چرا رئال مادرید در مقابل پاریس سن ژرمن یک کمان ماموت هست که احتمالا توسط خاطرات زنده از گذشته تعیین می شود

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

برای یک کراوات که بسیاری از پولهای تند و زننده به همراهزی های مدرن را جمع می کند و به عنوان به همراهلقوه چشم انداز آینده فوتبه همراهل اروپا را به همان اندازه که فصل لیگ قهرمانان ۲۰۱۷-۱۸، مسابقات شب چهارشنبه در برنابئو می تواند در گذشته تصمیم بگیرد. یا، به جای آن، خاطرات زنده از گذشته در این مسابقه.

رئال مادرید پس از موفقیت تاریخی خود در لیگ قهرمانان، امیدوار هست که بسیاری از به همراهزیکنان خوب خود را به همراهزآفرینی کند، و به آنها در مورد سطح واقعی آنها یادآوری می کند. اگر به نظر می رسد که یک مفهوم غیر ممتد گرای مری برای طرف ناکارآمد و ناکارآمد به همراهشد، واقعیت مربوط به این هست که در گذشته برای به همراهرگیری در آن، و در فصل های بد برای قهرمانان اسپانیا نسبت به این، به همراهرها اتفاق افتاده هست.

افسانه ایکر ایسک کاسلیاس یک به همراهر صحبت کرد که چگونه موسیقی بسیار واقعی "غاز" و چیزی "متفاوت": "لبه". او می دانست که در فصول بعد از آنکه پنجم، سوم و دوم به پایان رسید، جایزه را به دست آورد. سپس غرور خالصی نیز وجود دارد که قهرمانان دفاع می کند و صحبت های زیادی از گذشته شما می کند.

پاریس سن ژرمن، در عین حال طرفی هست که به همراه شکستهای خود در لیگ قهرمانان روبرو هستند که ترس واقعی آنها دوبه همراهره دوبه همراهره یخ زده هست. این یک پیچ و تاب بسیار خوب در این زمینه بود تا بسیاری از اطراف برنابئو را مشاهده کنید تا بتواند به همراهرسا را ​​شکست دهد، اما پس از آن که در مورد فصل گذشته ۶-۱ در مورد پاریس سن ژرمن و این رقابت صحبت نشد

این اولین قدمی بود که Unai Emery در کنفرانس مطبوعاتی قبل از به همراهزی خوهسته شد و پایه و اساس بسیاری از سوالات را تشکیل داد. از آنجایی که او قبل از به همراهزی در مورد آن صحبت کرد، مدیر PSG اعتراف کرد که "آماده شدن برای این مسابقه در کمپ نو" آغاز شد.

زخم هایی مانند کسانی که از بین بردن فصل گذشته به همراهقی مانده اند، به راحتی محو نمی شوند و به همین دلیل هست که فشار بیشتری بر روی این به همراهزی وجود دارد تا اینکه فقط آن را اصلاح کنیم. PSG واقعا به همراهید این کراوات را برنده شود تا مانع از یک شکست مثل این شود که یک مسئله بسیار جدی به همراهشد. آنها به این پیروزی نیاز دارند.

این حقیقت ابدی لیگ قهرمانان، قدرت انتقادی این شبها هست و به همین دلیل هست که رقابت هست که در این مرحله اغلب منطق را برانگیخته هست. به همین دلیل هست که هیچ گونه پیش فرض در فرم صورت نمی گیرد.

 barcelona-1.jpg "title =" barcelona-1.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6069901 --> </div>
<p> <span class= PSG هنوز از دست دادن نامطلوب خود به به همراهرسلونا (گتی)

همه چیز به طور معمول، یک PSG سرعتی به همراهید رئال به همراههوش و خسته به نظر می رسد به همراه نسبت نسبی سهولت، اما چگونه می تواند طرفدار حزب فرانسه در Ligue Un احساس هرج و مرج مربوطه زمانی که آنها شکست مثل تحقیر که فصل گذشته آویزان بیش از آنها؛ پوشش همه چیز را پوشانید؟

این چیزی هست که حضور نایمار در PSG را مهم تر می کند؛ چرا که او تاثیرگذارترین به همراهزیکن به همراهرسا در این مسابقه در کمپ نو بود و امضای او – و همچنین کالی لین مابه همراهیت قبل از رئال خودشان – نشان دهنده چنین پاسخ منفی به آن هست. علاقه واقعی سرخپوستان رئال به برزیل فقط لبه های بیشتری را اضافه می کند، همانطور که واقعیت آن هست که نیمار در حال حاضر بهتر از کاپیتان Balllon D'Or هست کریستیانو رونالدو، حرکت به پاریس برای خروج از سایه لئو مسی.

این یک مرحله دیگر هست تا بیانیه ای، شاید بهترین مرحله ممکن، تا زمانی که ما در واقع در کیف به مرحله نهایی برسیم.

این خانه قهرمان ها هست، فراتر از هر چیز دیگری که برنابئو نمایندگی می کند.

به همین دلیل هست که شکل به همراهید تاکتیک های به همراهزی را تعیین کند، اگر نه ضرورتا نتیجه نهایی هست. سطح عملکرد PSG به این معنی هست که واقعی تر هست که در مورد چگونگی راه اندازی آن فکر کنیم. به زین الدین زیدان خیلی خوش بین بود – مردی که به طور معمول به نگرانی از "هفته نامه لیگ قهرمانان" علاقه مند هست، "این رویا" نقل قول های کنفرانس مطبوعاتی هست – به همراه افزایش شمار بیشتری صحبت می شود که آیا او تغییر شکل خود و یا نشانه نیمیار

او اسکریپت را شکست و تلاش کرد تا کمی از عدم اطمینان به چیزها معرفی کند. زیدان به طرز وحشیانه و هدفمند ساخته شده بود که چیزی برای پنهان شدن وجود داشته به همراهشد، به مطبوعات اشاره کرد "من به شما نمی گویم".

شکل گیری بسیار ابتدایی رئال به این ترتیب بسیار زیاد خواهد شد و سوء ظن هایی وجود دارد که یکی از گرت بیل یا کریم بنزما برای رویکردی محدودتر خواهد بود.

این فقط یک زاویه دیگر به این کراوات غنی غول پیکر هست.

 bale-benzema-1.jpg title = "bale-benzema-1.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6069916 --> </div>
<p> مادرید احتمالا گریت بل یا کریم بنزما را ترک می کند (گتی) </p>
</p></div>
<p> حتی قبل از اینکه ما به جای دفاع از قهرمانان دست پیدا کنیم، وضعیت واقعی رئال به عنوان یک به همراهشگاه دیکته می شود که به همراهید در خانه حمله کند اما این ممکن هست دقیقا روش اشتبه همراههی به همراهشد. این ممکن هست به دست PSG به همراهزی کند، به همراه دادن فرصت شان برای به همراهزی از طریق آنها و گرفتن یک هدف دور. این ممکن هست ضرورتا آنها را کمتر عصبی کند. </p>
<p> به همراه توجه به وضعیت شخصی خود در فرانسه، ممکن هست حس خوبی برای حفظ آن داشته به همراهشد، بنابراین احساس می کنند که همه چیز در خانه انجام می شود. در ضمن، آنها به همراهید این کار را انجام دهند، در حالی که از هر دو هدف دور و فصل گذشته بر آنها غلبه می کند. </p>
<p> به همین دلیل هست که آنها نیز به همراهید قوی را شروع کنند، به همراهید سریعا شکنندگی دفاعی آشکارا را افشا کنند، و شاید بتوان آنها را از بین برد. </p>
<p> آنها احمقانه خواهند بود، اما Unai Emery واقعا در کنفرانس مطبوعاتی چیزی نگفت. او فقط به همراه صحبت کردن در مورد «فرصت» به سؤالات بسیاری دربه همراهره ۶-۱ اشاره کرد. هرچند در مورد تیمش، امیری مطمئنا تحت تاثیر این شکست قرار می گیرد. </p>
<div class=

 neymar-1.jpg "title =" neymar-1.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=6069921 --> </div>
<p> <span class= PSG به شدت نیاز به نیمار برای تحویل (گتی)

بنابراین، PSG به نییمار و Mbab نیاز دارد تا واقعا آنها را به همراهلا ببرند تا سطح برنده لیگ قهرمانان را به خوبی نشان دهند. بعد از همه، این بدان معنی هست که بیش از یک پیروزی نسبتا آسان به دست آوردن بیش از یک به همراهیرن مهاجم بلافصل در مرحله گروهی.

این ممکن هست کلید به همراهلقوه برای برنده شدن در رقابت به همراهشد، به همراه توجه به اینکه چه تیمی از تیم خارج خواهد شد، به همراه توجه به آنچه که پیروزی نمایندگی خواهد شد.

"شما فکر می کنید این نیمه نهایی هست،" یکی از مقامات رئال مادرید گفت که آنها تماشا بسیاری از آنها برای برنابئو آمده هست. این ممکن هست دقیقا مشخص شود که در همه چیز اما نام.

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم