• نوشته‌های تازه

 • نه، این یک Mop نیست این یک پولی هست.

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  دلیل خوبی وجود دارد که پولی نیاز به پوشش خود را کاملا خشک می کند. یک کت مرطوب منجر به کپک می شود، که برای یک سگ نشان دهنده یک نگاه خوب یا بویایی نیست.

  عکس
      

              

          

  پسیینا به همراه هستفاده از لوازم آرایشی به موهای روپلیک رومی مومیایی می کند و برای نشان دادن آماده می شود. رمی یک روحانی وست مینستر هست
                          
               اعتبه همراهر
              کارستن مورن برای نیویورک تایمز

              

  در ۱۴۲ نمایشگاه سگهای به همراهشگاه لانه زنبوری وستمینستر که دوشنبه آغاز شد، دو سگ دیگر – Zoe و Blu – در برابر نژاد Rummy به رقابت پرداختند.

  Blu، قدیمی رقابت در نمایش نهایی خود، از تنسی به همراه گروه به همراهرانی رقابت، bootees و همه وارد شده هست. "گل من ون دهرارت، صاحب Blu، گفت:" من حدود ۳۰ دقیقه طول کشید تا کت و شلوار خود را برای یک پیاده روی به مدت ۱۰ دقیقه بپوشم ".

  زو، که ۴/۴ ساله هست، از مریلند به نظر می رسید، به طوری که او در حال اجرا بود به همراه یک کنفرانس Cheerleading. کت و شلوار در سراسر بدن او به همراه اسکرین های صورتی گره خورده بود تا موهایش را از تمام گودال های خیابه همراهن هفتم خالی کند.

  جذابیت یک کت پولو، هر گونه میکرو فیبر ساخته شده را رقابت می کند. رامی، هنگام خشک شدن، وزن آن ۳۲ پوند هست. به او راه رفتن طولانی را در به همراهران های سنگین می دهد و او به خانه می رسد که در مقیاس ۱۰۰ پوند به همراهز می شود.

  موهای پولی پس از مرحله توله سگ به قفل روپلیک می روند و معمولا برای گرفتن یک کت برای رسیدن به زمین

  اگر یک سگ به صورت تبخال خراشیده شود یا کسی بر روی یک طناب گام برداشته به همراهشد، می تواند به راحتی از بین برود، پنج سال کار را ترک می کند و ۱۳ اینچ بر روی زمین هست. متخصصان ناخوشایند ممکن هست به دنبه همراهل راه حل های مو به عنوان یک راه حل سریع، امیدوار به همراهشند که یک قاضی آن را نادیده بگیرد.

  هنگامی که یک گلوله بیش از یک شمع از برگ ها یا روی برخی از گلوله های گرد و غبه همراهر سرازیر می شود، سطح تمیز می شود.

  عکس
      

              

          

  پسیینا ۷۰ ساله دارای چندین برنده برتر در وست مینستر هست، اما در سال جاری نیز به عنوان دستیار رومی کار می کند
                          
               اعتبه همراهر
              کارستن مورن برای نیویورک تایمز

              

  "VanDerHart به همراه هستفاده از فرم جمع پالی، گفت:" عجیب ترین چیزی هست که در یکی از پیلهای من گم شده هست. " "قاضی"

  در یک حلقه نمایش، سگ های کوچکتر روی میز قرار می گیرند و قاضی ها دقیقا روی دست ها و بدن خود دست می زنند، آنها را بر اساس هستاندارد نژاد ارزیابی می کنند. VanDerHart گفت: "در یک نمایش، یک دست قاضی زیر شاخه بلو ری تضعیف شد و هرگز خارج نشد."

  "او همه این جواهرات را داشته هست و در کت بدل شده هست". VanDerHart گفت:

  او می گوید، برخی از دستبندها را نابود کرده، او مجبور بود که بلو را به طرف او بفرستد تا قاضی را هستخراج کند.

  قبل از اینکه نژاد در روز دوشنبه قضاوت کنند، موجهایی از عاشقان سگ جمع می شوند و به سرعت در حال پخش می شوند. رسانه ها. گرچه آنها هنوز یک نژاد نادر هستند، اما آنها در رسانه های اجتماعی روند می گیرند، و نه فقط به این دلیل که مارک زوکربرگ صاحب یک گلوله به نام جانور هست.

  آخرین هالووین، یک گلوله از کنتاکی به نام کیکی، روزی را که مالکش او را در یک سطل زرق و برق دار زرد روشن و او را مانند یک مگس فشار داد. چند سال پیش، یک پله به یاد ماندنی در یک فروش آبجو در به همراهلای سر مرد، همراه به همراه سویه های موسیقی رگی پخش شد.


      
  Puli در Budweiser تجاری ویدیو توسط John Bodman

  Pulik رتبه ۱۵۹ در میان ۱۸۹ سگ لیست شده در آخرین رکورد به همراهشگاه آمریکایی قایقرانی، اما یک پله به نام پرستون بهترین نمایش در AKC را به دست آورد قهرمانی ملی در دسامبر ۲۰۱۶٫ پرستون در سال گذشته بعنوان مورد علاقه خود در وست مینستر وارد شد، اما در گروه گله به همراه شایعه، شبه همراهن آلمانی که بهترین به همراهزی را در نمایش داشت، ناراحت شد.

  به همراه ریشه های آن در مجارستان، توسط AKC در سال ۱۹۳۶، اما برای این نژاد ۸۰ سال طول کشید تا در مسابقات قهرمانی ملی ایالات متحده برنده شود. به همراه پرستون در حال حاضر در به همراهزنشستگی، رقابت در روز دوشنبه بسیار گسترده بود، اگر نازک به همراهشد. رمی و زو به عنوان روحانیون وست مینستر

  عکس
      

              

          

  آماده سازی پالی مانند رومی برای نشان دادن سگ وست مینیستر می تواند یک فرآیند ۱۲ ساعته به همراهشد که شامل ۸ تا ۱۰ ساعت تحت خشک کن هست.
                          
               اعتبه همراهر
              سام هادسون برای نیویورک تایمز

              

  گرچه Pessina، ۷۰ ساله، چندین برنده برتر در وست مینستر داشته هست، این اولین به همراهر او در حلقه به عنوان دستیار سگ او هست.

  "او فکر کرد که چطور یک سگ نمایشگر غیرقابل پیش بینی داشت؟" او گفت که کوکی ها را در جیبش قرار می دهد.

  این تنها چهارمین به همراهر در رینگ هست و پسیینا او را بیشتر او گفت: "او یک مرد وحشی هست."

  در حلقه او کمربند خود را محکم نگه داشت. او گفت، "او فقط می خوهست برود،" نشان داد که دستش را به همراه نشانه های قرمز نشان می دهد.

  به همراه این وجود، رومی بهترین نژاد را به دست آورد. در ناحیه پایینی، او به قفس او برداشت. پزینا یک کوزه آب آشامیدنی را برداشت و ظرفش را پر کرد و سپس خودش را بلند کرد.

  "من هیچ دلیلی برای امیدواری ام نداشتم." او دربه همراهره گروه دوشنبه شب در دادگاه Madison Square Garden گفت. "او هرگز در برابر یک جمعیت مانند آن، سر و صدا مثل آن هست."

  او طول می کشد یک به همراهر دیگر بلند زدن آب هست. او گفت: "چی فکر کردم؟" دوبه همراهره گفت:

  ادامه دهستان اصلی را بخوان
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم