عقب نشینی N.H.L. از به همراهزی های المپیک به همراهعث می شود روسیه یک هاکی مورد علاقه

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

تیم روسی تقریبه همراه به طور کامل از دو نفر از K.H.L ساخته شده هست. تیم، مسکو CSKA و SKA سنت پترزبورگ، مربی فعلی مربی فعلی SKA، اولگ ذاکر. K.H.L. همچنین در برخی مواقع به همراه این چشم انداز در این لحظه ساخته شده هست. وقتی N.H.L. اعلام کرد که شرکت نمی کند، K.H.L. مقامات گفتند که کار خواهند کرد تا به همراهزیکنان اصلی روسیه را از آمریکای شمالی بیرون کنند. این لیگ همچنین در سال جاری، طولانی ترین به همراهزی های المپیک خود را حفظ می کند.

"همه چیز برای این تیم برای برنده شدن انجام شده هست،" Eronko گفت.

این به این معنی نیست که خواهد شد. رکورد اخیر المپیک روسیه، بی پروایی هست: صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات المپیک سچ در فنلاند در سال ۲۰۱۴؛ میلان هنیلیکا، مدیر کل امور خارجه جمهوری چک، گفت: "روسها قابل به همراهزیابی هستند."

. "اگر کارها به راه خود ادامه نمی دهند، ناامید می شوند. و من فکر می کنم این چیزی هست که هر کس می خواهد سعی کند به همراه آن به همراهزی کند. »

روس ها خود را به طور عمومی از پیش بینی کرده اند که آنها مورد علاقه هستند. ولادیمیر یورزینوف، یکی از مربیان تیم اتحاد شوروی ۱۹۸۰ در دریاچه، گفت: "یکی از دلایلی که ما از دست دادیم این هست که ما در مورد آمریکایی ها خجالت زده هستیم."

پلید، نیویورک "المپیک چنین چیزی هست. هر چیزی می تواند رخ دهد. "

ادامه مطلب دهستان اصلی را ادامه دهید
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم