شان سفید، در میان کلاهبرداری بیدرنگ، نگه می دارد و برنده دیگر المپیک طلایی

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

تلاش برای ترفندهای پیچیده تر در DNA از ورزشکاران آدرنالین مانند سفید، که از نسلی به نسل منتقل شده هست، رمزگذاری می شود.

"این فقط تکامل ورزش هست". White

اما در هل دادن پاکت، ورزشکاران نیز شانس خود را می کشند.

به شدت در رقابت نبود، یوری پلاادچیکوف، قهرمان المپیک ۲۰۱۴، که از هفته گذشته به دلیل اثرات ماندگار یک سر مصدومیتی که او در طول به همراهزی پاییز امشب در زمستان X Games در کلرادو کشته شد. Podladtchikov، ۲۹ ساله، در یک تمرین در پارک فینیکس برف قبل از انتشار بیانیه ای گفت که "به هیچ وجه امن و یا مسئول" برای او برای رقابت. Podladtchikov در توییتر نوشت: "متاسفانه، مغز من نیاز به زمان برای بهبود از کبودی ها و من نمی توانم به رقابت بپردازم."

عکس
    

            

        

Ioori Podladtchikov هفته گذشته از به همراهزی های المپیک به دلیل اثرات ماندگاری یک آسیب سر که او در طول به همراهزی در زمستان X Games در کلرادو در ماه گذشته دستگیر شده بود، عقب نشینی کرد.
                        
             اعتبه همراهر
            آنا هستونوموس / آسپن تایمز، از طریق اسوشیتد پرس

            

در روز چهارشنبه، شب یلدا تاتسوکا، جوانترین فینالیست یوتو توتسوک، ۱۶ ساله، در دور دوم خود از دیوار ریکوچیده شد و از بین رفت. او به سختی به سمت او فرود آمد، مجروح به او ران. او از طرفداران پزشکی تمایل داشت که او را بر روی یک سورتمه قرار داد و او را از مسیر دور کرد. مدیر تیم ژاپن گفت که تتسوکا آگاه بود و به یک بیمارستان نزدیک منتقل شده بود. جراحات او جدی نبوده هست.

روز قبل از نهایی مردان، ۱۷ ساله آمریکایی Chloe Kim دو دهه ۱۰۸۰ را اجرا کرد – همانطور که سفید بود ۱۲ سال قبل – در راه خود به طلا در نیمی از زنان در طول اجرایش، اعضای خانواده کیم تماشا از پایین تپه مشتاقانه مینگریستند. مادر کیم، بروآن یون، از او پرسید که کدام یک از فریب ها را به او تحمیل کرده هست، گفت: «تمام اجرا از ابتدا تا انتها هست.»

در حالی که کیم جشن گرفت، یکی از رقبه همراهی نوجوان او، امیلی آرتور هسترالیا، آسیب دیدگی را بعد از اینکه او در نزدیکی پایان دوره سوم خود قرار گرفت، ارزیابی کرد. آرتور ۱۸ ساله که ۱۱ ساله به پایان رسید، در چند ثانیه به صورت برفی در برف به همراهقی ماند. او یک بینی خونخوار، یک لب متورم و یک چشم متورم داشت و او گفت که سر او صدمه دیده هست، اما او بعدها به خبرنگار کانال ۷ هسترالیا گفت: "من خوب هستم و من زنده هستم."

تقریبه همراه در ۷۰۰۰ کیلومتری، کوین پریس به همراه سقوط آرتور در حال تماشای نهایی از خانه اش در ورمونت بود. پریس در یک مصاحبه تلفنی گفت: "این خیلی بد بود که من فقط امیدوارم که او به اندازه کافی به اندازه کافی برسد و کمک های لازم را دریافت کند."

بر اساس یک مقام رسمی هسترالیا، آرتور توسط یک دکتر تیم مورد بررسی قرار گرفت، که اعتقاد نداشت که او ضربه مغزی را متحمل شده هست، اما گفت که او برای ۳۶ ساعت آینده تحت نظارت قرار خواهد گرفت.

                     

            

    
    

سقوط آرتور او را به خاطر نشت بدی که او را در طول یک مقدماتی از سوی ایالات متحده قبل از به همراهزیهای سال ۲۰۱۰ دور کرد، به او یادآوری کرد. پریس گفت: چند روز آینده سرش احساس خوبی نخواهد داشت، اما نشانه های خود را – حالت تهوع، تندرستی و اختلال روانی – برای خودش حفظ کرد. وی انتظار داشت که برای مدال طلای ونکوور به همراهزی White را به چالش بکشد و او نمی خوهست احتمال المپیک او را به خطر اندازد.

کمتر از دو هفته بعد، پریس در هنگام تمرین آسیب مغزی آسیب دید او سر خود را بر روی لبه ناپیو قرار داد. او در هفته های گذشته در کما به همراهقی ماند. او پیشتر گفت، او معتقد هست که او در سقوط پیشین سقوط کرد و به سقوط بعدا پایان یافت که کار رقابتی او را متوقف کرد.

پس از Podladtchikov، به نام آی پاد، از المپیک خارج شد پریس او را در Instagram پیامی نوشت و به همراه افتخار برای خرد و شجاعتش "از دست دادن یک مدال طلای دیگر هستفاده کرد. برای من، به همراهور نکردنی بود که او توانست بداند که سرش در جای مناسب نیست. »

پرسیس امیدوار بود آرتور همان محتاط را نشان دهد. او گفت: "من فقط امیدوارم که او بتواند آن را از افرادی مثل من و آی پاد بگیرد و مراقب به همراهشد." "به همراه مغز، شما هرگز نمی دانید اگر O.K. پریس و برادر بزرگترش آدم، که او به اسنوبورد رفتند، خوهستار یک پروتکل مدیریت حملات شدند که نیازمند ورزشکاران جوان به آزمایش پایه نیاز دارند – یک ارزیابی کامپیوتری که زمان واکنش را اندازه گیری می کند ، ظرفیت حافظه، سرعت پردازش ذهنی و عملکرد اجرایی مغز. سپس، اگر آنها سقوط، آنها را می توان تست کرد و آن امتیازات را به همراه اعداد پایه خود مقایسه کنید.

عکس
    

            

        

Chloe Kim در طی ناپیوسته نهایی در روز سه شنبه، هنگامی که مدال طلای خود را به دست آورد،
                        
             اعتبه همراهر
            چانگ ویل لی / نیویورک تایمز

            

"آدام پریس در مصاحبه تلفنی گفت:" ما نمی گویم اسنوبورد بیش از حد خطرناک هست "، اما به همراهید وجود داشته به همراهشد. چرا نمی تواند بیشتر توجه شود به زمانی که همه چیز ممکن هست به رهست؟ "

در اثر تصادف، برادران پریس یک سازمان غیرانتفاعی، LoveYourBrain، برای به همراهلا بردن آگاهی از سلامت مغز ایجاد کرد. کوین پریس، ۳۰ ساله، هنوز هم دو چشم انداز را تجربه می کند، اما دید او به اندازه کافی بهبود یافته هست که اخیرا توانست عینک اصلاح کننده ای را که او در هشت سال گذشته پوشانده بود، گود کند.

مارس، ماه آگاهی آگاهی از آسیب مغزی هست و پریس و برادرش برای جذب جوانه و انعطاف پذیری از طریق یوگا، آخرین نفوذ پریس، برنامه های بین المللی را آماده می کنند. او گفت: "من فکر می کنم این بسیار جذاب هست که آن روز را از روز به یاد بیاورم، و من اعتقاد ندارم که من الان می توانم این را بگویم، اگر آماده به همراهشم در رقابت های المپیک. این جایی نیست که من سرم بود. "

پریس و برادرش، که در به همراههاما تعطیلات دارند، در فینال نیمی از مردان تصمیم به FaceTime گرفتند. پریس گفت که می تواند خود را در چکمه های خود قرار دهد: "بودن در ناحیه ترین ناخودآگاه شما در زندگی شما و سپس نابود کردن کلاهبرداری های عجیب و غریب".

هی، هیچ کدام از اینها مکان های تجاری نیست. حتی رقیب سابق خود، سفید، که طول عمر و هستراحت او را تحت تاثیر قرار می دهد، او را تحت تاثیر قرار می دهد، اما او گفت: "من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم از من در هنگام اسنوبورد بهره مند شدند، چندین سال از عمر من کهسته شد. در حال حاضر من می شنوم که چگونه زندگی بسیاری از مردم را تغییر می دهم. این بسیار جالب هست. "

ادامه مطلب اصلی را بخوانید
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم