• نوشته‌های تازه

 • Gossage در Yankees پس از از دست دادن آموزش و پرورش جنگجو

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  کیممن، که مانند Gossage دوست ندارد پیام های تلفن را به دنبه همراهل نظر، ممکن هست در طول سال های بهار آموزش دیده به اندازه کافی از وقایع Gossage هست.

  اولین آموزش بهار آرون بوئن به عنوان مدیر Yankees . Gossage روابط طولانی به همراه مدير سابق جو جراردی داشت، که از سال ۱۹۸۸ به بعد، هر دو در سازمان Cubs شيکاگو بودند. Girardi، پس از آن یک کشنده کلاس A، از تمرین بهار تمرین به همراه Gossage به خانه به همراهزگشت.

  Yankees سابقه طولانی از دعوت از به همراهزیکنان سابق و مربیان به آموزش بهار به عنوان مربیان اردو، اجازه می دهد به همراهزیکنان فعلی یک پیوند عمیق به همراه زمانبندی های قدیمی ایجاد کنید. Reggie Jackson، Ron Guidry، Willie Randolph، Stump Merrill، Lee Mazzilli، Andy Pettitte و Gossage در سالهای اخیر به عنوان مدیرعامل بوده اند. سال گذشته، الکس رودریگز ظاهر شد.

  و قبل از آن، یوگی برا، که در سال ۲۰۱۵ درگذشت، یکی از محبوب ترین موجودات در اردوگاه بود. او یک بطری ودکا را در میز مدیر ذخیره می کند و به همراهزیکنان و مربیان را مانند بیت های عجیب و غریب خود می آموزد.

  مربیان ویژه یک اتاق پانسمان به همراه مربیان در به همراهشگاه یانکیس در میدان Steinbrenner، درست در اطراف گوشه ای از دفتر مدیر، و در زمینه های تمرینی یکنواخت، ارائه مشاهدات و به موقع کمک به تمرین تمرین، سهم دارند.

  به نظر می رسد که کمی آن را بیشتر از Gossage لذت می برند، که به همراه وجود سن او خود را به همراه ادم ربه همراهیان اواخر دهه ۷۰ انجام می دهند، هر چیزی را می گویند، هر چیزی Yankees

  او هنوز هم مورد علاقه خود را Fu Manchu سبیل، که پس از آن و در سال های اخیر تا حدودی منحرف شده بود ممنوعیت یانکی ها در موهای صورت در زیر لب. و برخلاف اکثر به همراهزیکنان فعلی، Gossage همیشه نظر خود را در مورد هر موضوع قبل از او قرار داده بود – چه این غیرقانونی بود یا نه.

  دو سال پیش، در طول تمرینات بهار، او به تسلیم خوزه به همراهتیستا، سپس Toronto آبی جیسی و یوئینس سستپدر از ماتس برای آنچه که او در نظر دارد نمایشگاه را به همراه جشن بیت تلنگر خود را در طول به همراهزی های سال های گذشته هست. او Bautista را به عنوان "ناامیدی به به همراهزی" اختصاص داد.

  در همان مصاحبه به همراه ESPN.com، گوساژ طرفدارانی را که پس از به همراهزگشت وی از تعلیق مواد مخدر افزایش عملکرد را تشویق کردند، از رایان براون مایولوکی تشویق کردند و تحلیلگران داده را به عنوان "نجس ها" که به همراهزی را خراب می کردند، پریشان کردند. این آخرین دیدگاه، حرفرانی را از Cashman و Girardi، که یکی از بزرگترین کارشناسان تجزیه و تحلیل بیس به همراهل هست، به دست آورد. (تحلیل گران یانکی خود عمدتا نظر خود را در مورد نظرات گوسیگی به تصویر کشیدند.)

  Gossague سال گذشته گفت که یکی از گیرنده های انیونی مانند ماریو ریورا، که احتمالا به وی در تالار مشاهیر پیوسته و نزدیک یانکی های فعلی Aroldis Chapman نبه همراهید به همراه تسلیحات نسل های قبلی مقایسه شود که مرتبه همراه چندین نوبت را کار می کنند.

  Gossage به NJ.com گفت که این "توهین" هست تا ریورا و چپمن را به او مقایسه کند.

  برای Gossage گفتگو به همراه خبرنگاران فرصتی بود تا چیزی از سینه اش بگیرد. همانطور که او در سال گذشته در حال تماشای تمرین پیتچر را در سال گذشته تماشا کرد، گوساژ می گوید که به همراهزیکنان Yankees تنها در نظر عمومی خود دقت نداشتند، تماشای آنچه آنها به همراهید بگویند.

  "این در سراسر هیئت مدیره هست، "Gossage گفت. "هیچ کس هیچ کس دیگری را نمی شناسد".

  او افزود: "در همان روز، ما افراد بودیم. ما می توانیم چیزها را بگوئیم و همه را بر روی انگشتان خود حفظ کردیم. »

  ادامه مطلب دهستان اصلی را ادامه دهید
      

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم