فلین، یک Bichon Frisé، یک میدان قوی برای بهترین در نمایش در وست مینستر

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

این به همراهر دومین فریز بیچون در وست مینستر برنده شد. اولین کسی بود که JR بود، که در سال ۲۰۰۱ به همراه حرکت علامت تجاری خود برنده جمعیت شد. موجی به طرفدارانش به همراه هر دو پا بود.

فلین، به همراه این همه، همه چهار انگشت را روی زمین گذاشت، در حالی که مک فادن احتمالا آخرین شلوار خود را در اطراف حلقه.

"مک فاددن گفت:" من کاملا مطمئن هستم که می توانم مایک را رد کنم و بگویم که او به همراهزنشسته هست. "

رقابت سخت بود. هنگامی که لوبیا اسپانیل ساسکس در پاهای عقب خود نشسته و خواهان مرغ بود، جمعیت آن را ذوب کرد.

"او انرژی را احساس کرد"، گفت: "اوج برنز Per Ingar Rismyhr. حتی قاضی ایمنی نداشت. لوبیا دو مورد از علاقه مندی های گروه ورزشی را ناراحت کرده اند: مهاجم اسپانیل کوکتل، سگ شماره ۳ سال گذشته؛ رمضرم گفت: "او فقط این را به طور طبیعی انجام می دهد."

وقتی که لوبیا بهترین گلوله خود را فریاد زد و دوبه همراهره خواند، او موقعیت خود را به عنوان طرفدار مورد علاقه قرار داد. بدن بلند لوبیا

در حالیکه لوبیا انتخاب صمیمی بود، عشق زیادی برای رفتن داشت. پیش از آن که کتی برناردین دستیار رهبری تی، شاناواز غول پیکر، در اطراف حلقه، یک بوسه را بر دهان او گذاشت. پس از Ty گروه کار را به دست آورد، او به آغوش برناردین جهنم و پیچ های جلوی خود را در اطراف او پیچیده، تقریبه همراه به او ضربه زدن.

اما این شب متعلق به یک سگ بود و نه یک غول. هنگامی که فلین دستهای خود را بر روی علامتی قرار داد که در نمایش بهترین خواندن را داشت، به نظر می رسید کاملا شبیه یک سگ بود که متعلق به آن بود.

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم