زمان آن هست که فوتبه همراهلیستهای زن به عنوان برابر برابر شوند سوزان وراک | فوتبه همراهل

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

من روز جهانی زنان، به همراهشگاه هایی را دیدم که تیم های زنان خود را در مقابل و مرکز قرار می دادند. پیام های قدرتمندی از به همراهزیکنان و فیلم های متحرک از انجمن فوتبه همراهل در مورد سفرهای مختلف به به همراهزی ملی گرفته شد. منچستر سیتی حتی تا جایی که تغییر وضعیت توییتر خود را در روزنامه زن شهر برای روز انجام داد – پیوستن به سازمان های دیگر در سراسر شهر

درست هست که در چنین روزی مهم برای زنان در سطح جهانی، کسانی که در فوتبه همراهل زنان سرمایه گذاری کرده اند، هر دو به همراهزی را ترویج می دهند و کسانی که در طول سال ها برای حق به همراهزی می جنگند. از آنجا که اگر شما به دنبه همراهل فراتر از نسل جدیدی از به همراهزیکنان هستید، هر زنی که در قرن گذشته چکمه های خود را پر کرده هست این کار را علیه فتوای خصومت انجام داده هست.

اگر چه برابری در ورزش ممکن هست در کنار مسائل گسترده ای که زنان به همراه آن روبرو هستند، بی اهمیت به همراهشد، چگونه زنان خود را می بینند، چگونه آنها را حرکت می دهند و چگونه به همراه بدن آنها ارتبه همراهط برقرار می کند، در مورد موقعیت خود در جامعه و رابطه آن به همراه جامعه، . به همین دلیل هست که تصادفی نیست که در بحث ملاقات IWD مشترک دو طرف ورزش ها را در بحث گسترده تر در مورد برابری و مخصوصا نیاز به برابری بیشتر برای فوتبه همراهلیست های زن در هنگام به همراهزی توسعه دادند. از آنجا که زنان به همراههوش، به همراه اعتماد به نفس، سالم و قدرتمند که پاداش ورزش تیم را به دست آورده اند، اثبه همراهت شده اند که در تیم های محل کار، در جلسات هیئت مدیره بهتر عمل می کنند و چیزها را به چالش می کشد.

رشد زنان فوتبه همراهل در انگلستان در سال های اخیر مورد ستایش قرار گرفته هست اما هنوز هم کوهی برای صعود وجود دارد، اگر قصد دارد به ارتفاع پیش از به همراهزنگری ۵۰ ساله اش در سال ۱۹۲۱ دست یابد.

و واضح هست که اگرچه بسیاری از طرح های خوب وجود دارد، از مدرسه تا بزرگسالی، فوتبه همراهل و جامعه، به اندازه کافی برای جذب زنان به ورزش و نگرش های تغییری نیست.

از آنجا که حتی کسانی که در به همراهلای به همراهزی هنوز هم می بینند که حرفه ای بودن یک مبه همراهرزه هست. در ماه دسامبر گذشته، یک بررسی FifPro از فوتبه همراهلیست های زن نشان داد که ۸۸ درصد به همراهزیکنان سوپر لیگ زنان کمتر از ۱۸۰۰۰ پوند در سال کسب می کنند و ۵۸ درصد آنها به دلایل مالی به ترک خود رسیده اند. منابع زیادی در فوتبه همراهل وجود دارد و به همراه این وجود اکثر به همراهزیکنان حرفه ای فوتبه همراهل زنان کمتر از به همراهزیکنان برتر فیفا eSports پرداخت می شوند – ۱۰ امتیاز به طور متوسط ​​۵۵۹۱۱ پوند در سال ۲۰۱۷ به دست آورده اند – به همراه وجود اینکه فوتبه همراهل زنان بزرگترین به همراهزپرداخت پوند برای پوند سرمایه گذاری FA

همانطور که لیونز انگلستان از بهترین موفقیت خود در جام SheBelieves در ایالات متحده به همراهزگشت، مدیر جدید فیل نیویل این واقعیت را ثابت کرد که این تیم به همراهید در خارج از مسابقات بزرگ پرواز کند. این تصمیم در حال بررسی هست. اما این موقعیتی هست که هرگز نبه همراهید وجود داشته به همراهشد. مارتین گلن، رئیس اجرایی فاکس، صدای زیادی در مورد آن که برای سود و "برای همه" هست، نیست، اما ترتیبه همراهت سفر خود برای تیم های زنان و مردان زنان نشان می دهد که تیم زنان موفق تر به عنوان دومین تیم در نظر گرفته می شود، در این مورد بدون هیچ دلیلی قابل تشخیص غیر از مالی.

همان سناریوها زمان و به همراهر دیگر در به همراهزی خانگی زنان ایجاد می شود. فینال جام قهرمانی بین آرسنال و منچستر سیتی روز چهارشنبه در ساعت ۷ بعد از ظهر در آدامز پارک وایکمو واندررز برگزار می شود. این سخت هست که چنین مجموعه ضد اجتماعی برای جام حذفی در به همراهزی مردان وجود داشته به همراهشد. به همراه این حال، این جام قهرمانی فوتبه همراهل زنان نیست، و بهشت ​​را ممنوع کرده هست، ما قصد داریم تا هر یک از زنان مهم را به نمایش گذاشت.

پول در فوتبه همراهل قدرت دارد. این فیل در اتاق برای رشد در به همراهزی هست. تا زمانی که مسئولان فوتبه همراهل زنان مایل به چانه زدن قدرت و مالی عضلات لیگ برتر، قوانین حقوقی تلویزیون و صاحبه همراهن به همراهشگاه های ثروتمند نیستند، در برابر این ایده که فوتبه همراهل برای سود به همراهید به جای خدمت به جوامعی که از آنها رشد کرده هست، ایستادگی کند، پس از آن به سمت برابری حرکت می کند، تا کنون تنها خواهد بود و فوتبه همراهل زنان به همراهید از روی میز جدا شود.

بنابراین، گرچه می توانیم و به همراهید از دستاوردهای جشنواره جشن بگیریم، مهم هست که به یاد بسپاریم که چگونه ورزش و فوتبه همراهل می تواند توانمند سازی شود، و به همین دلیل هست که افرادی که به دنبه همراهل چاقی هستند از افزایش فعالیت های فعال، توانمند، به همراهزی های ورزشی ترس دارند زنان

صحبت کردن

آلمان شرکتی را به همراه هستیفی جونز مربی سرپوشیده کرده هست. هورست Hrubesch خواهد شد به طور موقت برای به همراهزی های آوریل در برابر جمهوری چک و اسلوونی را به تصویب برسد.

 هستیفی جونز کار خود را به عنوان آلمان سر مربی "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/7e7230cc95e698e6f65659836684c5d98defdfc9/0_0_4660_2796/master/4660.jpg؟w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=1db08b35895008fd2e53fd4c02be4a3d "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

هستیفی جونز کار خود را به عنوان سرمربی آلمان از دست داده هست. عکاس: توبیاس شوارتز / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

FifPro اعلام کرده هست که جهان جهانی زنان XI در سال ۲۰۱۷ اعلام شده هست. لوسی برنزی، لیون اولین به همراهزیکن انگلیس هست که در لیست قرار دارد و هدویگ Lindahl چلسی به عنوان بهترین دروازه به همراهن انتخاب شد. این اشتبه همراهه شگفت انگیز، سام کر بود که به عنوان بهترین گلزن پیشرو NWSL تبدیل شده هست، او بیشتر از هر به همراهزیکن دیگری در فصل به ثمر رساند و خط را برای یک تیم قابل توجه هسترالیا به ارمغان آورده هست.

انجمن نویسندگان فوتبه همراهل اعلام کرد قرار ملاقات یک پنل برای انتخاب یک به همراهزیکن زن از سال برای اولین به همراهر. این پانل شامل بین المللی های انگلیس راشل براون فینس و الکس اسکات هست و برنده در شام جوایز در تاریخ ۱۰ می اعلام خواهد شد.

آمی ترنر، مدافع لیورپول، پس از انجام عمل جراحی زانو برای از بین بردن غضروف غلیظ، دیگر فصل را از دست خواهد داد. ترنر پس از فروپاشي به همراهشگاه از شهر ناتس پيوست و پنج به همراهزي را انجام داد.

شفیلد یونایتد پیشنهاد به همراهزی در مسابقات قهرمانی زنانه (رده دوم) از فصل آینده را ارائه داده هست. سطوح دوم نیمه حرفه ای خواهد بود و پذیرش می بیند که تیغه دو بخش را پر می کند و در همان سطح به همراهزی می کنند که طرفین مردان در این فصل هستند.

انگلستان در کنار گروهی از کره شمالی، مکزیک و برزیل در گروه B این رقابت ها قرار دارد. میزبه همراهنان فرانسه در گروه A به غنا، نیوزیلند و هلند به همراهزی خواهند کرد. قرعه کشی اینجا.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم