• نوشته‌های تازه

 • آدام ريپون: المپي به همراهز زمستان اولين به همراهزيگر همجنسگرا در آمريکا، سفير کاخ سفيد در ايالات متحده را تحريم خواهد کرد

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  اولين المپي به همراهز زمستاني آمريكايي كه به طور آقاي آمريكايي همجنسگرا هست، گفته هست كه او پس از برگزاري مسابقات المپيك زمستاني در كره جنوبي به كاخ سفيد تجاوز خواهد كرد.

  عکاس اسکیت به همراهز آمریکایی آدام رپیون روشن کرده هست که او طرفدار دولت ترامپ نیست، تصریح کرد که تصمیم وی برای دعوت از کاخ سفید، اعتراضی علیه آنچه که او به عنوان هماهنگی بین رهبری کشور در نظر می گیرد، خواهد بود.

  "نه. من هیچ تمایلی برای رفتن به کاخ سفید ندارم. »مدال برنز ۲۸ ساله به روزنامه ی دیلی میل گفت. "اما من می خواهم کاری برای کمک به جامعه من انجام دهم"

  المپیک ها معمولا برای پذیرش به کاخ سفید دعوت می شوند.

  آقای رپیون اضافه کرد که وی در طی به همراهزدید سنتی کاخ سفید می خواهد "چیزی مثبت و نه فقط در خانه به همراهقی بماند".

  ورزشکار همچنین به بی بی سی در اوایل ماه جاری گفت که اگر او دعوت شود، به کاخ سفید نخواهد رفت.

  "آقای ریپون به مصاحبه به همراه بی بی سی گفت:" من به کاخ سفید نمی روم. " "من فکر نمی کنم کسی مانند من در آنجا خوش اومد من می دانم که آن را به یک اتاق می روم و احساس می کنم که شما در آنجا نمی خواهید. »

  ماه گذشته، آقای ریپون تصمیم به معاون رئیس جمهور مایک پنس را به رهبری هیئت المپیک ۲۰۱۸ آمریکا در کره جنوبی محکوم کرد.

  آقای پینس به خاطر دیدگاه عمیقا محافظه کارانه اش در مورد برابری ازدواج و حقوق همجنسگرایان شناخته شده هست.

  "شما معنی مایک پانسی، همان مایک پانسی که سرمایه گذاری تبدیل درمان همجنسگرا بود؟ من آن را نمی خریدم "، اولین به همراهر در المپیک در مصاحبه ای به همراه USA Today گفت.

  DFS به همراه افتخار ادامه حمایت از تیم GB به عنوان شریک رسمی شرکت لوازم خانگی هست، لذت بردن از آرامش را به ورزشکاران تیم GB در سراسر ۲۰۱۸ و بعد از آن.

                                
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم