شایعات نقل و انتقالات فوتبه همراهل: تونی کروس و ایسکو به منچستر یونایتد؟ | فوتبه همراهل

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

پچ پچ امروز به شما تبریک گرم می دهد

 ایسکو (رهست) به همراه تونی کرووز، به همراهزیکن فوتبه همراهل رئال مادرید، پس از گلزنی در برابر لوانته "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/8f93b6e3b943d15c5325c20e864b617b25822213/21_65_3385_2031/master/3385.jpg را جشن می گیرد؟ w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 282912743ae957d8854681c416b2906b "/> </picture> </div>
<p><span class=
می تواند Isco، رهست، و رئال مادرید، Toni Kroos، مشکل اصلی خود را در اوت ترافورد را حل کند؟
عکس ها: خوزه جردن / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

H برای حل مشکل مانند پل پاگبه همراه به نظر می رسد مبهم مضطربه همراهنه خوزه مورینیو در حال حاضر و او معتقد هست تونی کراوس و Isco می تواند قطعات گم شده در منچستر یونایتد پلت فرم میانی به همراهشد.

یونایتد معتقدان طولانی مدت هر دو به همراهزیگرانی بوده هست که تلاش کرده هست تا Isco را به Old Trafford در سال ۲۰۱۲ و Kroos دو سال بعد بکشاند، اما به نظر میرسد که احتمالا آنها مایل به به همراهزی کارتونی خود هستند: David de Gea . به همراه وجود حرفان مورینیو، مورینیو شروع به فهمیدن این می کند که De Gea تنها تا حدی توانسته هست به همراه حفظ فضاهای فیلی جونز و کریس اسمالینگ، و آماده به همراهزی به همراه رئال مادرید به همراهشد . یونایتد مایل هست که به مبلغ ۱۳۵ میلیون پوند برای Isco به تنهایی و به همراه واقعیت در ناامیدی و تعمیرات اساسی که در تابستان در برنابئو انتظار می رود، پرداخت شود. مورینیو Raphael Varane در مناظر خود هست.

لیورپول افسانه یورگن کلپپ تلاش خود را برای ساختن سریع ترین خط خطی در حافظه زندگی به وسیله تسریع کرد منچستر یونایتد و تاتنهام هاتسپور در مسابقه برای پیروزی دپورتیوو لاکونیا Pinchi . به همراه وجود اینکه هنوز در لیگ ۱۹ تیمی که در سن ۲۲ سالگی قرار دارد، اولین تیمی هست که در سن ۲۲ سالگی قرار دارد، ممکن هست به این نکته اشاره شود که Speedster در سمت چپ می تواند خود را برای اینکه چنین مجموعه ای از به همراهشگاه ها را دنبه همراهل کند، دنبه همراهل کند، اما یک قرارداد ممکن هست این تابستان به پایان برسد، ممکن هست یک سرنخ به عنوان جذابیتش ارائه کند.

یک جوانان روبه روتر که قصد انتخاب بهترین ها در اروپا را دارند، مدافع ۱۷ ساله هامبورگ هست Josha Vagnomen . آرسنال در جلو این صف، البته، حسن نیت از اسطوره اصلی خود را شناخته شده، سون Mislintat، اما حتی دانش پزشکی قانونی خود را در فوتبه همراهل آلمان ممکن هست هیچ چیز، به همراه سگ های بزرگ از به همراهیرن مونیخ آماده هستعفای

Borussia Dortmund علاقمند به ساختن میچی B آچوایی دائمی پس از شروع پرواز در غرب وستفالن هستادیون حرکت می کند. پیتر Stöger می خوهست که مهاجم بلژیکی را در ماه ژانویه به طور کامل از چلسی خریداری کند، اما روبر آبراموویچ ظاهرا بر روی وام اصرار داشت و سه گل در دو به همراهزی بوندسلیگا نشان می دهد که صاحب بلوز ممکن هست پیش داوری به همراهشد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم