مانند شان سفید قبل از او، کلوچه کیم Dazzles در راه به دست آوردن هالوپین طلا

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

کیم سالههست که این رقابت را از دست داده هست، اما روز سه شنبه در فینیکس برف پارک، او به طور کامل نشان داد که هستعداد و شایستگی او به مخاطبه همراهن گسترده هست. او از ابتدا به همراه یک امتیاز از ۹۳٫۷۵ در اولین به همراهر خیره شد و هیچ کس نزدیک به ضرب و شتم این علامت نبود. او در پایان مسابقات سوم و نهایی خود، به همراه مدال طلای صعب العبور، می خوهست «خودم را به تنهایی» بخواند. او به همراه یک برد پیروزی که امضای خود را به عقب به عقب ۱۰۸۰s، ۳ چرخش از یک دیوار لوله و به دنبه همراهل آن سه نفر دیگر از سوی دیگر، انجام داد. کیم گفت: "من می دانستم که اگر من به همراه یک مدال طلای به خانه بروم، دانستن اینکه من می توانم بهتر کار کنم، من نمی خواهم بسیار راضی به همراهشم." لوله

فشار؟ پیش از آنکه صبح زود اجرا شود، کیم وارد توییتر شد تا به او در حال تبدیل شدن به لژیون از طرفدارانش که گرسنه بود، بپردازد.

او گفت: "فقط تلاش برای منحرف کردن خودم" برای تسکین اعصاب.

نقره به لیو جیائو چین رسید، به همراه ۸۹٫۷۵٫ طلا آریل طلا از ایالات متحده به همراه یک امتیاز قوی به ثمر رساند ۸۵٫۷۵، که کلین کلارک، زن کشورش را از موقعیت مدال برنز خارج کرد. کلارک که در سومین به همراهزی خود به ۸۳٫۵۰ رسیده بود، در به همراهزی پنجمین المپیک خود چهارمین رکورد را کسب کرد – او همچنین دارای یک طلا از سال ۲۰۰۲ و دو مدال برنز هست.

کیم، متولد و بزرگ شده در جنوب کالیفرنیا به عنوان دختر کره جنوبی مهاجران، توسط هواداران کشور میزبه همراهن گرم شد. در صبح آفتابی، هنگامی که قبل از اولین اجرایش معرفی شد، او بزرگترین تخمک را دریافت کرد، و هنگامی که او به همراه اجرای پاکسازی و لبخند روشن لبخند زد، او به همراه صدای سلامتی و گاوهای نازک به سر می برد.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم