• نوشته‌های تازه

 • انگلستان در به همراهران بی نظیر هست اما ضعف های ولز | نیک اوانس | ورزش

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  I در پنج هفته آینده به همراهران می آید، انگلیس به عنوان قهرمان شش کشور معرفی می شود، زیرا ادی جونز دوبه همراهره آنها را نشان داده هست بهترین تیم آب و هوای مرطوب در جهان هست.

  همانطور که در برابر ولز دیده می شد، انگلستان برنامه ای داشت و کاملا آن را اعدام کرد. بیشتر آنچه من را تحت تأثیر قرار داد این بود که چگونه نیمه پشت ها – و من اوون فرل را در آن قرار می دهم – این ضربه ها را پشت سر به همراهل ها رها کرد و فقط آگاهی تاکتیکی عالی را نسبت به عدد مقابلشان نشان داد.

  گرچه ویلز در شش امتیاز به عقب برگشت، انگلیس به برنامه به همراهزی خود پایبند بود و توپ را در نیمه مخالفان خود حفظ کرد

  کسی که من به همراهزی را تماشا میکردم از من پرسید که چگونه ولز پاسخ می دهد و من گفتم: "من شرط می بندم که آنها همچنان توپ را از عمق حفظ خواهند کرد"، زیرا این همه ولز می داند. مشکل اینجهست که انگلستان واقعا توپ را نمیخواهد، برای ولز خوشحال شدم که آن را داشته به همراهشم و در مناطق مناسب زمین به همراهزی کنم و بگویم: «اگر ۸۵ متر را بکشید و امتیاز بدهید، سعی کنید پس از آن به همراهزی عادلانه اما ما قصد داریم خودمان را متقاعد کنیم که شما را متوقف کند. »

  این یک هستاد کلاسی بود و اگر شما دارای نیمه پشت هایی به همراهشید که می توانند به همراهزی را مانند انگلستان کنترل کنند، این تیم را به تصویر کاملی از آنچه که به همراهید انجام می دهد، می دهد. هستفاده از طرح به همراهزی ارائه شده توسط نیمه عقب به همراهعث اعتماد به نفس هست که بقیه تیم feed off.

  انگلستان می داند که چه به همراهید بکند و چه کاری می تواند در شرایط بد انجام دهد. آنها دفاع می کنند، پوشش پشت صحنه را پشت سر گذاشته اند، اگر تیم ها ضربه بزرگی به توپ بزنند، آنها می توانند بخش بزرگی را برای فشردن به دست بیاورند و این حرکت را به دست بیاورند و تیم ها را در نیمه خود قرار دهند. آنها خود را برای پیروزی در این به همراهزی قلعه در تمام طول روز به همراهز می گردانند.

  انگلستان می دانست که ویلز نمی تواند از نیمه خود خارج شود و به همراه ریس پاتچل و گارت انسكومب، به جای به همراهزیکنان به همراه به همراهزی های لجبه همراهزی بهتر مانند دن بیگگار و لی هالف پنی، انگلستان آنها را خاموش كرده و آن را خاموش كرد. این یک تظاهرات فوق العاده برای برخی از لقب تاکتیکی هستوار بود که تاکنون در این رقابت دیده ایم و در حالی که قطعا یک تاکتیک جدید نیست، من فکر می کنم ما بیشتر از آن دیده می شود

  شما ممکن هست از جورج فورد به عنوان یک به همراهزیکن حمله کننده فکر کنید، اما از او بسیار دقت کنید تا در جیب بنشیند و گزینه های لگد زدن را انتخاب کند. شما فقط به همراهید او را به همراه فین راسل و عملکرد وی در برابر فرانسه مقایسه کنید و به همراه او مقایسه کنید. راسل نوعی غریزی از به همراهزیکن هست که می خواهد برای همیشه حمله کند اما شما همچنین به همراهید این آگاهی را شروع کنید که به دنبه همراهل آن قلمرو به همراهشد و کمی بیشتر به همراهزی را شروع کنید. هنگامی که گرگی لایدلوف در نهایت به پرواز در نیمه نهایی رسید، توپ در قلمرو فرانسه فراتر رفته بود، اشتبه همراههات شروع شد و اسکاتلند جلو رفت. همه ناگهان فرانسه به همراهزی را دنبه همراهل کردند و از بین رفتند.

  ایرلند می تواند به همان اندازه موثر به همراهشد – فقط به کیفیت نیمه عقب آنها در کنور موری و جانی سکستون نگاه کنید – اما به عنوان یک بسته کامل در هوای مرطوب، راگبی انگلستان در به همراهلای این به همراهزی قرار دارد. به همراه این حال، در حالی که آسیب به رابی هانشو ابر تاریک برای ایرلند هست، جو اشمیت خوشحال خواهد شد به همراه دو برنده از دو، و به همراهزی حمله خود را به نظر می رسد در برابر ایتالیا قدم بردارند. در آخرین روز رقابت ها، ما در حال حاضر به انگلیس و ایرلند در توییتر می رویم، اما همانطور که ولز در به همراهزی شنبه به پایان رسید، اسکاتلند امیدوار هست که برای دیدار انگلیس آماده شود.

  هنگامی که آن کمی خشک شد و ولز شروع به حرکت نقطه تماس، به همراه پنج تنگ کردن توپ به دونده دوم و ایجاد کمی از شکست در خط دفاعی، ما دیدیم که انگلستان می تواند آسیب پذیر به همراهشد.

  و به همراه گفتن اینکه انگلستان خوب هست در به همراهران، من دوست دارم روز خشک در Murrayfield به همراهشد. اسکاتلند برخی از شیاطین از آنچه اتفاق افتاده در Twickenham سال گذشته هست و من واقعا امیدوارم که شاهد هست که اسکاتلند در حال تکامل در حال حمله هست. به همراه این حال، اگر آسمانها به همراهز شود، پول خود را به انگلستان برسانید.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم