زرق و برق و ذوب: جسی Diggins یکی از بهترین امید آمریکا برای طلای المپیک هست ورزش

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

یکی از جذابترین ورزشکاران آمریکایی، تمرینات رقص هیپ هاپ را از تمرینات یوتیوب یاد می دهد: یک کوکتل عفونی از فحشا و سرگرم کننده که می تواند تاریخی را برای اولین به همراهر ارائه کند

 جسی دیگوینز "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/010c428ffc15172e627f8db3287e87c2774ee564/0_44_5472_3283/master/5472.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=2c37482c5dd6f3575748897d9094240f " /> </picture> </div>
<p><span class=جسی دیگوینز آماده هست تا نخستین زن آمریکایی برای کسب مدال المپیک در اسکی روی زمین به همراهشد.
عکاس: رون جنکینز / گتی ایماژ

E چهار سال به عنوان بهترین ورزشکاران زمستانی در جهان بر روی بعضی از مناطق برفی و منظره برای رقابت برای طلا در به همراهزی های المپیک زمستانی، تماشاگران آمریکایی از طریق میلیون ها نفر به دیدن زیبه همراهیی های هیجان انگیز اسکیت به همراهزی و سرعت مرگ و میر از اسکی آلپی کمک می کنند. اما اسکی روی زمین که دارای تجدید نظر آشکار و قدرت ستاره ای این حوادث هست، به ندرت توجه مردم آمریکا را حتی در طول به همراهزی ها نیز جلب می کند.

که می تواند به زودی تغییر کند.

تیم ایالات متحده آمریکا در نهایت ستاره متقاطع ستاره ای را در جسی دیگوینز، شگفت انگیز و قابل اعتماد ۲۶ ساله ای یافت که هدف آن تبدیل شدن به اولین زن آمریکایی برای کسب مدال المپیک در این ورزش هست.

و او می خواهد همه را متقاعد کند تا فرصتی برای اسکی روی زمین ارائه دهد.

"Diggins به Guardian می گوید:" این ورزش بسیار زیاد شده هست. " "این خیلی پویاتر و هیجان انگیز تر از مردم هست. این فقط افراد نیست که در جنگل ناپدید می شوند و چند ساعت بعد به همراهز می گردند. "

او این را "به همراهزی تفکر" به همراه اضطراب اضافی از تصادفات و تماس بین رقبه همراه می داند. اگر تماشاچی را جذب کند، شور و شوق Diggins قطعا خواهد شد.

پس از ساخت چهار سال پیش المپیك الكتریكی خود در سوچی، جایی كه بهترین نتیجه آن فرد در بخش اسكاتلون در رتبه هشتم قرار داشت، Diggins به عنوان مدعی برتر در ورزش هایی كه به طور سنتی توسط ورزشکاران اسكاندیناوی تحت سلطه قرار داشت، ظاهر شد. او در حال حاضر تنها در حال قدم زدن هست، درست بر اساس برنامه در یک ورزش که در آن ورزشکاران در اواخر دهه ۲۰ و اوایل دهه ۳۰ به اوج خود می رسند.

"این یک به همراهزی هستقامت و صبر هست،" او توضیح می دهد. "اگر مایل هستید که آن را به مدت ۱۰ سال قرار دهید و به کار خود ادامه دهید، قصد دارید به بهترین ورزشکار دنیا برسید. این فقط سایز زیادی دارد. »

حتی اسکی گران ترین افراد متروکه مصمم به رنج هایی هستند که ورزش ها می توانند بوجود آورند، که در صحنه های نبرد ناپدید شده از بدن های فرو ریخته در پایان هر مسابقه آشکار هست. به همراه این حال اگر Diggins ترس و وحشت در انتظار هست، صورت او در خط مقدم خیانت نیست.

"من این لبخند بزرگ، گوش به گوش، چرا که شما چگونه نمی توانید لبخند بزنید؟ منظورم این هست که بسیار سرگرم کننده هست "

 جسی دیگوینز "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/2f1a830dc27ef1d7ab828eb1bbc77c669198500c/0_0_3000_1872/master/3000.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=f0935712056a9b98d171aff09fddf62c " /> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

دیگوینز چهار مدال مسابقات قهرمانی جهان را در سال ۲۰۰۷ کسب کرده هست. عکاس: ریچارد هیات کوت / گتی ایماژ

Diggins عشق خود را از ورزش به عقب به والدین خود Clay و Deb، که اولین به همراهر او را اسکی در حالی که او هنوز در پوشک بود، نشان می دهد.

"قبل از اینکه حتی می توانستم پیاده روی کنم، در کوله پشتی پدرم بودم، در حالی که پدر و مادرم هر هفته آخر هفته اسکی روی مسیرهای پیاده روی داشتند." "من می خواهم موی پدرم را بکشم و فریاد بزنم او را مانند یک سگ سورتمه ای می میراند".

او در شهر کوچکی از آفتون، مینه سوتا، واقع در کنار سنت پل واقع در نزدیکی آلفون آلپ، بزرگترین معبد اسکی و اسنوبرد در منطقه قرار گرفته هست. اسکی روی زمین سرگرمی محبوب هست، حتی در ماه های گرم، زمانی که Diggins و دیگران به همراه هستفاده از rollerskis (اسکی به همراه چرخ در پایین) در جاده ها تمرین می کنند. زادگاهش که شور و اشتیاقش را برای ورزش به ارمغان آورده بود، در اطراف او نیز به سر می برد تا کار خود را آغاز کند، میزبه همراهن جمع آوری کمک های مالی برای ایجاد روح دیگوینز بود.

"اسکی به همراهزان سراسر کشور واقعا پول زیادی ندارند." "شما در این پول نیستید. قطعا در آن برای شکوه نیست. شما در آن هستید زیرا شما ورزش را دوست دارید "

Diggins هرگز این عشق را از دست نمی دهد. به همین دلیل هست که او در طول مسابقات در طول مسابقات شلوار زرق و برق بر روی گونه اش پوشانده هست، که بعد از دبیرستان انجام می شود.

"او را می گویم" برای من زرق و برق این وعده من هست که من به این ورزش پیوستم، زیرا من آن را دوست دارم ". "این یک یادآوری از دختر کوچک هست که فقط می خواهد به سرعت فوق العاده هست."

روح او عفونی هست. هنگامی که او در میان همکارانش، که به او Glitter Fairy میگویند، درخشش نداشته هست، او در حال اجرای برنامههای رقص و ساخت فیلمهای موسیقی به همراه گروهش هست. Diggins معتقد هست که او "رقصنده عالی نیست"، اما سرگرمی او برای یادگیری روش های هیپ هاپ از آموزش های یوتیوب کمک می کند تا در طول فصل به پایان رسیده هست. و او یک گروه علاقمند به به همراهزیگران در اسکی به همراهزان همجنس خود دارد.

Diggins در طول این سال المپیک بلندپروازتر شده هست، اشاره به یک ویدیو که او به رهبری هست و شامل ورزشکاران ایالات متحده از سراسر بسیاری از رشته های اسکی و اسنوبرد انجام یک روال هست که او ایجاد شده هست. اما رقص در لپ تاپ ها ضروری نخواهد بود. در عوض، او به دنبه همراهل صرفه جویی در انرژی هست، که او می گوید که او چهار سال پیش نتوانست انجام دهد.

"اولین به همراهر در اطراف، من واقعا کل زمان را لرزاند،" او گفت. "چراغ ها روشن تر هستند، این یک مرحله بزرگتر هست. ناگهان جهان تماشا می کند من فقط در تلاش برای کشف چگونگی مدیریت آن، انرژی زیادی از دست دادم. »

دیگوینز می گوید که او در به همراهزی های سوچی وارد شده "بدون فشار واقعی و انتظارات"، اما دیگر این مورد نیست. ۴۲ سال هست که بیل کچ اولین و تنها آمریکایی بود که مدال نقره ای المپیک را به همراه نقره ای خود در اینسبروک، اتریش برنده شد. Diggins فرصتی برای پایان دادن به خشکسالی در کره جنوبی دارد. در کنار مسابقه مدال به همراه همتایان آمریکایی او در رله و تیم به همراه حداکثر سرعت دویدن، او همچنین موقعیت خود را به عنوان مورد علاقه در آزادانه ۱۰ کیلومتر به همراه پیروزی آن رویداد در توقف جام جهانی قبل از به همراهزی ها ثابت کرد. او در حال حاضر به آغاز امیدوار کننده در Pyeongchang، جایی که او در پدیده پدیده خود را به همراه اشاره به پنجم در skiathlon و ششم در سرعت کلاسیک اشاره کرد، که نه از تخصص او هست.

اگر او در Pyeongchang پیروز شود، ممکن هست ایالات متحده در نهایت به اسکی روی زمین تعطیل شود – و به همراه Diggins، ستاره پر زرق و برق، خیره کننده و برنده مدال طلا که آمریکا به آن نیاز دارد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم