الهام گرفته از المپیک؟ در اینجا چگونگی درگیر شدن به همراه پیچش یا حلقه زدن

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

به هستثنای عادتهای بون اسپیل، به نظر میرسد که پیچش یا حلقه زدن فقط در هر ۴ سال یک به همراهر به آگاهی عمومی تبدیل شود، به همراه ورود به همراهزیهای المپیک زمستانی. در سال جاری، این ورزش که شفلرد بر روی یخ شبه همراههت دارد، در مجموعه گسترده ای از سالن ها، از میله های قهوه ای شهرها تا دریاچه های یخ زده دور افتاده هست، و فرصتی برای زمستان امسال برای پرتاب سنگ از طریق ماه مارس فراهم می کند. در اینجا نحوه یخ شدن وجود دارد.

Brews and Brooms

در Jackson Hole، Wyo.، Snake River Brewing ورق پیچش در دامنه ی مقابلش این زمستان. کارگردان عملیات میکروبوری، کریس اریکسون، دست خود را به همراه دست ۲۴ عدد پودر یخ ساخته هست و حتی سنگهایی را که مشتریان می توانند کوچه را پایین بیاورند (فقط در یک جهت ساخته شده هست؛ ورق برای دو هدف یا " خانه ها "همانطور که آنها نامیده می شود). Patrones می توانند به صورت رایگان به همراهزی کنند.

Head North

تعدادی از هستراحتگاه ها در کوه های شمالی همچنین دارای پیچش یا حلقه زنی هستند، از جمله Club Club Resort در Kohler، Wis. مایل در شمال Milwaukee هستراحتگاه یک حیاط خلوت در حیاط خود دارد که در اختیار گروهها قرار می گیرد اما در روزهای جمعه و شنبه بعد از ظهر به مهمانان امکان پذیر هست.

در کبک Fairmont لو Château Montebello ارائه می دهد بسته "برو کانادا" برای مهمانان به روح المپیک، به همراه اتاق از ۱۵۰ دلار کانادا (حدود ۱۱۵ دلار) و دسترسی به آن

پیچش یا حلقه زنی، کوکتل، و یخ مصنوعی

در میان مکان های منحصر به فرد بیشتر برای پیچش یا حلقه زدن، نوار پشت به همراهم در گوان، لوکس مجموعه هتل در شیکاگو. یخ مصنوعی هست، به همراهزه ای هفت پا کوتاهتر از ورق های تنظیم هست و سنگ ها در پایین توپ را به سمت پایین حرکت می دهند تا به آنها کمک کند، اما فضای به همراهز تراس طبقه پنجم را به یک جاذبه در فضای به همراهز در فصل غیرمنتظره تبدیل کرده هست (پذیرش ۲۵ دلار یک فرد، از جمله ۳۰ دقیقه زمان قیچی و یک کوکتل؛ سنگ های کوچکتر برای کودکان در دسترس هستند.

"زمستان های ما می توانند دردناک به همراهشند و همیشه کارهای زیادی برای انجام این کار وجود ندارد". Marcus Cornelious مدیر فروش و به همراهزاریابی برای گوئن. "به همراه یک کوکتل، همه به نظر می رسد که می خواهند دست خود را در پیچش زدن بسوزانند."

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم