رایان اسسن نون و ورودی های ماه ژانویه زنده به همراهد فولهام | بن فیشر | فوتبه همراهل

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده


به همراه این که نوجوان نسبت به گرت بیل شادتر شده هست، تنش های خارج از حوزه و تسویه حساب های اخیر به همراهعث تقویت این تیم می شود، فولام به همراهزنشسته لیگ برتر در مناظر خود هست

 رایان سوسنن بعد از به ثمر رساندن یکی از 11 گل او که در فصل گذشته در برابر فولهام قرار دارد، در برابر به همراهرسلی در ماه گذشته جشن گرفته هست. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/3831cd71ca07b2f6f4b67f83d8ac33322fbcef6e/0_174_4658_2796 /master/4658.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=e1f89a6b6861dad6ba3f23a5d9cc217a"/></picture></div>
<p><span class=
رایان Sessegnon پس از به ثمر رساندن یکی از ۱۱ گل او برای فولهام در این فصل، در برابر به همراهرسلی در ماه گذشته جشن می گیرد.
عکاس: Matt West / BPI / Rex / Shutterstock

I تلسکوپ به ندرت در فولهام، یک به همراهشگاه هست که عادت زندگی در طول چند سال گذشته را دشوار کرده هست، به جای هر گونه قایقرانی ساده، یک مسیر جالب و جذاب به نمایش می گذارد. به همراه این حال، آنها به همراه سرعت و دشواری پرشور فوتبه همراهل به همراهزی می کنند، اما مشکل اصلی این هست که تنها گرگ ها در مسابقات قهرمانی بیشتری کسب کرده اند. زیبه همراهیی اسلوییزا جاکانوویچ، آهسته و پریشان، در نیمی از مسابقات لیگ، شکست خورده هست، این هست که میوه چنین پیشرفتی در حال رسیدن هست.

آزمایش لاکتوم در افق هست. در فضای سه هفته، آنها به همراه شش نفر از هشت به همراهزیکن فعلی روبرو هستند که همه آنها به همراهید در نظر گرفته شوند. فولهام برای رسیدن به مرحله حذفی فصل گذشته و در این زمان، پس از خندیدن و پف کردن در پاییز، برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی، به همراهید پنجمین گل خود را پس از یافتن گودال خود به دست آورد.

جوکانوویچ می گوید "زمان در فوتبه همراهل بسیار مهم هست." "ما کمی بهتر می فهمیم، ما به یکدیگر اعتماد داریم، ما شروع به اعتقاد به تمام خانواده ها می کنیم." مربی سرمربی فولام همچنین تاکید می کند که اگر پنجره انتقال تابستان قبل از شروع فصل بسته شود، ایده های واضح تر. رویه فونت در کنار Sone Aluko خط را به پیش گذاشت تا قبل از اینکه دو روز پیش از بستن پنجره، Reading برای ۷٫۵ میلیون پوند فروخته شود. جاکانوویچ می گوید، چنین مسائلی به این معنا هست که فولام در فصل به همراه سه تیم مختلف سیستم های مختلف کار خواهد کرد.

صرب ها ناله نمی کنند بلکه توضیح می دهند که او چگونه فرایند طبیعی را به عنوان تیم خود تکامل می دهد. به همراهزگشت تام کرینی، تیراندازی کننده تیراندازی از آسیب دیدگی ناخوشایند هفته گذشته، چشم اندازهای ارتقاء خود را ارتقا می دهد، و جکانوویچ می گوید هواداران از دیدن "بهترین نسخه" کاپیتان فولام در این فصل گرسنه هستند.

هستاد برجسته، احتمالا رایان سوسنن، ۱۷ ساله که مدافع آن بوده و ۱۰ سال پیش به به همراهشگاه پیوست، زندگی می کند و به همراه مادر و برادر بزرگترش، کریس، در ورستر پارک، جنوب غربی لندن، در اطراف گوشه ای از زمین تمرین پارک Motspur Park به همراهشگاه. کوین مک دونالد، هافبک می گوید: "خاموش زمین بسیار مودبه همراهنه هست و همه چیز که می خواهید فرزندتان به همراهشد." از آنجایی که در روز افتتاحیه فصل جایگزین شده هست، Sessegnon تنها چهار دقیقه از لیگ برتر به همراهزی کرده هست و ۱۱ گل به ثمر رسانده هست. ریزش مواجهه به همراه قدرت و سرعت خود را تبدیل به چیزی از یک علامت تجاری: آسان برای تشخیص، اما دشوار برای متوقف کردن.

هوو جنینگز، مدیر آکادمی فولم که همان پست در ساوتهمپتون را در حالی که گارت بیل و الکس آکسلد چمبرلین را پرورش می داد، مشاهده می کند "شبه همراههت ها" بین Sessegnon و رئال مادرید به جلو هست. "او این روحیه را دارد که بیل دریافت کرده هست و می گوید:" در واقع بهترین روش دفاع، حمله هست و ما آن را به هر کدام از بخش هایی که در آن قرار داریم، خواهیم برد. "" ورود مت طبگ در ماه گذشته، در وام از ساوتهمپتون، Sessegnon را آزاد کرده هست تا بیشتر آسیب بیشتری به زمین بزند. جوکوویو و فولهام به اندازه کافی ساده نیستند که تصور کنند که برای همیشه به او تعلق دارند.

 اسلاویسا جوکوویچ از حمایت فولهام سلسله مراتب قبل از امضای کلیدی ساخته شد. مدیر می گوید: "ما نشان داده ایم که می توانیم فوتبه همراهل به همراه کیفیت خوب به همراهزی کنیم." src = "https://i.guim.co.uk/img/media/eabcaf7c3979755585b6b7ec1914fdd8d16df827/0_34_3480_2087/master/3480.jpg؟w=300&q=55&auto = format & usm = 12 & fit = max & s = e689e9058b2e7c3c19926f2e3a67f0d6 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

اسلاویسا جوکوویچ قبل از تأیید سلسله مراتب فولهام سؤال کرده بود. مدیر می گوید: "ما نشان داده ایم که می توانیم فوتبه همراهل به همراه کیفیت را به همراهزی کنیم." عکاس: کریگ برو / عکس های عمل

"هنگامی که به همراهشگاه مشاغلی دریافت می کند، در برخی موارد چیزی اتفاق می افتد – این مسئله ای هست از زمان – اما مهمترین مسئله این هست که ما او را برای بقیه فصل گرفتیم و امیدوارم کمی بیشتر، "مک دونالد می گوید. "او برای به همراهزیکنان بزرگ ما هم اکنون و هر زمان که او برگردد، خواهد بود. همچنین امید زیادی برای دوقلو سوسنون، هستیون، و همچنین برای تیو ادون، الیاس آدبه همراهیو وجود دارد – مهاجم ۲۰ ساله وام در چلتانگه Town – و Timmy Abraham – برادر جوان ۱۷ ساله Tammy، مهاجم چلسی – که اولین قرارداد حرفه ای خود را در فولهام در روز سال نو امضا کرد

همانطور که جکانوویچ در مورد کسب و کار خود در ژانویه می گوید، هیچ یک از به همراهزیکنان به تنهایی به فولهام کمک نمی کند، اما تیم او – و در نهایت – سه به همراهزیکن به ثمر رسیده هست. وی در ابتدای ماه گذشته پشتیبه همراهنی سلسله مراتب به همراهشگاه را مورد سوال قرار داده بود و به تونی خان، معاون رئیس و مدیر عملیات فوتبه همراهل که هدف اصلی هستخدام به همراهزیکنان تیم اول بود، اهمیت می داد، و اصرار داشت که تیمش رقابتی نبه همراهشد. کافی. تارگت و کوروش کریستی، جمهوری ایرلند به همراه پشت سر گذاشتن دوزهای خوشایند از تکنیک ورزشکاری و الکساندر میتروویچ، مهاجم نیوکاسل، که در روز جمعه به نتیجه یک گفت وگیت واتساپ به همراه یوکانوویچ وارد شدند، به همراهید اهداف را اضافه کنند. یوکانوویچ ۴۹ ساله می گوید "من نمی دانم کجا ما قصد داریم به پایان برسیم، اما می دانم که ما فرصتی برای مبه همراهرزه داریم و نشان داده ایم که می توانیم فوتبه همراهل به همراهزی کنیم".

در حال حاضر تنش های غیرفعال بین ژاکانوویچ و خان، پسر مالک میلیاردر به همراهشقیر پاکستانی-آمریکایی شاهد، کاهش یافته هست، بدون شک، از طریق خروج هوی متال دانشگاه دانشگاه و دستیار قبلی معاون مدیر فوتبه همراهل، کریگ کلاین، در پایان ماه اکتبر. جذابیت جکانوویچ که به دنبه همراهل پنجره ی ژانویه بود و در آن ستایش کار خان را ستود، شاید این تنها چیزی بود که Cairney و Sessegonon را حفظ می کردند، دو دارایی پر ارزش آنها در میان علاقه ی لیگ برتر، مسلما مهمتر از هر چهره ی جدید بود.

بین امروز و مه اهمیت واقعی حفظ آنها به همراهید روشن شود. جوکانوویچ پاسخ داد که آیا ارتقاء لازم بود تا فصل آینده آنها را حفظ کند یا نه، گفت: "من نیازی به فکر کردن دربه همراهره این چیزها ندارم. من رویاهای زیادی دارم اما رویاها برای بستر هستند. وقتی که من در رختخواب هستم، رویاها دارم، اما به همراهید زندگی واقع بینانه خود زندگی کنم. »

صحبت کردن

 پلیموت گل گراهام کری در 4 -2 برنده AFC ویمبلدون که شکل چشمگیر خود را ادامه داد. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/9d1230c1ca3509d4e7705b0d71492e310d34ea92/0_287_6966_4181/master/6966.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm= 12 & fit = max & s = da4720ae14a900a0a5c94e0f6a6f02d8 "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

پلیموث هدف گراهام کری را در پیروزی ۴-۲ در ویمبلدون AFC جشن می گیرد که شکل چشمگیر خود را ادامه داد. عکاس: مایک کروک / PPAUK / Rex / Shutterstock

دربی هسترالیا Anglia در روز یکشنبه در جاده Carrow اتفاق می افتد و این یک به همراهزی هست که مایک مک کارتی، یک هفته پس از آن، نیازمند نتیجه و عملکردی از شهر شهر ایپسویچ هست. از یک وضعیت ناپاک به همراه Burton Albion، به همراهشگاه پایین قهرمانی. مککارتی خوشحال هست که از طرفداران خشم خود را از دست بدهد، اما چقدر می تواند در برابر آن لبخند بزند؟ حضور در این فصل کاهش یافته هست و مالک به همراهشگاه، مارکوس ایوانز، ظاهرا از اختلاف فزاینده ای میان مک کارتی، از قرارداد در تابستان و فینال خبر دارد. مدیر عامل به همراهشگاه، یان میلن، هفته گذشته گفت: "این چیزی هست که او به دنبه همراهل دارد."

ساندرلند قرار بود محکوم شود – شاید آنها هنوز هم به همراهشند – اما اگر به همراهز هم زدن آنها در بریستول سیتی آخر هفته آخر بتواند آنها را هدف قرار دهد تا از اجتناب از پیروزی پیروی کنند، مطمئنا چیزی نخواهد بود. مدیر کل، کریس کلمن، گفت: "این به همراهید چیزی را جرقه کند و ما به همراهید این نوع مبه همراهرزه را نشان دهیم." "این لزوما بهترین تیم نیست که از این خارج شود. این تیم هست که واقعا، واقعا می خواهد این کار را انجام دهد. "

در طی چهار ماه می تواند خیلی زیاد اتفاق بیافتد – فقط به پلموث آرگیل نگاه کنید. زائران بعد از پیروزی در ویمبلدون AFC در ۲۱ اکتبر، در لیگ یک، به همراه ۷ امتیاز از ۱۴ مسابقه، به پایان رسید. بعد از آن دوازده برنده – که اخیرا در خانه پارک در برابر آن دسته از مخالفان در روز سه شنبه – و درک آدامز به سمت هفتم، در سه امتیاز از به همراهزی ها افزایش یافته هست.

و بدون شک، اما بهترین آرزوها را برای رایان ماسون، ۲۶ ساله که مجبور به به همراهزنشستگی در این هفته به مشاوره پزشکی، پس از برخورد سر به همراه گری Cahill در ژانویه ۲۰۱۷

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم