یک شب به همراه سرپرستان کره شمالی: تطبیق اسنووا، رشته نظامی و سفرهای حمام چینی

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

کیم گفت که ستیزه جویان وعده های غذایی خود را در یکی از سالن های اتاق هتل مجاور، حدود ۱۰۰ متر از محل اقامت خود می خورند. زنان برای وعده های غذا در ۳۰ گروه تقسیم شده به دو گروه تقسیم شدند، و دو نفر از مردان کهنسال به همراه هر گروه قرار داشتند. آنها در خطوط مرتب و دو خط فایل وارد اتاق رقص می شوند و زمانی که آنها غذا تمام می شوند دوبه همراهره به مدت دو دقیقه به اتاق خود می روند.

چنین دقت نظامی یکی از نشانه های بصری به همراهزدید خود را در این ماه. در دوازدهمین دوره ورزشگاه، کره شمالی ها کیسه های یکسان به همراه هدایای خوش شانسی از جمله پرچم متحد سفید و آبی را حمل کردند. آنها لبه همراهس های مورد علاقه تیراندازی قرمز را پوشیدند که به همراه صدای بلند در بسته ها راه می رفت و کفش های ورزشی سفید که به طرز مبهمی شبیه آدیداس بود. آنها شعارهایی دربه همراهره یگان دادند و آوازهای قومی قدیمی کره را آواز خواندند.

کره شمالی کماکان حداقل یک همتای دیگر و نظارت بر دولت کره جنوبی را حرکت نمی دهد. به عنوان مثال، سفر به توالت قبل و بعد از به همراهزی هاکی در گروه ها صورت گرفت. و مردان قدیمی تر کره شمالی که در طول به همراهزی برای انفجارهای سیگار از ورزشگاه خارج شدند، در گروه های سه نفره شرکت کردند.

بعضی اوقات تیم های مطبوعاتی به طور کامل به همراه محیط اطراف خود مشغول به کار بودند، هر زمان که تیم کره ای یک پیشنهادی نادر را به سمت هدف هدف قرار داد، پیش از آنکه به گذرگاه های کنجکاو بپردازد، به همراهرها پیش رفت. این عرصه هرگز بلندتر از آن بود که پس از آنکه سوئد گل اول هشت گل را به ثمر رساند و ستیزه جویان کره شمالی بلافاصله موجب ترس و واهمه ای از «تشویق» شد که توسط تقریبه همراه همه در ورزشگاه پیوست شد

اما در موارد دیگر به نظر می رسید کاملا بی توجه و یا بی تفاوت نسبت به محیط اطراف خود. در دومین دوره، یک مرد آمریکایی به دوست دخترش در هیئت مدیره فیلم عرصه پیشنهاد داد، و به همراه تشویق های شاد و سرحال، و پس از آن، طعنه بلند از اعتراضات گرم، از جمعیت گریخت. تمام وقت کره شمالی، به طور مستقیم به جلو حرکت کرد، هرگز متوقف نشد، "ما یکی هستیم!"

در جریان توقف به همراهزی که بعدا در به همراهزی انجام شد، چهار کمپانی کره ای کم فروتنانه به آهنگ "دوست پسر

چنین لحظاتی از ناسازگاری به یک اثر رویایی تبدیل شده هست.

"آنها بر روی پای خود به همراهیستند پیام "، جنی شهر، معاون مدیر موسسه کره ای آمریکا در دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته جان هاپکینز گفت.

شهر گفت که هواداران در کره شمالی بسیار شبیه به ورزشکاران و هنرمندان دیگر هستند که به عنوان نماد قدرت ملی و نظم و انضبه همراهط شناخته می شوند و از خانواده های نخبه در پیونگ یانگ می آیند

                     

            

    
    

هان سونگ، ۳۵ ساله، یک متفقین در شمال کره جنوبی، که ۱۶ سال پیش به عنوان یک سرپرست انتخاب شد، گفت که اعضای تیم از گروه های مختلف اجرا در سراسر پایتخت گرفته شده اند. او گفت که بسیاری از افراد خود شامل گروهی بودند که به همراه وزارت امنیت مردم، یک سازمان ملی اجرای قانون، که بعد از دبیرستان پیوست، متعلق به گروه بود. اگرچه این یک کار تمام ساله نبود، زنان می توانستند برای ماه ها آموزش کامل تمام وقت قبل از یک رویداد بزرگ را فراخوانی کنند.

هان معیارهای انتخاب را توضیح داد: "کسانی که به خوبی به کره شمالی وابسته اند رژیم، کسانی که نمونه کار گروهی هستند، کسانی که از خانواده های مناسب هستند و البته کسانی که از هستانداردهای قد و سن برخوردار هستند. »

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم