موريسيو پوچتينو از تصميمش براي ترک تبري آلدريريدل در خانه براي تاتنهام به همراه يوونتوس دفاع مي کند

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

ماتریسیو پوچتینو مدیر تاتنهام هاتسپور از تصمیمش برای ترک توبی آلدریریدیل از تیمش برای به همراهزی در آخرین ۱۶ به همراهزی در برابر یوونتوس دفاع کرد و تاکید کرد که نیمه نهایی بلژیک هنوز برای جنجالهای فوتبه همراهل لیگ قهرمانان مناسب نیست .

گزارش شده هست که آلدریریدل در حال مجبور شدن در لندن به همراهقی ماند، به همراه وجود به همراهزگشت به کار تیم اول از یک آسیب بلند مدت همسترینگ در جام حذفی چهارمین دوره پخش در برابر نیوپورت هفته گذشته. Pochettino و دستیار او، عیسی Perez جلسه دو ساعته به همراه Alderweireld برگزار شد برای توضیح تصمیم خود را برای ترک او از به همراهزی یوونتوس، و همچنین دربی لندن شمالی در شنبه گذشته.

و در حالی که Pochettino اذعان کرد تماس سختی بود – به همراه توجه به اینکه به همراهزیکن خود را متقاعد کرد که او مناسب به همراهزی بود – او هستدلال کرد که در نهایت، این موضوع در دست کارکنان پزشکی به همراهشگاه بود، که منافع بلند مدت Alderweireld در قلب

"ما می دانیم که به همراهزیکن سخت تلاش کرد تا در لیگ قهرمانان به همراهزی کند، و طبیعی هست که این امکان را برای به همراهزی مهیج فراهم می کند." "به همراهزیکن احساس می کند که مناسب به همراهزی هست اما مسئولیت ما، همراه به همراه بخش رسانه ای، برای تصمیم گیری بهتر هست.

"به همراهزیکن آسان هست و پس از آن به همراهزیکن در معرض خطر هست. خوب، شاید شما می توانید خطر را بگیرد. اما به همراه این نوع آسیب، مراقب به همراهشید. نگاه کنید به به همراهزیکنان مختلف که دارای عقب افتاده بودند، مانند [Ross] برکلی. او [Alderweireld] 20 ساله نیست، او ۲۸ سال دارد. او به همراهید سخت کار کند. برای به همراهزی کردن این نوع به همراهزی های سخت، شما به همراهید ۲۰۰ درصد به همراهشد.

"این همان آموزش نیست که وقتی رقابت می کنید. این یک آسیب عظیم بود و ما نیاز به احتیاط داشتیم، زیرا ما نمیتوانیم حرفه خود را در معرض خطر قرار دهیم. ما برنامه ای را از روز اول طراحی کرده ایم تا بهترین مسیر برای بهبود یافتن را فراهم کنیم. مطمئنا، او پس از مصدوم شدن فرصت دارد تا قوی شود.

"اما ما نیاز داریم که حس مشترک ما را بکار ببندیم و در طی چند هفته اول پس از اینکه او برای تمرین آماده هست، مراقب به همراهشیم. ما خوش شانس بودیم که به همراهزی را علیه نیوپورت برای او شروع کنیم تا رقابت را احساس کنیم. او بعد از یکشنبه در برابر Rochdale بخشی از تیم خواهد بود و ما روز به روز او را ارزیابی خواهیم کرد. "

                              
                       هستفاده دوبه همراهره از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم