المپیک زمستانی ۲۰۱۸: الیز کریستی ضبط را برای رسیدن به نیمه – زندگی می کند! | ورزش

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

چه اتفاقی افتاد

Chloe Kim نوجوان سوپرهستار آمریکایی بیش از به همراهد های Pyeongchang همیشه می تواند به رقبه همراهی خود را به همراه ضربه ناپیوایی ضربه زد، طلا snowboarding به همراه علامت نزدیک به ۹۸٫۷۵ فوق العاده هست.

ادامه مطلب: Chloe Kim به المپیک طلایی در نیمه پرفراژ اسنوبرد می رود

این به همراهدها هنوز هم به همراهعث سردرد می شوند ، و همچنین چند لکه و لرز، برای المپیک، اما مقامات به همراه همدردی نمی کنند: "هیچ کس آنها را مجبور به رقابت"

ادامه مطلب: FIS به نگرانی سواران در مورد به همراهدهای بسیار به همراهلا پاسخ می دهد

مارسل هیرسچ، اتریش، پس از یک نمایش اسلالوم هیجان انگیز، او را به سمت به همراهلا از رهبران الحاق کرد. از سه قسمت به همراهلا در سراشیبی، بخش اول ترکیب، تنها توماس لبه همراهسسن آن را به انتهای دوره اسلالوم تبدیل کرد. Matthias Mayer از اتریش سقوط کرد، کارگردان فیلمبرداری به همراه او بود، و آکسل لند Swindal نروژ تصمیم گرفت که تمام کارها را آغاز نکند.

تیم Anastasia Bryzgalova و همسرش Anastasia Bryzgalova و Aleksandr Krushelnitckii که در مسابقه به عنوان ورزشکاران المپیک روسیه از رقابت می پردازند، اولین مدال طلای مدرن را در سال ۱۹۴۵۹۰۰۴ شکست دادند و نروژ ۸-۴ را شکست دادند.

شان سفید (ایاالت متحده)، اسکات جیمز (هسترالیا) و Ayumu Hirano (ژاپن) در مقابله به همراه ناپیوایی مردان جای خود را به فینال هیجان انگیز تسریع نفس کشیدند.

و کمپین اسبق کمپانی ژاپنی کی Saito پس از یک آزمون خارج از مسابقه در روز رسیدنش به روستای ورزشکاران به خانه شوهر فرستاده شده هست. شواهدی از هستالوزامید به دست آمده هست، اغلب عوامل مخفی برای پوشش مواد ممنوعه هستفاده می شود.

ادامه مطلب: اولین مورد دوپینگ از به همراهزی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ می بیند ورزشکار ژاپنی به خانه می فرستد

بعدا

در ساعت بعد مدارک تحصیلی هر دو کلاسیک اسکی روی زمین برای زنان و مردان آغاز می شود، به همراه پایان یافتن هر یک ساعت یکبه همراهر در ساعت ۹٫۲۵ محلی محلی (که کم هست کمتر از پنج ساعت بعد از آن

مجله ی مجله ی زنان نهایی از ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر محلی هست. و سرعت اسکیت سرعت از ساعت ۷ بعد از ظهر توسط ساعت Pyeongchang می رسد، به همراه Elise کریستی تیم GB، امیدوار هست که برای مدال در ۵۰۰m زنان در حال اجرا به همراهشد. اسکیت سرعت ۱۵۰۰ متر مردان از روز مدال در ساعت ۸ بعدازظهر محلی دور می شود.

و مخلوط دوقلوی پیچش یا حلقه زنی مدال طلای مدال طلای بین کانادا و سوئیس غم انگیز هست در ساعت ۸٫۰۵pm Pyeongchang.

(به طور خلاصه و به همراه پوزش به سایر نقاط جهان، Pyeongchang GMT +9، +۱۴، AEDT -2.)

و به همراه این کار، من را به همکاری نیک میلر برای همۀ اعمال و هر چیز دیگری که چشم او را می گیرم، به شما تحویل می دهم. به همراه تشکر از خواندن و برای در تماس به همراهشید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم

تمامی حقوق مادی و معنوی برای وی ال سی ام محفوظ میباشد.

طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد