المپیک زمستانی ۲۰۱۸: ایالات متحده هاکی از دست می دهد در Overtime، جدول مدال ها، نتایج و برنامه

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

اسلوونی بیت ایالات متحده در اضافه کاری

جان مورساک ۳۸ ثانیه به اضافه به همراهر اضافه شده – دومین هدف از به همراهزی – همانطور که اسلوونی از یک قهرمانی دو گل در سومین دوره به خدمت گرفتن به ایالات متحده، ۳-۲، در اضافه کاری در به همراهزکن هاکی مردان خود را هدف قرار داد.

ژاپن بیت کره، ۴-۱، در هاکی رویایی [ژاپن

در ژاپن به همراه یک پیروزی سنگین سیاسی، تیم هاکی روی کره را شکست داد. این پیروزی اولین به همراهر در سه سفر به المپیک ژاپن بود و هدف کره تنها تیمی بود که در به همراهزیها گلزنی کرد. کره ای ها که توسط ده ها کره شمالی و تعدادی از به همراهزیکنان مطرح در آمریکای شمالی تقویت شده اند، ۰-۳ بوده و به همراه ۲۰ بر صفر شکست خوردند.

تابیازس دوبه همراهره در لیگ

تیم از Tobias Wendl و Tobias Arlt از آلمان به عنوان دو برابر قهرمان لقب توسط کمی کمتر از یک دهم از یک ثانیه بیش از دو اجرا تکرار شده هست.

بیشتر هلندی طلا

Jorien تر مورس زنان ۱،۰۰۰- مسابقه Speedskating مسابقه، تیم هلندی پنج تا پنج در ورزش تا کنون در این به همراهزی ها هست.

بریتنی بوف از ایالات متحده چهارم بود.

مورس دو مدال طلا را به دست آورد در سوچی، مسابقه پیاده روی ۱۵۰۰ متر طول و رله کوتاه مسیر.

شاون سفید پس از اتمام کار سوم خود را در نیمپز. اعتبه همراهر چانگ وین لی / نیویورک تایمز

شاون سفید دوبه همراهره به همراهز می گردد

شان وایت، افسانه اسنوبورد، در دور دوم نهایی خود به مدال طلا رسید. پس از برگزاري سريع اوليه، White به سمت عقب Ayumu Hirano از ژاپن افتاد.

در پیروزی برنده خود، سفید به همراهلاتر از لوله به همراهلا رفت، یک فرار از کلاهبرداری های شدید دشوار را برداشت و همه آنها را فرود آورد. نتیجه، نمره ۹۷٫۷۵، او مدال طلای سوم خود را به دست آورد. پوشش کامل: اینجا.

سوئی ونژینگ و هان کانگ چین در برنامه کوتاه کوتاه جفت می شوند اعتبه همراهر جیمز هیل برای نیویورک تایمز

جفتی اسکیت

Sui Wenjing و Han Cong از چین دارای بهترین نمره در برنامه کوتاهی از رویدادهای جفت بودند. آنها به دنبه همراهل Evgenia Tarasova و Vladimir Morozov از روسیه و Meagan Duhamel و اریک Radford از کانادا بود.

"امروز من بسیار عاطفی بود،" Sui گفت. "حتی زمانی که من آرایش خود را قرار داده بود، من در حال حاضر من فقط احساس عصبه همراهنیت کردم اما بعد از اینکه یخ گرفتیم و روال خود را به پایان رسانید متوجه شدیم که همه چیز وجود دارد. "

جفت ارزگان آمریکایی، الکسا Scimeca Knierim و کریس کنیریم، ۱۴، به اندازه کافی خوب بود تا فینال را در روز پنج شنبه انجام دهد. ریم تئیک و ریم تئیک و کیم جوزک، کاپیتان کره ای، ۱۱ هستند. هدف آنها این بود که در ۱۶ به همراهزی برتر از ۲۲ جفت در برنامه کوتاه، به آنها کمک کند تا در طولانی مدت شرکت کنند. برنامه روز پنج شنبه

تکرار Frenzel

اریک Frenzel از آلمان مدال طلای مدال طلای مدال طلای مدرن را به دست آورد.

Frenzel پنجم در اسکی گذاشت بخش پریدن و پس از آن ۳۶ ثانیه پس از اولین اسکی به همراهز آغاز شد. اما او به سرعت گرفت و به یک گروه از چهار در جلوی بسته پیوست. او گفت: "همه آنها را در پایان به عنوان مدال طلای رویداد تکرار کردیم."

"این یک مسابقه سخت بود زیرا به همراهد در مسیر آسان نبود."

Slalom تاخیر

مایکایا شیفرین به همراهید منتظر بماند تا شروع به رفتن به طلا کند، زیرا اسلالوم زنانه تا روز جمعه به علت به همراهد شدید به تأخیر افتاده هست. اسلالوم غول پیکر، که قبلا به تعویق افتاده هست، برای پنج شنبه برنامه ریزی شده هست.

در اینجا چیزی هست که از دست داده اید:

  • هستینا نیلسون سوئد برنده مسابقات اسکندر زنان شد. یک آمریکایی جسیکا دیگوینز، شش زن را نهایی کرد، اما مدال را به اتمام رساند، و ششمین به همراهر به پایان رسید. هیچ آمریکایی برنده مدال برنامهای نبوده هست زیرا بیل کچ در سال ۱۹۷۶ یک نقره را در اختیار داشت. نژاد اسکیت در سبک اسکی کلاسیک بود که آمریکاییها مدتها به همراه آن مبه همراهرزه کرده بودند.

  • مارسل هیرش از اتریش اولین گل خود را در المپیک به دست آورد. هیرش، که موفق به کسب شش قهرمانی جهان بدون طلای المپیک شده هست، در ۱۲ سالگی در بخش پایین تر از آن قرار دارد، نه بهترین رویداد او. او سپس اسلالوم را سوزاند و بهترین زمان را ثبت کرد.

  • Chloe Kim، سن ۱۷ ساله آمریکایی اسنوبورد آمریکایی، نیمی از زنان را به دست آورد. او از ابتدا به همراه یک امتیاز از ۹۳٫۷۵ در اولین به همراهر خیره شد و هیچ کس نزدیک به ضرب و شتم این علامت نبود. در مسابقه سوم و نهایی خود، به همراه مدال طلا به پایان رسید، او یک برد پیروزی را به ثمر رساند که گل ۹۸٫۲۵ را کسب کرد. نقره به لیو جیائو چین رسید به همراه ۸۹٫۷۵ و آریل گلد از ایالات متحده دارای یک سوم قدرت قوی بود، به ثمر رساند ۸۵٫۷۵٫

در اینجا چیزی هست که بعدا:

  • پس از چندین تأخیر آب و هوا، میکایلا شیفرین در نهایت تلاش خود را برای چندین مدال طلای المپیک در اسلالوم غولپیکر آغاز می کند.

  • سریعترین مردان در اسکی در اسکیپهای اسکی رقابت خواهند کرد.

  • دو بهترین تیم در جهان، ایالات متحده و کانادا، در یک به همراهزی دور مقدماتی در هاکی زنان دیدار خواهند کرد.

ویکتور ماتر یک خبرنگار و سردبیر ورزشی هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم