Mirai Nagasu Lands Triple Axel، اولین به همراهر توسط یک زن آمریکایی در المپیک

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

ناگاسو سومین زن برای فرود اقیانوس سه در المپیک شد. دو تن از ورزشکاران ژاپنی، Midori Ito، در سال ۱۹۹۲ و مائو آسادا در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴، زنان پیشین بودند که در پیروزی در رقابت های المپیک قرار دارند. پرش برای اسکیت به همراهزان مرد بیشتر شده هست، زیرا برین اورسر، یک کانادایی، اولین کسی بود که در سال ۱۹۸۴ در سارایوو فرود آمد.

عملکرد ناگاسو در روز یکشنبه، "خانم سایگون"، شامل هشت جهش سه گانه دیگر او نمره ۱۳۷٫۴۳ امتیاز را بدست آورد، برای دومین به همراهر در اسکیت به همراهز خوب بود.

این اولین به همراهر نیست که او اکسپرس سه جانبه را به دست آورد، اولین به همراهر در کلاسیک اسکیت به همراهز بین المللی ایالات متحده کشیده شد سپتامبر. در یک مقاله در وب سایت Team USA، او گفت که شاهکار نادر کمک می کند تا نقطه او را در تیم المپیک به همراهزیابی کند.

"این سال من واقعا توانستم برای آن احساس کنم و وقتی شروع کردم او آن را زمین گذاشت، احساس بسیار رضایت بخش بود، "او در ماه دسامبر گفت. "من همیشه می توانم خودم را به انجام این پرش تجسم، آن را فقط گرفتن عضلات من به واکنش به عنوان آنها مورد نیاز هست."

او گفت که او در طول تابستان حدود ۷۰ درصد از زمان خود را تجربه کرده و در پاییز به ۸۰ درصد افزایش یافته هست. در ماه دسامبر، او گفت: "خوب هست اگر نه بهتر از برخی از جهش های دیگر من."

او اولین مسابقات قهرمانی اسکیت به همراهزان ایالات متحده را در ۱۴ سالگی به دست آورد، و تبدیل شدن به جوانترین زن برنده زنان ارشد. او در رقابت های المپیک ۲۰۱۰، چهارمین به همراهر بود که در سال ۱۶ بود.

اما غیبت او در تیم المپیک ۲۰۱۴، سالی که سومین مسابقه در مسابقات قهرمانی ایالات متحده بود، اما برای اشلی واگنر گذر کرد. او گفت که قلب او را از دست داده هست.

آدام رپیون، ستاره فراری برای تیم مردان در سال جاری نیز از تیم در سال ۲۰۱۴ کنار گذاشته شده و برای حمایت از یکدیگر یکدیگر تکیه می کنند.

"این خوب نبود." من گفتم: "من گفتم،" میرا، من خیلی خوش شانس بودم که شما را از طرف من داشته به همراهشید. ما قصد داریم از این طریق به همراه هم کنار بیاییم. "و من به او گفتم. من آن را هر پنج دقیقه می گویم ما به همراه هم در روستا می مانیم »

ناگاسو از آرکادیا، کالیفرنیا، اولین زن آمریکایی بود که پس از اینکه در یک به همراهزی المپیک پیش رو ترک کرد، به تیم به همراهزگشت.

و او ظاهر شد لحظه ای را تحمل کن. او در گفت و گو به همراه توییتر گفت: "هنوز در ابر ۹ هست."

"امروز امروز بهترین روز بوده هست."

ادامه مطلب خواندن دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم