المپیک زمستانی ۲۰۱۸: "چنگ زننده" چلو کیم برنده مدال طلای اسنوبورد زنان هست که تنها ۱۷ سال سن دارد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

اسکار آمریکایی اسنوکر Chloe Kim مدال طلای المپیک زمستانی را تنها در ۱۷ سالگی در اسنوپینگ زنان نابود کرد.

کیم – یک مامور کالیفرنیایی به همراه روابط خانوادگی به همراه کره جنوبی، که در آن به همراهزی های این سال برگزار می شود، علاقه ای به به همراهزی Pyeongchang بود و او ناامید نشد.

نوجوانی اولین اجرای قابل توجهی را انجام داد که ۸٫۲۵ امتیاز را در پی داشت. او پیش از این موفق به پیروزی سوم و نهایی خود شده هست. او به همراه امضای خود به عقب برگشت دهه ۸۰ میلادی پایان داد – یک حرکت پیچیده که او اولین زن برای فرود در جایزه بزرگ ایالات متحده در سال ۲۰۱۶ بود.

کیم حتی زمانی را پیدا کرد که جوک ها را بر روی رسانه های اجتماعی بین اجرای اجرا می کرد، به همراه صدای بلند گفت: "آرزوی من ساندویچ صبحانه را به پایان رسانده ام، اما تصمیم گرفتم که خود را مستحکم نکنم و در حال حاضر هجوم می آورم"

اجرای نهایی Kim نمره نزدیک به ۹۸٫۲۵ را به دست آورد و اولین مدال طلای المپیک خود را به دست آورد و موقعیت او را به عنوان یک ستاره اسنوبورد ایالات متحده به دست آورد. همکار آمریکایی آریل طلایی خانه را برنز گرفت، در حالی که چین لیو جیائو نقره را به دست آورد.

"کیم کمی هیجان زده هست". "این بهترین نتیجه من بود که می توانستم بپرسم، این یک سفر طولانی بوده هست.

"این تجربه تمام شده دیوانه شده هست. شما در مورد به همراهزی های المپیک خیلی زیاد می شنوید، اما در حقیقت بخشی از آن یک دهستان کاملا متفاوت هست. من خیلی خوش شانس هستم که بتوانم از آن عبور کنم.

"برای به اشتراک گذاشتن دهستان من به همراه جهان شگفت انگیز بوده هست."

 chloe-kim2.jpg title = "chloe-kim2.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6068106 --> </div>
<p> دو علامت تجاری <span class= ۱۰۸۰s در اجرای نهایی خود (گتی)

این مدال طلای سومین به همراهزی های آمریکا بود که همه در اسنوبورد بودند. کیم پس از دو به همراهر اولش به راحتی می توانست برای پیروزی دست و پنجه نرم کند، اما نمی خوهست بدون اینکه یک نمایش را به نمایش بگذارد، نهایی را تمام کند.

"من می دانستم که اگر من به همراه مدال طلا به خانه بروم، دانستن اینکه من می توانم بهتر انجام دهم، نمی خواهم بسیار راضی به همراهشم." "من یک اجرا واقعا خوب (در اولین اجرا) قرار داده بود، اما من بود -" من می توانم بهتر از آن انجام دهد "

"من می دانستم که می خواهم این سومین اجرا را انجام دهم، من می خوهستم ۱۰ ثانیه به عقب برگردم، بزرگتر و بهتر می شدم"

 chloe-kim1.jpg title = "chloe-kim1.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6068101 --> </div>
<p> توسط زمان سومین اجرا و قادر به نمایش (گتی) </p>
</p></div>
<p> پدر و مادر کیم در سئول کره جنوبی متولد شده اند و بسیاری از اعضای خانواده اش هنوز در کشور زندگی می کنند. پدر و مادر او در سوئیس ملاقات کردند، و در نهایت در لانگ بیچ، کالیفرنیا، جایی که کیم متولد شد، مستقر شد. </p>
<div class=

در یک مصاحبه سال گذشته، نوجوان دربه همراهره اینکه چگونه به عنوان یک آمریکایی کره ای به سفر المپیک او تحت تاثیر قرار گرفت، بحث کرد.

او گفت: "من این فرصت متفاوت را دارم چون من آمریکایی کره ای هستم، اما من برای ایالات سوار می شوم"، گفت که بر اساس ESPN. "ابتدا در مورد چگونگی پذیرش آن اشتبه همراهه گرفتم. اما اکنون شروع به درک می کنم که می توانم هر دو کشور را نمایندگی کنم"

 chloe-kim.jpg title = "chloe-kim.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6068096 --> </div>
<p> Chloe Kim بعد از پیروزی نهایی تیم ملی زنان در المپیک زمستانی (گتی) </p>
</p></div>
<p> انتظار میرود کیم به همراه بسیاری از اعضای خانواده اش در به همراهزی های Pyeongchang روبرو شود. </p>
<p> <strong> <span style= DFS به همراه افتخار ادامه حمایت از Team GB به عنوان شریک رسمی شرکت لوازم خانگی هست، لذت بردن از راحتی را به ورزشکاران تیم GB در سراسر سال ۲۰۱۸ و فراتر از آن.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم