المپیک زمستانی ۲۰۱۸: اسکیت به همراهز مدال طلای کانادا نجات سگ برای فروش به گوشت در Pyeongchang

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

یک اسکیت به همراهزان کانادایی یک سگ را که در هنگام رقابت در به همراهزی های المپیک زمستانی در Pyeongchang رقابت می کرد، نجات داد.

دوازدهمین قهرمان جهان Meagan Duhamel، که روز سه شنبه برنده طلا شد، تصمیم گرفت که این سگ را به بومی خود در کانادا منتقل کند تا مجددا مجددا راه اندازی شود – دومین قهرمانی پس از اتمام یک سال گذشته در کره جنوبی.

دواهامل در مقابل صنعت صنعت گوشت سگ کشور ایستاده هست و در ماه فوریه گذشته در کره جنوبی کره جنوبی را از طریق سگهای آزاد کره ای داسچوند مئو چای پذیرفته و دیگران را برای انجام این کار همسو کرده هست.

"من لوکس نگه داشتن سگ دیگری در condo کوچک من نیست. همانطور که من دوست دارم، "او گفت:" خورشید .

Duhamel، که یک گیاهخواری هست، مدال طلای خود را در مسابقات قهرمانی اسکیت تیم در کنار اریک رادفورد، که تاریخ را پس از تبدیل شدن به قهرمان نخستین به همراهزی مردان مسلح همجنسگرایان همجنسگرایان نامید، قبول کرده هست.

 meagan-duhamel-2.jpg "title =" meagan-duhamel-2.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6070121 --> </div>
<p> <span class= Duhamel سه شنبه در رویداد تیم (گتی) برنده طلا شد

ده نفر از ۱۲ رستوران سگ گوشتی که در نزدیکی روستای المپیک به همراهز هستند، هنوز در خدمت غذا هستند، تنها دو تن از آنها به همراه وجود درخوهست های دولت کره جنوبی به طور کامل از منو خارج می شوند.

لی یونگ به همراهب، نماینده رسمی دولت شهرستان Pyeongchang، نشان داد که علامت های تبلیغاتی ظروف غذا خوردن سگ را به عنوان خنثی تر تغییر می دهد تا از "دادن احساس بد به بیگانگان" در حین به همراهزی جلوگیری شود.

"ما به همراه بسیاری از شکایات از اپراتورهای رستوران مواجه شدهایم که ما برای معیشت آنها تهدید می کنیم."

گوشت سگ توسط دولت کره ای "غرق" محسوب می شود، اما هنوز هم قانونی هست که در کشور خریداری شود، هر سال بیش از دو میلیون سگ خورده هست.

DFS به همراه افتخار ادامه حمایت از تیم GB به عنوان شریک رسمی شرکت لوازم خانگی هست، لذت بردن از آرامش را به ورزشکاران تیم GB در سراسر ۲۰۱۸ و فراتر از آن.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم