skinsuits اسکیت تیم GB به دنبه همراهل سبد نور پس از رقبه همراهی سوال قانونی | ورزش

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

ردیف بین المللی در آستانه رقابت ها از بین می رود

اولاندر و وسنبرگ پرسش هایی را پیرامون تجهیزات اسکلت مطرح می کنند

 Lizzy Yarnold تیم GB در اسکلت در آماده سازی برای رویداد خود در روز جمعه هست. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/7b917fab64520a59e37e1af6e8a88d9ec8bc1866/0_0_3105_1864/master/3105.jpg؟ w = 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 9fad7f989bb244f36bba656bc8746cc3 "/> </picture> </div>
<p><span class=
تیم Lizzy Yarnold تیم GB در اسکلت در آمادگی برای رویداد خود در روز جمعه کار می کند.
عکاس: دیوید دیویس / PA

تجهیزات پیشرفته Team GB برای به همراهزی های المپیک زمستانی روز چهارشنبه اعلام شد و پس از آن که یک ردیف بین المللی تهدید به قاچاق کیت خود را در آستانه اسکلت رقابت.

همانطور که گاردین به طور انحصاری در روز دوشنبه نشان داد، زمانی که تیم اسکیت بریتانیا – از جمله دفاع از المپیک قهرمان، لیزینی یارنلد – وارد Pyeongchang آنها به به همراهزی skinsuits که بر اساس همان تکنولوژی به همراهلا راز هست که بریتانیا تمام مسابقات دوچرخه سواری مسابقات در تابستان اخیر.

تقریبه همراه بلافاصله تمرینات شگفت انگیز از لغزنده های بریتانیا، به عنوان آنها خود را به پایین به پایین مسیر در یک سورتمه کوچک در سرعت ۹۰ مایل در ساعت، به همراهعث نگرانی در میان رقبه همراه خود را

تیم GB مجبور شد انکار کند که هر یک از قوانین را پس از شکستن رقیب Dom Parsons، دنیای شماره ۱۲ رتبه بندی کرد و زمان های انجام شده در شیوه های مردان را پیش از رویدادهایی که در روز پنج شنبه انجام می شد، هدایت کرد.

به همراه لورا داس و یارانولد نیز پیش از شروع رقابت خود در روز جمعه، کشویی ایالات متحده، کتی اوهلرر، قهرمان دوقلوهای جهان در سال ۲۰۱۲، گفت که "بسیاری از ورزشکاران و مربیان" در مورد این که آیا کدورت گفته می شود که عمدتا عملکرد آیرودینامیکی را پشتیبه همراهنی می کند – قانونی بود.

"اوهلنر اضافه کرد:" قوانین حاکی از این هست که هرکسی به همراهید به همان تجهیزات تا آنجا که به کلاه ایمنی دسترسی پیدا می کند و سرعت آن مناسب به همراهشد و هیچ وابستگی آیرودینامیکی در کلاه ایمنی و یا کت و شلوار ندارد " از کلاه ایمی ویلیامز لغزنده انگلیس، که در سال ۲۰۱۰ اولین المنت اسللت المپیک بریتانیا را به دست آورد.

قانون ۱۰٫۱۶٫۳ قوانین اسکلت بین المللی می گوید: "هیچ عنصری وجود ندارد که بتواند خارج از یا زیر قضیه مسابقه قرار گیرد". به همراه این حال قابل درک هست که موسسه ورزش انگلیسی به همراه کارشناسان شرکت فناوری TotalSim کار کرده هست تا یک راه برای پیروی از قوانین در حالی که ارائه لغزنده خود را به همراه یک مزیت بزرگ.

هنگامی که اولاندر از او پرسید که آیا لبه همراهسها به لغزنده انگلستان کمک می کند، اشاره کرد که قبلا سعی داشت لبه همراهس های شبیه را بدون شادی به دست آورد. او افزود: "من یک دانشمند نیستم، فقط می دانم که من سعی داشتم یک کت و شلوار به همراه همان کیفیت دریافت کنم و به من گفته شد که غیرقانونی هست و اکنون قانونی هست."

نظرات دیگر سواران، مسأله مطرح شده در جلسه کاپیتان فدراسیون بینالمللی به همراهبلس و اسکلت را فقط ساعت قبل از شروع مسابقه مردان دیدند. بدن حکومت تأیید کرد که لبه همراهس های مسابقه را بررسی کرده و "هیچ نقض قوانینی وجود نداشت"

بریتانیا هنوز در مدرسه پیونگ چانگ مدال برنده هست و رویداد اسکلت کلیدی هست برای امید به رسیدن به هدف مدال خود را بین پنج تا ۱۰ لغزنده داده شده در دو به همراهزی اخیر در رقابت زنان در دو به همراهزی موفق به کسب طلا شده هست

جری رایس، سوار بریتانیایی، گفت که او نگران دیگر ورزشکاران نیست که درمورد قانونی بودن مسابقه صحبت کنند. او گفت: "مردم می توانند به همان اندازه که دوست دارند، حدس بزنند." "واقعیت این هست که بچه های بریتانیا سریع هستند زیرا ما در کشیدن خوب هستیم، هیچ دلیلی وجود ندارد. ما نوآوران هستیم، ما همه چیز را می توانیم به همان اندازه که می توانیم انجام دهیم. ما در مورد آن بسیار آرام هستیم. "

حرفگوی انجمن المپیک بریتانیا اعلام کرد که اطمینان دارد که تجهیزات هر چالشی قانونی را تصویب می کند. وی گفت: "ما اطمینان داریم که همه تجهیزات مسابقه مطابق به همراه الزامات فنی و تجاری برای هر ورزش و نظم و انضبه همراهط هست." "ما در مورد جنبه های فنی خاصی از تجهیزات قبل از رقابت نظر نداریم."

سرانجام المپیک زمستانی بریتانیا، اعتراف کرده اند که آنها نیاز به "حرکت کمی" دارند تا ورزشکاران خود را به اعتقاد بیشتری نسبت به پیونگ چانگ پس از سقوط الیز کریستی در speedstaking کوتاه مدت و از دست دادن اسنوکر Katie Ormerod به پاشنه شکستهاسکلت: چگونه یک یخچال را روی یک سینی چای بگذارید – ویدیوی زمستانی المپیک زمستانی

اما در حالی که کریستی روز چهارشنبه به همراه ريچارد همپتون، روانشناس خود، پس از سقوط او در فینال ۵۰۰ متری، کار خود را انجام داد، مایکل هی، تیم اسبه همراهب به همراهزی تیم GB، اصرار داشت که اسکیت به همراهزان سرعت را به عقب بر گرداند و هدف مدال تیم به همراهقی مانده بود.

"ما نیاز به کمی حرکتی برای اجرا از طریق تیم به مردم اعتماد به نفس، گفت:" هی "Elise ناامید خواهد شد و کتی Ormerod در هوا بزرگ یک فرصت بزرگ بود. هدف مدال ما سخت هست اما مدال های کوتاه مدت را در سوچی به دست نیاورده ایم و ما چهار برنده شدیم [in other events]، بنابراین من هنوز مطمئن هستم که ما ورزشکاران را به آنجا می بردیم. »

هیز نیز از کریستی حمایت کرد تا رویا المپیک خود را در مسیر پیاده کند، از روز شنبه به همراه ۱۵۰۰ متر شروع می شود و او اصرار داشت که چهار سال پیش، زمانی که کریستی در ۱۰۰۰ متری و ۱۵۰۰ متری رد صلاحیت نکرد

"هیز" گفت: "Elise یک ورزشکار متفاوت هست به آنچه که چهار سال پیش بود،" گفت. "او یک قهرمان جهان دو و یک ورزشکار به همراه کیفیت هست و او از پرسنل پشتیبه همراهنی خوبی برخوردار هست و برای چند روز آینده نیاز به پشت سر گذاشتن دارد. اما او مصمم تر از همیشه هست. "

در حالی که کریستی زخم او را به لایحه می اندازد، کیم بوینت، مدافع برنز کانادا، که در ابتدا در چهارمین فینال ۵۰۰ م به پایان رسید، به همراه تهدیدات مرگ مواجه شد، پس از اختلاف نظر متضاد سوپر ستاره کره جنوبی Minjeong Choi

مارک آدامز، رئیس ارتبه همراهطات IOC، گفت: "هیچکدام از ما، متاسفانه، نمی توانند رسانه های اجتماعی را کنترل کنند. اما ما از همه می خواهیم که روح المپیک را احترام بگذارند. "

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم