژ

              

  کینوم که برای سومین تیمش در چهار فصل به همراهزی کرد، درو برز را یکی از بهترین به همراهزیکنان در تاریخ لیگ دانست و به همراه پیشنهاد مینه سوتا برای تبدیل شدن به اولین تیم به همراهزی سوپر به همراهول در خانه خود هستادیوم N.F.C. مسابقات قهرمانی در فیلادلفیا در هفته های آخر هفته، دو ذخایر از جمله آسیب دیدگی، ناپیوسته نیک فولس و کینوم، همتایان خود را در مورد آن دسته از میانجیگری که به عنوان ۲۰۱۵ سنت لوئیس رام شناخته می شود، نشان می دهد. در یک لیگ که کیفیت کارفرمایی اغلب کیفیت تیم را تعریف می کند، فینالیست های کنفرانس ارزش یک لیست کامل را تقویت می کنند.

  دفاع مینه سوتا به همراه ستارگان در هر موقعیت به همراهرگذاری می شود، اما نقض آن، Diggs توجه داشته به همراهشید، توسط castoffs و ماندگاری و انتخاب پیش نویس کم جمعیت. Keenum رفت و رنج ناپذیر، همانطور که گیرنده Adam Thielen.

  آنها ایستاده بود در کنار و تماشای Wil Lutz مته حفاری ۴۳-yarder به همراه ۲۵ ثانیه سمت چپ، که موجب چند پرسنل مقدس برای مطرح شدن در مطبوعات جعبه را به صدا زدن که آنها به NFC رانده شد قهرمانی. بعضی از طرفداران، به همراه ترس و اضطراب از بین رفتند.

  کینوم تمام لحظات زندگی اش را در یک لحظه شبیه به آنچه که در آینده بود، در انتظار بود. او این ۲۵ ثانیه را برای هدایت وایکینگها به حدود ۵۰ متری اختصاص داد – به طیف وسیعی از هدف کیهان کای فوربه همراهث که ۵۳ ساله به همراه ۱ دقیقه ۲۹ ثانیه به همراهقی مانده بود، مینه سوتا را به همراه ۲۳-۲۱ پیش رو برد. وظیفه او، همه چیز در یک زمان، نجات دفاع خود بود، نشان می دهد فصل او بیشتر وحی از فلاکت بود و تیم او را به همراهلا می برد و یک طرفدار فینال، به لطف پیروزی به مصاف هم می رسید.

  بعد از گرفتن ۱۹ متری در یک تکمیل شده در سه نمایشنامه اول، به ۳۹ سالگی خود، وایکینگ ها را به همراه کلمات کوئینوم که در گوششان به گوش می رسید، ترک کرد: "من قصد دارم به کسی فرصتی بدهم."

  عکس
      

              

          

  درو برس سه زاویه داشت و سرانجام را به هدف میدان پیش رو رفت و ۲۵ ثانیه به همراهقی ماند، اما کافی نبود.
                          
               اعتبه همراهری
              جف رابرسون / اسوشیتدپرس

              

  وایکینگ ها به همراهزی را به طور مرتب انجام می دهند. این را یک رقیب اصلی، رایت می گوید، از آماده سازی شنبه خود، و آنها در واقع آن را اجرا کرده اند چند به همراهر در اوایل در به همراهزی. رایت فرار کرد، همانطور که کایل روودلف نزدیک بود. وایکینگها هیچ تعطیلاتی نداشتند و از آنجایی که این مسیرها آنها را به سوی خط مقدم هدایت می کرد، در صورتی که پس از گرفتن گرفتن از آن، متوقف شود، رایت فكر می كرد كه او اولین گزینه خواهد بود.

  "به همین دلیل بود شگفت انگیز هست، "راایت گفت. "این برای ما بود"

  همانطور که Diggs دنبه همراهل توپ، گوشه و کنار Terence نیومن، تماشای کنار خط، می دانست که او را بگیرد. "آیا شما دیده هستوفون پرش؟" او گفت. چند هفته پیش Diggs از مارکوس ویلیامز ایمنتر از سینتس ها جلو رفت و او را به سمت پایین کشید تا ضربه او را بگیرد اما کون کراولی را شکست داد و در عوض هم تیمی کون کراولی را شکست داد.

  "Diggs من گفت:" من احساس کردم پسر مسواک من گذشته هست. "قبل از اینکه به توپ برگردم، یک عکس گرفتم. تنها یک نفر وجود داشت. اگر او تضعیف شود، من قصد دارم تا به همراهقی بمانم. »

  سعید ویلیامز:« اگر به همراهزی اتفاق بیفتد، من به توپ حمله کرده و به همراهزی خواهم کرد. »

  هم تیمی ها در Diggs فریاد زد که برای رسیدن به یک هدف میدان تلاش کند، اما پس از دیدن گستردگی وسیع در پیش رو، او فقط در حال حرکت بود. او به منطقه انتهایی برمیگردد. او کلاه ایمنی خود را از دست داد. وی افزود: "برخی از افراد سنگین وجود داشت و من تقریبه همراه از بین رفتم."

  [او

  توپ به طور رایگان آزاد شد و جالب توجه بود که کجا رفت. در اتاق قفل، Diggs آن را چسبه همراهنده هست. او کینوم را پیدا کرد، و برای جمع آوری عکس ها جمع شدند. دهان Diggs به همراهز بود، چشم او را گسترده و دست خود را به همراه موی کینوم خراب شده هست.

  همانطور که هم تیمی ها چیزی را که Thielen به نام "یکی از بزرگترین به همراهزی های فوتبه همراهل تا کنون به همراهزی کرد" به همراهز کرد، کینوم گرد کرد و به سمت قفل خود رفت ، تکان دادن سر خود را یک به همراهر دیگر و نه برای آخرین به همراهر.

  ادامه خواندن دهستان اصلی
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم