آیا رابرت گرونکوفسکی قهرمان بعدی قهرمانان آمریکایی خواهد شد؟ | ورزش

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

سرانجام تنگی پاتریوتهای نیوانگلند اشاره کرد که ممکن هست در سن ۲۸ سالگی به همراهزنشسته شود – و دلایل بسیاری برای مبه همراهدله NFL برای هالیوود وجود دارد

 هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا راب Gronkowski معروف به "Spike Gronk خود را به همراهید او را به سمت هالیوود آوردن" وجود دارد src = "https://i.guim.co.uk/img/media/2e15c4b09e35a42e50d3ddc6ce2d7b955514da47/0_66_3915_2349/master /3915.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=6a418dc4ed556d1e3c2dbdb479495a89"/></picture></div>
<p><span class=
هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا رابرت گرونکوفسکی بخشی از معروفیت او را به هالیوود هدایت می کند، وجود ندارد.
عکاس: السا / گتی ایماژ

پس از از دست دادن سوپر به همراهول تیم خود در ماه جاری، پاتریوت های نیوانگلند به سختی پایان می یابد. رابر گرونکوفسکی اشاره کرد که او در حال به همراهزنشستگی هست. این کاملا مشخص نیست که جدی بودن این تصمیم ۲۸ ساله چیست؟ بسیاری معتقدند که این تنها یک مذاکره در مورد قرارداد هست – اما اگر او به همراهزنشسته شود، از دست دادن NFL می تواند به نفع هالیوود شود.

سیلوستر هستالونه و دیوئین "راک" جانسون، که خودش از جهش به هالیوود ساخته شده هست، تلاش کرده هست که Gronkowski را متقاعد کند که دست خود را در به همراهزی اجرا کند، در حالی که دیوید آرکت، که ظاهرا هنوز در صنعت هست، حتی ارائه شده برای تولید یک ویژگی به همراه او.

ممکن هست عجیب و غریب به نظر برسد که Gronkowski در حال حاضر در حال به همراهزنشستگی هست، او هنوز هم در نخستین کار خود هست و درآمد سالانه ۹ میلیون دلاری را در سال دارد، اما دلایل خوبی برای او وجود دارد. پس از همه، او در طول دوران حرفه ای خود از مصدومیت ها رنج برده هست. اخبه همراهری که اخیرا در سال جاری در مسابقات قهرمانی آسیا دیده شده هست. و این ضربه ممکن هست به شدت به Gronkowski سنگین تر از هر گونه صدمه به بدن او، به عنوان گسترده به عنوان آنها بوده هست. در حال حاضر غیر ممکن هست که در NFL به همراهزی کند بدون این که از خطر به همراهلا رنج بردن آسیب های شدید مغزی دائمی آگاه به همراهشد.

و چه چیزی برای Gronkowski در NFL اثبه همراهت شده هست؟ او دارای دو حلقه سوپر به همراهول هست. او در حال حاضر دارای تعداد مسخره ای از سوابق هست: بیشتر touchdowns در یک فصل به همراه انتهای تنگ (۱۸ در ۲۰۱۱)، اغلب دریافت حیاط در یک فصل به همراه انتهای محکم (۱۳۷)، بیشتر touchdowns posteason توسط یک پایان تنگ (۹) و زیبه همراه همه ی تیم های Patriots برای موقعیت خود ثبت می کنند. اگر او هرگز یک ضربه محکم و ناگهانی به همراهزی نمی کند، Gronkowski این به همراهزی را به عنوان یکی از بزرگترین پایان های تنگ در تاریخ NFL، و بدون شک Hall of Famer

اکنون سوال دیگری در اینجا این هست که آیا گرونکوفسکی در واقع به همراهید سعی کند رویا خود را به عنوان جیسون هستاتهام آمریکایی تعقیب کند. او یک کاریزماتیک خاص دارد که تعدادی از همسالانش سهم دارند. او شخصیت خاصی را توسعه داده هست – و این سوء ظن این هست که این بسیار شخصیتی هست – از یک افسون دوست داشتنی و دوست داشتنی، به نظر میکل آنژلو از لاکپشت های نینجا یوتیوب نوجوان در یک شکل (مبهم) انسان، و آن را در یک طرف کار به عنوان حرفگوی تجاری او قبلا به طور خلاصه در فیلم "شما نمی توانید آن را داشته به همراهشید و مانند ۹۰ درصد از همه انسان ها حتی به همراه ادعای از راه دور به شهرت ظاهر شد در Entourage

به طور معمول، من می خواهم چیزی شبیه به "ببخشید به Bon Jovi" در اینجا بگویم، اما صادقانه بگویم اگر Bon Jovi برای ما عذرخواهی کند.

این بدان معنا نیست که او بتواند عمل کند، البته. دلایل خوبی وجود دارد که وقتی به همراهزیکنان NFL در فیلمها یا نمایشهای تلویزیونی ظاهر میشوند، معمولا به همراهزیهای خود را انجام میدهند (به عنوان مثال، برت فور در چیزی دربه همراهره مری و دن ماریو در Ace Ventura، Pet Detective وجود دارد). این به طور عمده به این دلیل هست که فیلم های ریخته گری نگران هستند که: الف) ورزشکاران NFL فاقد محدوده ای برای به همراهزی کردن هر چیز دیگری هستند و یا ب) مخاطبه همراهن تنها آنها را به عنوان کسی غیر از خودشان می پذیرند.

البته دهستان موفقیت وجود دارد. جیم براون، یکی از بزرگترین به همراهزی های به همراهزی، تبدیل به چشمگیر در Rio Conchos و The Dirty Dozen به موفقیت حرفه ای در فیلم Blaxploitation تبدیل شده هست. دفاعی پشت فرد ویلیمسون دنبه همراهل یک مسیر مشابه بود، اولین به همراهر در کلاس M * A * S * H ​​نخستین به همراهر در رابرت آلتمن، قبل از رفتن به همه چیز از سیاه سزار به از از Dusk Til Dawn ظاهر شد. الکس کارراس، دشمن دفاعی دفاعی، به طور معجزهآمیز از ماندگاری اصلاحگر (و اسب پانچر) مغول در سگهای افراشته هستفاده کرد و به عنوان پدر در خودروی امانوئل لوئیس، وبستر، اطمینان داد که نسل کامل به طور کامل بی اطلاع بود که او همیشه یک ورزشکار حرفه ای بود . سپس ستاره تفنگ ساقط شده ی ال سیپسون وجود دارد که … شما چیزی می دانید، بگذار حرف بزنیم.

بدون شک، بزرگترین خط زمانی که یک ورزشکار حرفه ای انجام داد، به همراهزیگر شد.

Gronkowski به همراهید در مورد آنچه که او میخواهد، مراقب به همراهشد. در حالی که پیشرفت کار حرفه ای فیلم، داشتن حرفه دوم در حالی که همچنان حفظ شهرت و هزینه های پرداخت شده هست، شما را به عادت می اندازد، نابرابری پدیده خجالت دائمی هست. همیشه شانس ظاهر شدن به عنوان مثال، می گویند، یک نیمی از چیز به همراه دو سر مانند Rosey Grier یا به طور تصادفی شروع به یادگیری به عنوان Howie طولانی در طول صحنه مرگ خود را در Broken Arrow بود.

از اینجا بدتر می شود.

شاید بهترین نمونه از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک ورزشکار سعی می کند انعطاف پذیری عضلات را انجام دهد که به سادگی وجود نداشته به همراهشد، دهستان Brian Bosworth ستاره فوتبه همراهل / NFL هست. پس از آنکه بو جکسون حرفه حرفه ای رنگارنگ را به پایان رساند، بوسورت سعی کرد به همراه پیروی از یک حرفه ای عمل کند که به شدت به همراه سنگ کلاسیک به همراه شکوه ظاهر شد و مدت کوتاهی پس از آن به پایان رسید.

به همراه این حال، به همراهزی در نهایت برای گرونکوفسکی فعالیت مجرمانه و خطرناکتری نسبت به اشغال کنونی اش خواهد داشت. حتی اگر برای او کار نکند، تمام گرنک به همراهید کرامت خود را از دست بدهد – و این مانند آن نیست که او از آن آغاز می شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم