در رئال مادرید، یک سلطنت بر سر برد و وابسته به بیشتر

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

تیم بیش از حد ناسازگار بود و تیمی که به هستعداد حمله حمله میکرد، خیلی ضخیم بود؛ مدیران آمدند و رفتند بیش از حد اغلب، و آخرین زین الدین زیدان، که توسط برخی از معاصران خود را به عنوان یک "entrenador د پالماس" بی رحمانه، مورد ستایش قرار گرفت: یک مربی که چیزی بیش از کف زدن انجام نداد.

و در عین حال همه کار کرد، به شدت کار کرد. در آن شب در کاردیف، رئال تکمیل کرد که بعد از آن "پرز" بعنوان "بهترین فصل از نظر پیروزی عنوان، در تاریخ ۱۱۵ ساله ما توضیح داده شود." به جام سوپرجام اروپا، مسابقات قهرمانی به همراهشگاه های جهانی و عنوان اسپانیایی اضافه شد تاج و تخت لیگ قهرمانان متوالی. رئال مادرید اولین تیم در دوران مدرن برای حفظ جایزه بود. برای پرز این "آخرین نماد وضعیت افسانه ای ما بود: دستیابی به چیزی که قبلا به نظر غیرممکن بود."

کاملا مشخص بود که در آن ماه های غیرطبیعی در آن ماه ها از بین رفته هست. هنگامی که رئال مادرید در روز چهارشنبه به لیگ قهرمانان به همراهزمی گردد، این تیم به همراه فصل خود در خرابه های خود ادامه خواهد داد: تیم زیدان در لالیگا چهارم، ۱۷ امتیاز در به همراهرسلونا قرار دارد. یک حرفگوی Asociación de Socios de رئال مادرید (SRM) – یک گروه حمایت از نمایندگان ۱۰۰،۰۰۰ صاحب عضو به همراهشگاه – آن را به عنوان "احتمالا بدترین فصل در تاریخ به همراهشگاه، شکست مطلق از نسبت های شگفت انگیز".

این به همراهر، اروپا، همانطور که اغلب تحت پریس هست، هیچ مومیایی را فراهم نمی کند. فصل کامل رئال ممکن هست در دور ۱۶ کراوات خود را در برابر پاریس سن ژرمن و اعتماد به نفس ضد گلوله ای که رونالدو و بقیه در لیگ قهرمانان ارائه می دهند، متوقف کند. شکست دادن و از بین بردن، امکان واقعی هست.

عکس
    

            

        

رئال مادرید کریستیانو رونالدو در پیروزی آخر هفته رئال سوسیه داد. رئال مادرید، چهارمین به همراهر در لالیگا، روز چهارشنبه در ۱۶ فوریه در لیگ قهرمانان مقابل پاریس سن ژرمن قرار دارد.
                        
             اعتبه همراهر
            رودریگو جیمنز / آژانس فیس بوک اروپا

            

در رئال مادرید، این تنها یک چیز هست: تغییر. در دو جادوگر پریس به عنوان رئیس جمهور – از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ و از سال ۲۰۰۹ به بعد – او به همراهشگاه خود را به نوعی دیزنی لند ورزشی تبدیل کرده هست، بهشتی پنگلوسیان که در آن همه چیز برای بهترین، یک رژه پیروزی بی پایان هست. تصویر به همراهید در تمام هزینه ها حفظ شود. "هر صدایی که از تفکر او انتقاد می کند، بلافاصله به عنوان" ضد مادریدستا "حذف می شود." SRM از ایمیل در مورد پریس گفت. این ذهنیتی هست که در مورد طرفداران و روزنامه نگاران نیز مطرح هست.

در ضمن، شکست به سادگی وجود ندارد. رئال مادرید تلویزیون، که به صورت رایگان برای بینندگان در سراسر اسپانیا در دسترس هست، هر به همراهزی واقعی را پوشش می دهد، اما حقوق پخش مستقیم را حفظ نمی کند. این نشان می دهد که به همراهزی های Real در روزهایی که دنبه همراهل می کنند، برنده شده اند. فیلم انتقادات – و گاهی اوقات هم پیوسته هست – بی سر و صدا فراموش شده هست.

نظر پریس رئال به سادگی این ایده را مطرح نمی کند که ممکن هست به همراهزی ها را از دست بدهد، حداقل شایسته نیست. هنگامی که او برای اولین به همراهر به همراه الکساندر Ceferin ملاقات کرد، رئیس جمهور اخیرا نصب شده یوفا، به همراهزپرداخت پرز، این بود که بپرسد چرا رئال مادرید به دست داوران بسیار بی عدالتی را تحمل کرد. هر گونه تردید در چشم های پریس تنها می تواند به عدم صلاحیت مقامات یا توطئه تاریک نسبت داده شود.

البته، پرورش این فرهنگ بی رحم، بی رحمانه، واقعیت را به ارمغان آورده هست – و به وسیله رییس جمهورش – هیچ پاداشی کمتری به دست آورده هست: جایزه های اروپایی؛ عنوان، که توسط فوربس به ارمغان آورده هست، از به همراه ارزش ترین برند ورزشی در این سیاره هست. بیش از ۲۰۰ میلیون دنبه همراهل کننده در رسانه های اجتماعی.

اما این همه هزینه می شود. شکست قابل تحمل نیست به همراهزیکنان انجام نداده اند جایگزین می شوند مدیران که تحویل نمی دهند، اخراج می شوند سوال این هست که پیش از به همراهزی در برابر P.S.G، پیش از به همراهزی به همراه P.S.G، این هست که آیا برای روسای جمهور نیز همینطور هست.

حتی در دیزنی لند، کسانی هستند که احساس می کنند که چیز بدی نیست. در دوره سلطه پرز، یک فروپاشی دائمی از مخالفت به همراه بخش کوچکی از قابل توجهی از جامعه Real وجود دارد که به دنبه همراهل غنایم جادویی هستند تا یک آینده نگران کننده را در پیش رو ببینند.

"درک این موضوع هست که چرخه فلورنتینو یوجینویو مارتینز براو، یکی از رهبران Plataforma Blanca، یکی از تعدادی از گروه هایی هست که در سال های اخیر برای دفاع از منافع جامعه سوق داده هست، گفت: "پایان می یابند."

"اعضای احساس می کنند که به همراهشگاه هویت خود را از دست می دهد." "آنها به رئال مادرید نزدیک نیستند. فقدان دموکراسی و شفافیت وجود دارد. فلورنتینو تقریبه همراه ۱۰ سال قدرت داشته هست و هیچ کس برای او رای نداده هست. »

وقتی پرز در سال ۲۰۰۹ به عنوان رییس جمهور برگزیده شد، او چنین بی نظیری (و تحسین عامه مردم) را نادیده گرفت. او از زمان انتخابه همراهت سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نامزد شده هست، اما مجددا مجبور نیست به همراه یک نامزد رقیب مواجه شود.

بعضی از جامعه مدعی هستند که طراحی شده هست؛ مقررات رئال تحت نظارت پریس تشدید شده هست و اکنون دیکته می کند که هر نامزد ریهست جمهوری به همراهید بیش از ۲۰ سال عضو به همراهشگاه بوده هست – پریس ۲۴۸۶ هست و به همراهید تضمین به همراهنک برای ثروت شخصی ۷۵ میلیون یورو (بیش از ۹۲ میلیون دلار).

عکس
    

            

        

رئال مادرید، زین الدین زیدان، احتمالا اولین کسی هست که اگر تیمش از خروج زود هنگام از لیگ قهرمانان رنج می برد
                        
             اعتبه همراهر
            امیلیو نارانجو / آژانس فیس بوک اروپا

            

به لحاظ نظری، تغییرات برای محافظت از واقعی از مالکیت خارجی گرفته شد؛ در واقع مارتینز براو به شوخی گفت: "اکنون رئال مادرید به همراهید رئال مادرید به همراهشد، شما به همراهید فلورنتینو نامید".

"اگر شما از مادرید بخواهید که مالک رئال به همراهشد، احتمالا ۷۰ درصد می گویند فلورنتینو، و نه اعضای آن، گفت: حرفگوی گروه اجتماعی دیگری Movimiento Ambar، که در سال ۲۰۱۵ برای فشار بر هستعفای پرز و انتخابه همراهت جدید تشکیل شد، می به همراهشد.

هیچکدام از این گروه ها نمی ترسند که پیاز موفق شود؛ هستیون مندیس، نویسنده "رئال مادرید راه"، حتی هستدلال می کند که ثبه همراهت ناشی از عدم اطمینان پیروز، یکی از دلایل اصلی موفقیت هست، در واقع Real به عدم اطمینان – که توسط به همراهرسلونا تجربه شده هست – برای یک – به همراه تغییرات قدرت اجرایی

ترس، هر چند، این هست که پرز اکنون کاملا محکم هست که رئال مادرید دیگر، به هیچ وجه، یک به همراهشگاه متعلق به طرفداران خود نیست. حرفگوی SRM گفت: "در عمل، این کاملا فراموش شده هست." حرفگوی Movimiento Ambar حتی بیشتر احساسی بود. او گفت: "ما از اعضای بودن به عنوان مشتریان و بینندگان رفته ایم."

شایعات مبنی بر اینکه پرز قصد دارد به همراهشگاه را به طور کامل از دست جامعه آزاد کند، آن را در فهرست بورس قرار دهد؛ Movimiento Ambar اعلام کرده هست که برای جلوگیری از این اتفاق می تواند "تا آخر عمر مبه همراهرزه کند."

حتی اگر مارتینز براو از آن بی خبر به همراهشد، از زمانی که پیرز ۷۰ ساله تصمیم می گیرد به همراهزنشسته شود، چه اتفاقی خواهد افتاد. هیچ مدرکی از یک برنامه جانشینی وجود ندارد. هیچ یک از مخالفان پرز هیچ امید زیادی به تغییر فوری ندارند؛ هرچند انتخابه همراهت تا سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی نشده هست.

"ما به همراه کسب و کارهای بزرگ، به به همراهنک ها صحبت کرده ایم تا ببینیم که آیا کاندیدایی را برای برگزاری انتخابه همراهت پشت سر می گذارند او، "مارتینز براوو گفت. "اما همه آنها هم همین را گفتند: او خیلی قدرتمند هست."

نگاهی به جعبه های مدیران در برنابئو در تقریبه همراه هر به همراهزی این را نشان می دهد: کرسی ها توسط صاحبه همراهن و سردبیران رسانه های خبری پر شده هست رسانه ها و ایستگاه های تلویزیونی، سیهستمداران، کاپیتان صنعت. یک روزنامه آن را "دادگاه پادشاه فلورنتینو" توصیف کرده هست.

چقدر نارضایتی در واقع عمیقا گسترده هست، ممکن هست دشوار به همراهشد. Movimiento Ambar ادعا می کند که برای "هزاران نفر" از طرفداران صحبت می کند، اما مارتینز براوو برای یکی، اعلام می کند که فشار برای تغییر در سال های اخیر، به لطف تمام این پیروزی های لیگ قهرمانان، کاهش یافته هست.

او می داند – لذت بردن از آن را می گوید؛ او بعد از همه طرفداران رئال مادرید هست که از دست دادن به P.S.G. ممکن هست آن را تغییر دهید. وی گفت: "این سال ممکن هست نقطه عطفی به همراهشد."

"این سال ممکن هست نقطه عطفی به همراهشد." پریس قدرت خود را به همراه دستیابی به چیزهایی که به سادگی طبیعی نیست، حفظ کرده هست. این که آیا او می تواند این کار را انجام دهد وقتی Real به نظر می رسد بسیار عادی هست سوال دیگری هست.

ادامه مطلب اصلی را بخوانید
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم