• نوشته‌های تازه

 • Pernille Harder: "من تنها دختر تیم بودم اما آنها می خوهستند به همراه من به همراهزی کنند سوزان وراک | فوتبه همراهل

  ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده


  مهاجم دانمارک و ولفسبورگ، به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین سه به همراهزیکن زن در جهان شناخته شده هست، از سن نوجوانی ایستاده هست و موفقیت لیگ قهرمانان هدف بعدی وی هست

   پرنیک هاردر به دانمارک کمک کرد تا در یورو 2017 به رقابت بپردازد و معتقد هست که ادراکات پیرامون فوتبه همراهل زنان در میهن او تغییر کرده هست. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/23917f73db3cd9d2c5c50c099ee6d4757c3832ba/ 0_222_2042_1224 / master / 2042.jpg w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 795b9aacc5071cac2ddc2c0a3046d47f "/> </picture> </div>
<p><span class=
  پرنیل هاردر به دانمارک کمک کرد تا در یورو ۲۰۱۷ به رقابت بپردازد و معتقد هست که تصورات پیرامون فوتبه همراهل زنان در میهن او تغییر کرده هست.
  عکاس: VI-Images از طریق گتی ایماژ

  "من شروع به به همراهزی کرد وقتی که من پنج یا شش ساله بودم. من تا قبل از ۱۱ سالگی به همراه پسران به همراهزی کردم چون تیم دخترانه ای وجود نداشت. همیشه از من پذیرفته شده هست. هرچند من تنها دختر در تیم بچه ها بودم، آنها می خوهستند به همراه من به همراهزی کنند. »

  این پسرها تعجب آور نیست که میخواهند در کنار Pernille Harder به همراهزی کنند. گلزنی و به همراهزی هوشمندانه مهاجم دانمارکی هر لیگ که در آن به همراهزی کرده هست، روشن شده هست و به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین سه به همراهزیکن زن در جهان شناخته شده هست. در Wolfsburg قهرمان Frauen-Bundesliga، که از ابتدای سال ۲۰۱۷ از طرف Linköpings از سوی سوئد پیوست، Harder بهترین گلزن لیگ به همراه ۱۱ گل در ۱۱ به همراهزی هست – پنج گل زده از نزدیکترین رقبه همراهی خود.

  سختتر هست که در سوئد سکونت کند. او در ۸۷ به همراهزی برای Linköpings 70 گل زد، دو به همراهر برنده جام حذفی سوئد و پیروزی در لیگ برتر در سال ۲۰۱۶ به عنوان گلزن برتر به همراه ۲۴ گل در ۲۲ به همراهزی

  اما جذابیت بوندسلیگا قوی بود. ۲۵ ساله می گوید: "من همیشه می خوهستم یک روز به آلمان بروم." "من حدس می زنم این به این دلیل هست که لیگ آلمان قوی ترین لیگ اروپا و احتمالا جهان هست. همه به همراهزی ها سخت هست ما در حال حاضر یکی از بهترین تیم های دنیا هستیم و بسیاری از به همراهزیکنان خوب، و به همین دلیل همیشه می خوهستم به اینجا بروم.

  "این کمی فیزیکی هست، همه تیم ها مناسب و فیزیکی قوی هستند. تیمهایی که در بوندسلیگا در برابر لیگ سوئد دفاع می کنند بسیار متفاوت هست. در سوئد ما ایستاده در مناطق و دفاع از فضای پشت سر ما هست. در آلمان آن را به جلو و ۱۰۰٪ بروید. من زمانی که توپ را می بینم بسیار متفاوت هست، و به من یک روش جدید تفکر داده و به همراهزی من را توسعه داده هست. "

  خروج اسکاندیناوی برای سختتر پیچیده تر بود، زیرا این امر به معنای عقب ماندگی شان، مدافع سوئد و هم تیمی مگدالا اریکسون بود. "ما در همان تیم به همراهزی کردیم و به همراه هم زندگی می کردیم. البته این سخت هست، اما ما می دانیم که این فقط بخش کوچکی از زمان هست که ما به همراه هم داشته ایم، "او می گوید. "ما هر دو می دانیم که می خواهیم راه خود را در حرفه هایمان به کار گیریم و بهترین کار را برای ما به عنوان افراد انجام دهیم. بنابراین به همراهید همین الان به همراهشد. »

  به همراه هر دو به همراهزی در سطح به همراهلا، Harder در ولفسبورگ و Eriksson در چلسی، قرار گرفتن در تعادل می تواند سخت به همراهشد. آنها می توانند برای اولین به همراهر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در زمین برای یکدیگر به همراه یکدیگر همدست شوند، اگر هر دو طرف در فینال خود در مسابقات قهرمان شوند.

  در اولین فصل خود در آلمان، وولفسبورگ مالکان، به همراهیرن مونیخ را به عنوان تاج و تخت بوندسلیگا تثبیت کرد تا این تیم لیگ و جام دوگانه را حفظ کند. به همراه این وجود، به همراه تساوی تیم های مردان در این رقابت ها، جشن دوگانه زنان بحث برانگیز به تعویق افتاد و شهر تا زمانی که فصل ۲۰۱۷-۱۸ شروع نشده بود، موفق نشد – و این مردان بوندسلیگا را تأمین کردند. "البته این کمی عجیب بود که ما به همراهید منتظر بمانیم تا پس از یورو جشن بگیریم." او به همراه احتیاط می گوید. "من احساس می کنم که پس از [the season ended] به طور عادی جشن گرفتم، اما به دلایل تیم های مردمی ما نمی توانستیم. اما زمانی که ما آن را انجام دادیم، جشن واقعا خوبی از شهر بود. "

   پرنیل هاردر، شماره 22، پس از گلزنی برای ولفسبورگ مقابل اتلتیکو مادرید در این فصل لیگ قهرمانان. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/159fb159586b593de126b786cb31242cc55a6b0c/75_202_3352_2012/master/3352.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm = 12 & fit = max & s = c5008880d30aeac9cb0a00a0e4a4ec94 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  پیرلو هاردر، شماره ۲۲، پس از گلزنی برای ولفسبورگ مقابل اتلتیکو مادرید در این فصل لیگ قهرمانان، جشن می گیرد. عکاس: رونی هارتمن / اویفا از طریق گتی ایماژ

  در این فصل، به همراه دو امتیازش از دو تیم فرایبورگ در نقطه نیمه نهایی، هاربر در رتبه سوم قرار دارد و به ویژه در جام حذفی لیگ قهرمانان. "این چیزی نیست که من تا به حال برنده نشده ام، بنابراین چیز زیادی برای رسیدن به آن وجود خواهد داشت."

  تابستان تابستان سخت تر دانمارک را به فینال مسابقات قهرمانی اروپا در برابر هلند کاپیتان داد. به همراهزی کمی عمیق تر از معمول، او درخشید. پس از رویای دانمارک در فینال – ۱: ۰ در عرض شش دقیقه – آنها خود را ۲-۱ پایین تر به همراه کمتر از نیم ساعت رفته هست. سپس Harder نشان داد چرا او یکی از بهترین ها در جهان هست. در حال حرکت از نیمه راه به بلند کردن توپ و پرتاب تله آفساید، او را در داخل برداشت و یک ضربه شگفت انگیز از قبل ساری ون ویندنال را قبل از فاصله انجام داد.

  "من امیدوار بودم که این به همراهزی را تبدیل کنیم، اما متاسفانه کافی نبود،" او دربه همراهره لحظات جادویی خود می گوید، که بعد از آن دو گل نیمه دوم هلند برای قرار دادن جایزه در دستان ملت میزبه همراهن.

  "بعد از آن سخت بود، زیرا شما به پیروزی نزدیک هستید و پس از آن شما نیستید. اما بعد از آن، هنگامی که فاصله کمی داشتید، متوجه شدید که تنها به همراه رسیدن به مرحله نهایی به دست آمده اید.

  "من واقعا به این تیم افتخار کردم. ما چیز زیادی برای دانمارک ساختیم و پس از آنکه واقعا احساس کردیم که جمعیت دانمارکی ما را تشویق می کند، احساس می کنیم. اکنون آنها می دانند که کدام تیم ملی زنان دانمارک هست و بسیاری از آنها نمی دانستند که قبل از یورو. "

  سخت تر به خاطر اجرای آن در مسابقات بزرگ، ستایش شد که احتمالا تحت تأثیر آن ها از سوی لیک مارتنز هلند قرار گرفت.

  در حالی که جایزه بهترین جایزه فیفا به طور طبیعی تحت تأثیر مسی و رونالدو قرار گرفت، بحث دیگری در مورد جایزه زنان رخ داد. گرچه مارپنز به درستی این جایزه را به دست آورد، بحث برانگیز یک لیست کوتاه را شامل می شد که هاردر، سمرر مهاجم هسترالیایی یا ژسنیف موروسان، لیون را نداشت.

  در جوایز یوفا، جایزه سخت تر به پایان رسید، مناسب تر، به عنوان دونده تا Martens. بعضی از لیست های رسمی کمتر سخت تر در به همراهلای شمع قرار داده شده هست و تشخیص خوشایند هست. او می گوید: "البته من اهداف حرفه ای خودم را دارم." "من می خواهم بهترین به همراهشم اما مهمترین چیز این هست که به همراه تیم به همراهزی کنم. اگر من به همراه تیم هایی که من به همراهزی می کنم برنده نمی شوم، من به رسمیت شناختن فردی نمی برم. »

  سخت تر ستاره ۲۰۱۷ بود و شروع به پرواز در سال ۲۰۱۸ کرد اما تمایلی به نگاه کردن به خیلی از پیش رو ندارد: "در حال حاضر آینده من در ولفسبورگ تا تابستان ۲۰۲۰ هست. پس از آن هنوز نمی دانم. البته من می خواهم چیزهای دیگر را امتحان کنم. من فقط ۲۵ ساله هستم، بنابراین من چیزهای زیادی در مقابل من دارم. "

  صحبت کردن

   امتیاز آبی مک مونوس هدف نهایی منچسترسیتی پیروزی 4-0 بر لیورپول که آنها را به سمت به همراهلا WSL1 برد. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/ce43facb5c1e4f95af66e184ae24ba134f1a990a/69_0_3900_2340/master/3900.jpg؟w=300&q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 0c20506c49ed839e783994b15288dd91 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

  آبی مک مونوس گل نهایی منچسترسیتی را در پیروزی ۴-۰ مقابل لیورپول به ثمر رساند و آنها را به سمت به همراهلا WSL1 برد. عکاس: تام فلوس / مرد شهر از طریق گتی ایماژ

  انجمن فوتبه همراهل اعلام کرده هست که ورودی برای بچه ها برای فینال جام حذفی زنان آزاد هست که در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر شنبه ۵ می در ومبلی برگزار می شود. این مسابقه بر روی BBC One پخش خواهد شد.

  منچسترسیتی در رده WSL1 – از چلسی، که به همراه ضرب و شتم ۲-۰ در بیرمنگهام شکست خورد، در لیگ برتر به همراهزی کرد. آرسنال لیورپول را به عنوان سومین جایزه در برابر یوویل شکست داد.

  یوجین ل Sommer پیشرو بهترین گلزن پیشرو لیون در ۲۲۶ گل در پیروزی ۱۱-۰ خود در تولوز بود.

  سیدنی پس از ویلز، جیس فیشلک و به همراهزیکن آستانه ایالت نوسترز سیتی، در شهر ملبورن در یک فینال بزرگ لیگ برتر قرار گرفتند.

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم