یوونتوس مقابل تاتنهام: یک دیدار اروپایی هیجان انگیز هست که می تواند هر دو طرف را به محدودیت های خود برساند

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

در سال ۱۸۶۷ یک به همراهغبه همراهن به همراه نام Matteo Pochettino روستای کوچکی از Virle را در هستان تورین ترک کرد تا به آرژانتین برود و زندگی جدیدی را برای خودش انجام دهد. به همراه در نظر گرفتن همسر وی ویرجیلیا و پسر مایکل به همراه او، او در مورفی، روستای حتی کوچکتر شمال غرب بوینس آیرس مستقر شد و زمین را شروع کرد. چهار نسل و ۱۰۵ سال بعد، موریسوی متولد شد. و هر چند او به همراه افتخار آگاهانه از میراث پیمونتوس خود آگاه بود، او در مورد فوتبه همراهل ایتالیایی توسط پدربزرگ حمایت کننده یوونتوس خود، هرگز از تورین دیدن نکرده بود. تاکنون

به همین ترتیب، Pochettino به خانه می آید. به همراه این حال، به عنوان طرف او در تورین برای آخرین توقف در ماجراجویی اروپا بزرگ خود، هفت سال از زمانی که آنها در آخرین به همراهزی ناتوانی لیگ قهرمانان به همراهزی می کنند، به شدت آگاه هستند که این زمان برای ایستادن و تحسین این دیدگاه نیست. هیچ وقت برای نفس کشیدن در هوای آلپ تردید نداشته به همراهشید و یا به اندازه کافی در این چند سال کوتاه به اندازه کافی شگفت زده شوید. خطر در همه جا به شکل یک تیم یوونتوس هست که در دهه گذشته بر فوتبه همراهل ایتالیا غلبه کرده و می داند، شاید و همچنین هر کس دیگری که این پیروزی ها برنده شده و از دست رفته هست.

بنابراین، در اینجا سوال برای Pochettino و طرف جوان خود هست: چقدر شجاع شما احساس می کنید؟ شما چطور می خواهید به همراه گونزالو هیگواین و داگلاس کهستا به همراهزی کنید؟ چقدر مودبه همراهنه سامی خدیرا و میرالم پیانیک را در میانه میدان قرار می دهید؟ چقدر راحت می توانید فضا را روی صندلی ها بگذارید تا الکس ساندرو و هستفان لیچستاینر برای حمله؟ تا کنون این فصل تاتنهام به برنابئو و وستفالن هستادیون، آنفیلد و قدیمی ترافورد، امارات و اتیهاد بوده هست. به همراه این حال، به نظر می رسد که آن را به عنوان سخت ترین آزمایش تا تاریخ به نظر نمی رسد.

بخش بزرگی از این دلیل این هست که نه تنها نام یوونتوس و شهرت یوونتوس، و یا خصومت خصمانه که آنها می توانند در روز سه شنبه در ورزشگاه Allianz انتظار داشته به همراهشند، بلکه شکل فعلی مخالفان آنههست. از آنجاییکه در ماه نوامبر به میادین سه نفره تبدیل شده هست، طرف ماسیمیلیانو آلگری در ۱۶ به همراهزی در تمام مسابقات شکست خورده هست. در طول این اجرا، آنها ۱۵ برگ کاغذ را به همراهور نکردنی نگه داشته اند. آنها برخی از بزرگترین پیش رو در جهان را تعطیل کرده اند: سوارز و مسی، مارتنس و Icardi. حتی ثور و چکش او احتمالا به همراه بردن یک ضربه آزاد در یک موقعیت خطرناک راضی خواهند بود.

بخشی از دلیل این هست که یوونتوس یک واحد دشوار برای شکستن هست که از ساختار سازمان یافته در برابر هرج و مرج دینی حمایت می کند. آنها به عنوان بسیاری از تیم های برتر اروپا تحت فشار قرار نمی دهند و کاملا خوشحال هستند که به همراه ۱۰ یا حتی ۱۱ نفر پشت سر توپ نشسته اند. دفاع چهار نفره که توسط مهدی بناتیا و افسانه جورجیو چیلیینی طراحی شده هست، به همراهزی های یکدیگر را در داخل به همراهزی می دانند. و در پشت همه آنها، به همراه ورود به دهه پنجم خود، جیجی بوفون فوق العاده به همراه بهره گیری از یک فصل فوق العاده در حرفه ای هست که کمی دیگر شناخته شده هست.

نه تنها یک تست تکنیک، بلکه یک خلق و خوی هست. وسوسه تاتنهام این هست که این مسئله را دنبه همراهل کند و به اهداف دور از گل برسد. به همراه این حال، آنها کاملا از خطرات آگاه هستند: اگر چه آسیب های Blaise Matuidi و Paulo Dybala ضربه ای به یوونتوس هستند، آنها هنوز هم پرسنلی هستند که می توانند به همراه سرعت ترسناک به دفاع حمله کنند. ساندرو از سمت چپ پشت سر می گذارد، گاهی اوقات پایین سمت چپ، گاهی اوقات نفس می کشد. خدیرا و پیانیک دست های قدیمی در به همراهزیافت توپ تحت فشار هستند. توپ مورب طولانی به ماریان ماندوزوکیک همیشه در حال حرکت هست. یوونتوها اهداف بیشتری را نسبت به هر تیم دیگر در سری آ به ثمر رسانده اند و بر خلاف بسیاری از رقبه همراهی خود که به شدت به یک یا دو گلوله متکی هستند، یوونتوس یک هدف واقعی را در سراسر زمین ارائه می دهد.

 10-mandzukic.jpg title = "10-mandzukic.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=5382226 --> </div>
<div class=

یوونتوس یک هدف واقعی را در سراسر زمین ارائه می دهد (گتی)

و بنابراین تاتنهام به دنبه همراهل به همراهزی در پای جلو، البته آنها خواهد شد. اما همانطور که در برنابئو در برابر رئال مادرید و یا در ومبلی مقابل بوروسیا دورتموند، آنها به همراهید آماده به همراهشند بدون توپ برای مدت طولانی به همراهزی کنند تا بتوانند شکل خود را حفظ کنند. به همراه این حال، کار به نفع آنها این واقعیت هست که انعطاف پذیری تاکتیکی Pochettino یوونتوس چند سرنخ را برای چگونگی ترکیب آنها در شب چهارشنبه ارائه می دهد. آیا او توپچی ۳-۵-۲ را در برنابئو به همراهزی می کند؟ بیشتر ۴-۲-۳-۱ معمول در بیشتر به همراهزیهای لیگ برتر تاتنهام دیده می شود؟ آیا او میانه میدان را بسته خواهد کرد؟ شاید بزرگترین تفاوت بین اسپورهای این فصل و اسپورهای گذشته این هست که مانند یوونتوس، آنها نیز می توانند از بسیاری جهات به طرف مقابل آسیب برسانند.

عملکرد اخیر آنها در برابر یونایتد، لیورپول و آرسنال به آنها اطمینان داده هست که آنها می توانند بهترین تیم را شکست دهند. در هری کین، آنها یکی از مهاجمین مرگبه همراهر جهان هستند که یکی از آنها شاهکارهای امواج را به خوبی از سواحل انگلستان آغاز می کند. کلیلینی او را "یکی از قویترین در جهان" در کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقات دوشنبه توصیف کرد و پس از یک دوئل هیجان انگیز به همراه کین در این ورزشگاه در اولین پست کامل انگلستان در سال ۲۰۱۵، در طی آن، کین به یاد Chellini به او یک پا مرده در پنج دقیقه اول، شما احساس می کنید که تیتای تی تی یک مسیر طولانی برای تعیین جهت مسابقه هست.

 harry-kane.jpg title = "harry kane.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6051226 --> </div>
<div class=

چیلیینی کین را "یکی از قویترین در جهان" (گتی)

پشت او – و گاهی اوقات جلوتر از او و گاهی اوقات به سمت – شما پسر Heung-Min، یکی از مهمترین مبه همراهرزات پیشرو در لیگ برتر هست. Dele Alli، یکی از فوتبه همراهلیست های به همراه تکنیکی فوق العاده در انگلستان. مسیحی اریکسن، به همراهزیگرانی بود که می توانستند یک پیوند کلیدی در یک سینمای تاریک را انتخاب کنند.

و بنابراین تعداد کمی از تیم های به همراهقی مانده در رقابت وجود دارد که شما می خواهید به همراه کمتر از پراکسی Pochettino روبه رو شوید: یک طرف بسیار خطرناک هست که به همراه این حال مقدار زیادی از این مقدار در این سطح به همراهقی می ماند. شاید پس از آن، تمام بحث های قبل از به همراهزی در مورد این که آزمون نهایی تاتنهام هست، تنها نیمی از دهستان را می گوید. این نیز می تواند آزمون نهایی یوونتوس را ثابت کند.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم