خوزه مورینیو "منچستر یونایتد" در "فرانک دو بوئر"، "بدترین مدیر تاریخ لیگ برتر"

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

خوزه مورینیو برای انتقاد از رفتار مارکوس راشفورد به همراه فرانک دو بوئر به همراهزی کرد و هلندی را "بدترین مدیر تاریخ لیگ برتر" توصیف کرد.

De Boer، که در اوایل این فصل پس از از دست دادن چهار به همراهزی لیگ بدون گل به گل رسید، کریستال پالاس اخراج شد، شنبه حاکی از این بود که یک به همراهزیکن جوان به همراه هستعداد مانند راشفورد توسط مورینیو مدیریت شد.

راشفورد پس از شروع اولین لیگ خود از دوران سال جاری، یک برنده مسابقه ای را در پیروزی ۲-۱ منچستریونایتد مقابل لیورپول به ثمر رساند.

"دلیلی هست که مدیر مورینیو هست زیرا به طور معمول [Rashford’s] یک به همراهزیکن انگلیسی که می خواهید او را زمان بگذارید و سپس می تواند اشتبه همراههات را انجام دهد"، د بوئر گفت که در حالی که به عنوان یک متخصص در BT Sport گفت. "اما مورینیو چنین نیست. او می خواهد نتایج را بدست آورد.

"اگر او یک یا دو به همراهزی خوب را نداشته به همراهشد، او او را خارج می کند." "او به همراهزیکن هست، او خیلی جوان هست، او به به همراهزی نیاز دارد، اما او خیلی به همراه هستعداد هست. شما می خواهید این به همراهزیکن را هر هفته ببینید. »

در حالی که پیش از دیدار لیگ قهرمانان در لیگ قهرمانان اروپا به همراه سویا، مورینیو در De Boer گل زد و ادعا کرد که اگر او Rashord را مربیگری کند، این نوجوان تنها "یاد می گیرد که از دست بدهد".

"من برخی از نقل قول از بدترین مدیر در تاریخ لیگ برتر، فرانک د بوئر – هفت مسابقه، هفت شکست، اهداف صفر. او می گوید که مارکوس راشورد برای مربی مانند من خوب نیست.

"اگر او توسط فرانک مربیگری کند او یاد می گیرد که چگونه از دست بدهد زیرا او هر به همراهزی را از دست داد."

کاخ مدیریت دو بوئر برای چهار به همراهزی در لیگ – نه هفت، همانطور که مورینیو ادعا کرد – هرچند او دارای رکوردی برای پایین ترین امتیازهای برنده شده توسط هر مدیری در تاریخ لیگ برتر هست. تنها به همراهزی دیگری که مسئول قصر هست – دور دوم جام حذفی EFL در برابر شهر ایپسویچ – در پیروزی ۲-۱ به پایان رسید.

قبل از شروع روز شنبه، راشفورد تنها از ۱۷۳ دقیقه به همراهزی لیگ فوتبه همراهل از روز بوکس محدود بود، در حالی که تنها سه دقیقه پیش در اولین قدم در اولین قدم در برابر سویا قرار گرفت.

تنها ۲۰ ساله که در سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرد، در جام حذفی به میدان های دربی و یوویل تبدیل شد که به همراهعث شد سرمربی انگلیس، گرت ساتگیته، برای دیدار به همراه مورینیو در زمین تمرین کینگینگتون، برای بحث در مورد عدم حضور او در زمان به همراهزی صحبت کند.

"من سعی می کنم بهترین را برای بچه ها،" مورینیو روز دوشنبه اضافه شده هست. "من به همراهید صادق به همراهشم و اعتقاد مردم آکادمی که مسئول تشکیل آن بود، به آقای ون گوال که مسئول فصل اول او بود.

"اما اگر شما به تعداد خود و چند به همراهزی به همراه او در فصل گذشته من به همراهزی کردید، این احتمالا او در پنج به همراهزی برتر خواهد بود که در دو فصل بیشتر به همراهزی می کنند.

"من فکر می کنم که گورت Southgate نمی کند که من می گویم چند دقیقه از مکالمه ما مربوط به مارکوس بود و او می داند که مارکوس می تواند بدهد. من فکر می کنم همه ما در همان صفحه هستیم

"او برای مسابقات بسیاری از منچستریونایتد به همراهزی می کند، او بعضی ها را شروع می کند، از روی نیمکت دیگر می آید. او ۲۰ تا ۲۱ ساله هست. من واقعا به همراه همه چیز خوشحالم. آیا او در هر مسابقه از ابتدا به همراهزی می کند؟ نه، البته، نه، اما او یک به همراهزیکن هست که ما اعتماد داریم "

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم