• نوشته‌های تازه

 • Eden Hazard به همراهزی بلوز را به عنوان چلسی به عقب بر گردیم به راه های بر علیه West Bromwich آلبیون

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  درست زمانی که همه انتظار داشتند که واقعا به یکی از این بحران های معمول چلسی بروند، آنها یک پیروزی بسیار معمولی را در خانه به دست آوردند. یا حداقل، این چیزی هست که نمره نهایی ۳-۰ و Eden Hazard فوق العاده آن را به نظر می رسد

  این واقعا یک شب بود که واقعا می توانست ۳-۰ در جهت دیگر داشته به همراهشد اگر توپ خود را در عرض چند اینچ در لحظات کلیدی نقل مکان کرد. وست بروم تا این حد به چلسی پیوسته بود. این همان چیزی هست که خطر می تواند حرکت توپ را به همان اندازه که او دوست دارد، و به همان اندازه دوست داشت که او دوست دارد.

  او اهداف به همراهز و بسته شدن این به همراهزی به همراه پایان عالی را به ثمر رساند، اولین به همراهر از پیروزی دلگرم کننده به همراه اولیویه ژیرو. خطر در این معنی چیزی جز یک نمونه نیست. او هم خیلی خاص هست و شاید بهترین چیز در مورد این تیم در حال حاضر هست.

  این چیزی هست که تحت فشار Antonio Conte مجبور به تعمیر نیست، اما این به همراهزی نشان داد هنوز هم برای ایتالیایی برای کار هنوز هم بسیار هست، هنوز هم که ممکن هست به همراهعث مشکلات.

  این تنها احساس غم و اندوه وست بروم را به وجود خواهد آورد، به ویژه پس از آنکه دانیل هستوریج مجبور شد پس از دو دقیقه و ۵۷ ثانیه سکوت کند.

   چلسی-2.jpg "title =" chelsea-2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6067851 --> </div>
<p> <span class= ژیرو و خطر برای اولین به همراهر برای اولین به همراهر (گتی ایماژ)

  این نگاه ابتدایی را داشت که چلسی فقط از جایی که در واتفورد کنار گذاشته بودند، حتی اگر کنت مجبور شد تیم دیگری را به همراه ضربه زدن به مارکوس آلونسو مجبور کند. همان شکافهای موجود در آرایش طرفین وجود داشت، آنها از همین مشکلات رنج می بردند. وست بروم چند دقیقه ای از خطر در به همراهز بودن چند دقیقه داشت، به همراه برخی از توپ های خطرناک در جعبه، چه چیزی در Jay Rodriguez از Cesc Fabregas ناراحت بود و پس از آن یک بد بد از همان مهاجم.

  ممکن هست اینطور به نظر برسد که این فرصتی برای مردی که رودریگز جایگزین شده هست، به جای آنکه Sturridge ناخوشایند مجبور به ترک هست، به این شانس رسیده هست.

  چلسی در عین حال فقط خوش شانس بود که هنوز هم در شرایط سطح به همراهشد. درست مثل اینکه انسجام تیم اشتبه همراهه بود، فقط به همان شیوه که قبلا به هم متصل نبودند، درست بود. گوریود از این که گویود از فرم قدیمی خود از آرسنال نشان داده هست، از دست دادن یک فرصت بزرگ از خطر هست.

  اما این چیزی هست. در حالی که چلسی خطر دارد، آنها امید دارند. او ۲۵ دقیقه به همراه گیرود یک یا دو گل عالی را به ثمر رساند تا جانشین کنت را به دست آورد.

  هیچ کس نمیتواند جیرود را از هر چیزی متهم کند، و نیمه اول را به همراه یک به همراهند در اطراف سرش پایان داد. به جز این واقعیت هستدلالی گسترده تر وجود دارد که آلوارو موراتا مهاجم تیزهوش تر در این زمینه هست، به نظر می رسد که چلسی و هزاره از هوش ژیرو از اخراج هستفاده کنند.

   چلسی-4.jpg "title =" chelsea-4.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6067861 --> </div>
<p> خطر بن فهستر هیچ شانسی (<span class= AFP / گتی ایماژ)

  به نظر می رسد که او در حال حاضر نقش مهاجم کانتی را بیشتر از موراتا می داند. این یک منطقه بود که به نظر می رسید بهتر هست.

  چلسی نیز از اشتبه همراههات بیشتر در غرب بروم بهره مند شد. درست قبل از ساعت، سالومون راندون به خوبی کار کرد – یا، همانطور که کانت، شاید هستدلال بسیار محتاطانه انجام داد، بسیار شدید بود، – در اطراف آندریاس کریستنسن دور شد و خود را به صورت یک به یک به همراه Thibaut Courtois به ارمغان آورد. دروازه به همراهن فوق العاده به توقف، اما هنوز یک فرصت بود که به جلو پیش رفت. پس از آن، جانی ایوانز به سمت پایین حرکت کرد.

  این نگرانی برای چلسی بود که حتی برای نمره نهایی نیز قابل قبول بود: به راحتی می توانست ۳-۱ یا ۴-۱ را به مخالفت های بسیار پایین تر قرار داده بود. این همان سستی بود که آن ها به همراهور نکردنی بودند.

   چلسی-5.jpg "title =" chelsea-5.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6067911 --> </div>
<p> ویکتور موسی افزود: گتی) </p>
</p></div>
<p> به جای یک شب که همه چیز برای مخالفان درست شد، اما در نهایت یک شب بود که همه چیز برای چلسی و کنت درست شد. این مورد برای هدف دوم بود، به عنوان یک تلنگر فابرگاس از موصل اجرا شد انحراف … اما به عقب به عقب در مسیر به همراهل به همراهزگشت. موسی به راحتی به پایان رسید و طرفداران آواز نام مدیر را شروع کردند. </p>
<p> خطر سپس یک به همراهر دیگر توپ را آواز خواند. به همراه توجه به اینکه یکی از راه های شگفت انگیز کردن آن به نظر می رسید، همانطور که او به همراه یک شات به همراهز می شود، به همراهزیکنان هرگز – و بنفستوست – به همراه ظرافت بیشتری برخوردار می شوند – برای توپ برای پرواز به گوشه نزدیک. </p>
<div class=

   چلسی-6.jpg title = "chelsea-6.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6067921 --> </div>
<p> خطر سومین چلسی را به برخی از پیروزی (گتی) </p>
</p></div>
<p> موراتا تا به حال برای Giroud ضرب و شتم داده شده هست، و در حال حاضر که او در نهایت رقیب مناسب برای محل شروع، احتمالا احساس او نیاز به به همراهلا بردن نوار. بنابراین، او رفت و به نوار، اگر چه از فاصله به همراه اعتصاب درخشان. این یک تلاش ممتد از یک مهاجم بود که هنوز هم به یک هدف نیاز دارد. </p>
<p> این کاملا نمره نهایی یک تیم بود که به شدت نیاز به پیروزی داشت. آنها آن را دریافت کرده اند، اما هنوز هم مشکلات. </p>
<p> آنها همچنین، مهمتر از همه، دارای خطر هستند. </p>
<p>                              <meta itemprop=
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم