"هیچ کس شما را مجبور به رفتن به پایین": FIS پاسخ به مخالفان سوار بر به همراهد به همراهلا ورزش

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

  • شرایط خشخاش در دامنه های سبک زنان
  • چندین سواران در تصمیم گیری برای برگزاری مسابقه ابراز خشم

 مدال برنز Enni Rukajärvi "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/dbe172f4b24c2b0efa0f6e52d3c109f3b9249799/0_159_2810_1686/master/2810.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s= 8933158d3a86d58f40e0c200d063143a "/> </picture> </div>
<p><span class=
مدافع برنز Enni Rukajärvi شکایت کرد که آب و هوا بد و خیلی خطرناک هست.
عکاس: ایان مک نیکول / گتی ایماژ

فدراسیون اسکی بین المللی (FIS) نگرانی های اسنوبوردرانی را که از شرایط خائنانه در دامنۀ زنان شکایت دارند، رد کرد و گفت «هیچ کس مجبور به رفتن و رقابت نیست».

تعدادی از سواران ابراز خشم خود را در تصمیم FIS اجازه می دهد تا این رویداد در عرض جاده ای ۳۰ مایل در ساعت در روز دوشنبه، که یکی از هیجان انگیز ترین رویدادهای این المپیک زمستانی را به یک قرعه کشی خطرناک تبدیل شد.

اما جنی Wiedeke حرفگوی FIS اصرار داشت که در حالی که شرایط دشوار بود آنها نیز امن بودند. او گفت: "ما می دانیم شرایط بسیار دشوار برای سواران هست." "هر سوارکار دو فرصت برای اجرای خود داشت. هیچ کس مجبور به رفتن و رقابت نیست. "

این دیدگاه ناچار به تحریک خشم از سواران هست، که به سختی می توان انتظار داشت که از یک نهایی المپیک بیرون بیایند. در مجموع تنها ۹ خالص از ۵۲ به طور کامل به همراه سواران سقوط، چهره کاشت و یا کشیدن بود، زیرا آنها نمی توانست به اندازه کافی سرعت ساخت.

منجر به تعدادی از سواران، از جمله Enni Rukajärvi مدال برنز، به شکایت که آب و هوا بد و خیلی خطرناک بود، و این رویداد به همراهید لغو و یا نقل مکان کرد.

Wiedeke بیشتر به تحریک سواران بیشتر اشاره کرد به همراه اشاره به این که در حالی که چندین نفر از آنها انتقاد از تصمیم FIS به رسانه ها پس از آن تنها تنها از طریق کانال های رسمی اعتراض.

"یک شکایت رسمی وجود داشت." "من ترجیح می دهم به کسی نگویم که برای جلوگیری از ورود آنها به درخوهست های رسانه ای، FIS خط ارتبه همراهطی بسیار خوبی به همراه ورزشکاران و مربیان دارد. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم