شان سفید، "عصبی کمی"، تحت تاثیر قرار دادن Halfpipe Qualifying

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

PYEONGCHANG، کره جنوبی – شان سفید، افسانه اسنوبوردی، به نظر می رسد در فرم به همراهلا، به ثمر رساند بهترین اجرای مقدماتی در رویداد نیمپپی در روز سه شنبه.

سفید در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ برنده halfpipe، اما چهارمین چهار سال پیش ناامید کننده بود.

سفید ۳۱ ساله در نخستین دوره مقدماتی خود، بهترین به همراهزی را به دست آورد، ۹۳٫۲۵ گل زده بود، تقریبه همراه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

کمی عصبی بود، گفت: "سفید هست. "برای به همراهزی در المپیک چنین پیشرفتی وجود دارد. مردم فراموش می کنند که شما مجبور هستید که واجد شرایط به همراهشید. من هنوز مجبور بودم این کار را بکنم. به طوری که فشار و لبه را برداشت. "

اجرای سفید شامل یک چوب پنبه دو طرفه ۱۰۸۰ و یک ۱۲۶۰ چند ضلعی بود.

اما دو طرف دیگر از نسل جوان فراتر از او در دومین اجرا می شود Ayumu Hirano از ژاپن، ۱۹ ساله که بسیاری از حریفان خطرناک سفید را در نظر می گیرند، دارای امتیاز ۹۵٫۲۵ بودند. Hirano برای اولین به همراهر مردی هست که به عقب به عقب ۱۴۴۰ می رسد. سپس Scotty James از هسترالیا، ۲۳ ساله، قهرمان دوقلوهای جهان که گفته هست که قضات به طور ناخودآگاه به سفید علاقه دارند، یک امتیاز ۹۶٫۷۵ را به دست آوردند.

در حالی که سفید در فینال روز چهارشنبه به همراه خیال راحت بود، او در دومین به همراهزی خود به راحتی به همراهزی نمیکرد، هرچند هارانو و جیمز به همراه ۹۸٫۵۰ نزدیک بود. او سه نفر ۹۹ و سه نفر را از شش قاضی دریافت کرد.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم