چلسی می تواند بهتر به همراهزی کند. آنتونیو کانت پس از تشکر از طرفداران برای حمایت از او به عنوان مدیر

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

آنتونیو کنت می گوید که چلسی می تواند پس از پیروزی بسیار خوبی در خانه ۳-۰ در مقابل وست برومویچ آلبیون، "چلسی" بهتر به همراهزی کند، اما برای اعتماد به نفس خوب و "اراده مبه همراهرزه" نشان داد، او از طرفداران آواز سپاسگزاری کرد نام او در حمایت از

قهرمانان چند لحظه اولیه عصبی در پیروزی، پس از شکست های سه گانه متوالی به بورنموث و واتفورد رنج می برد، اما اعتصاب خوب از ادن هازارد، آنها را در سه به همراهزی برای اولین به همراهر در سه به همراهزی قرار داد. کانت گفت که هدف، که از یک پیوند خوب به همراه اولیویه ژیروود پیروی کرد، "نمونه ای واضح از ایده ما بود"، زیرا او تأثیر جدید مهاجم را ستود.

این اهداف به همراه انتقال از "آنتونیو، آنتونیو" در میان بسیاری از گمانه زنی ها در مورد آینده مدیر، و او پس از آن اشاره کرد.

"کنته گفت:" من فکر می کنم به همراهید از این موضوع رضایت داشته به همراهشیم تا سه امتیاز کسب کنیم. " "مطمئنا، من فکر می کنم می توانیم بهتر به همراهزی کنیم." ما می توانیم به همراه اطمینان بیشتری به همراهزی کنیم. پس از دو شکست بد، من فکر می کنم اعتماد ما پایین آمده هست. ما به همراه کمی مشکل از به همراهزی شروع کردیم. سپس، هنگامی که ما به ثمر رساندیم، ما در به همراهزی غالب شدیم، به همراهزی را کنترل کردیم، فرصت های زیادی برای بهبود به همراهزی ایجاد کردیم. مطمئنا، اظهارنظر در مورد اراده برای مبه همراهرزه به همراه مثبت، خواهان سه امتیاز هست. بسیار مهم بود که برگ دیگری تمیز نگه داریم. حالا ما به همراهید این کار را ادامه دهیم

"بله، مطمئنا به همراهید از طرفداران تشکر کنم. آنها حمایت من را به من نشان دادند، زیرا فکر می کنم آنها در مورد من گمانه زنی ها و شایعات را می خوانند. مطمئنا، از طرفداران سپاسگزارم که از این طریق حمایت می کنند. این بدان معنی هست که، شاید در ۱۸ ماهگی ما به همراه هم، من احساس شور و اشتیاق من را برای دفاع از این رنگ، این پیراهن، این نشان می دهد. من می خواهم از آنها تشکر کنم.

«احساس این فضای اطراف من بسیار مهم هست. بسیار مهم هست که احساس کنید که مردم از کار من در اینجا در چلسی قدردانی می کنند. مطمئنا برای من اهمیت دارد من تکرار می کنم: من و به همراهزیکنان در تلاش هستند تا بهترین ها را برای بهترین رضایت خود به کار گیرند. گاهی اوقات ما می توانیم این کار را انجام دهیم، گاهی اوقات نه، اما اراده همیشه وجود دارد. "

در عین حال Conte تأیید Giroud، که کمک در اولین به همراهر برای به همراهشگاه ارائه داد، ستایش کرد. مهاجم فرانسوی در پایان به همراهزی به همراه آلوارو موراتا سر و کار خود را از دست داد، اما مدیر معتقد هست که او برای به همراهزی فصلی جام حذفی جام ملت ها در برابر هال سیتی مناسب خواهد بود.

"او ناراضی بود، اما او آماده هست. همچنین برای به همراهزی در برابر هال. در حال حاضر بسیار مهم هست که به همراهزی برای او و همچنین آلوارو به همراهزی کند. آنها به همراهید بهترین شرایط جسمی را پیدا کنند. آموزش خوب هست، اما به همراهزی بهتر هست.

"ما به همراهید از عملکرد ژیرو خوشحال به همراهشیم. این اولین به همراهر هست که او از ابتدا برای ما به همراهزی کرده هست. او نیاز به بهبود دارد، تا به ایده ما در مورد فوتبه همراهل برسد، اما داشتن مرجع نظری مانند اولیویه بسیار مهم هست. ما به همراهید بسیار خوشحال به همراهشیم؛ زیرا در همان شب ما نیز موراتا را یافتیم. او در ۳۰ دقیقه گذشته به همراه شخصیت و سرعت بسیار خوبی به همراهزی کرد.

"اکنون مهمترین چیز برای ما این هست که این دو به همراهزیکن بهترین حالت فیزیکی خود را پیدا می کنند. موراتا یک ماه به همراه این درد در پشت خود رنج می برد و امیدوارم این وضعیت را حل کنیم. جیرود از یک مشکل عضلانی به همراهز می گردد، بنابراین مهم هست که او به ایده ی فوتبه همراهل ما برسد، در موقعیت مناسب قرار بگیرد. هدف اول نمونه ای واضح از ایده ما بود. "

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم