سرنا ویلیامز به همراهزگشت به تور پایان یافته توسط ونوس خواهر او

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

در ۱۷ سال خیلی تغییر کرده هست. هنگامی که Serena، در حال حاضر ۳۶ ساله، در روز دوشنبه شب دادگاه را به عهده گرفت، او این کار را به عنوان یک مادر جدید انجام داد، در حالی که ونوس، ۳۷ ساله، به عنوان یک عمه جدید رفت – و به عنوان مورد علاقه، که نقش عادی خود را به عنوان این رقابت فزاینده تکامل یافته هست.

Serena یکی از مجموعه های ۲۳ انحصاری گرند اسلم هست که یکی از رکوردهای مارگارت دادگویی هست. ونوس مجبور بود که به همراه هفتاد بسیار محترم روبرو شود، هرچند او در طول فصل به همراهزگشت دوبه همراهره او به ۲۰۱۷ نزدیک به یک هشتم شد، زمانی که او به فینالهای هسترالیا و ویمبلدون رسید.

Serena، همانطور که اغلب اسپویلر در یکی از این موارد را شکست داد و او را در هسترالیا شکست داد و هنگامی که به طور عموم بی اطلاع بود، او دو ماهه به همراهردار بود.

او برای بقیه سال ۲۰۱۷ به همراهزی نکرد، تولد یک دختر المپیا در ماه سپتامبر از مسائل پزشکی پس از زایمان پس از ازدواج و پس از آن ازدواج به همراه الکسیس اوحانیان در ماه نوامبر، قبل از شروع تمرین به طور جدی.

این اولین مسابقات مجزا به همراهزپرداخت او بود و هر چند که نشان داد، او زودتر از سرعت، پیروزی دو به همراهزی و سپس دادن زهره برای نگرانی به عنوان او سعی در بستن او را.

"من فقط احساس می کنم آن را تا زمانی که تمام نشده هست، و او فقط به عقب بر گردیم، گفت:" ونوس ، که در اولین سالگی خود را از دست داد تلاش برای خدمت پیروزی او در ۵-۲ در مجموعه دوم. "شما می دانید، من فقط خوش شانس به همراهزی های بیشتری را نسبت به او در حال حاضر."

Serena هنوز منجر به رقابت برادران خود، ۱۷-۱۲، و موفق به کسب ۸ از ۱۰ به همراهزی اخیر خود را. اما زهره در حال حاضر اولین پیروزی خود را از سال ۲۰۱۴ از سریا و محل در دور چهارم، جایی که او به همراه Anastasija Sevastova، یک لتونی به همراه به همراهزی پر از چرخش و گناه، در روز سه شنبه روبرو خواهد شد.

"سرنا ونوس گفت:" من قطعا او را خوب می دانم. "اما او قطعا به همراهزی کمی بهتر از او به طور معمول امروز انجام می شود."

ونوس قطعا به همراهزیکن قابل اعتماد قدرت بود: ساخت ۱۹ خطای ناخوهسته به Serena 41، و نه به این دلیل که او در حال گرفتن خطرات کمتر از ابتدای.

گرچه ونوس گاهی اوقات برای پیدا کردن ریتم سرویس خود در اوایل مسابقات خود در برابر سرنا تلاش کرد، او از همان ابتدا به همراه قدرت کامل به قدرت رسید و اولین به همراهر از ۱۲۱ مایل در ساعت در بدن خواهرش هستفاده کرد به همراهز کردن به همراهز به همراهزی.

عکس
    

            

        

سرنا ویلیامز، به همراهزیگر در اولین مسابقات تک نفره خود از زمان اخراج طولانی برای تولد دخترش در سال گذشته، به همراه زمانبندی او در روز دوشنبه، به همراه مشکل مواجه شد.
                        
             اعتبه همراهر
            مایک نلسون / Epa-Efe، از طریق Rex، از طریق Shutterstock

            

خیلی بیشتر از آن خواهد بود، زیرا او ۶۸ درصد از امتیازهای اولویت خود را به ۵۳ درصد در طول به همراهزی در سریا به ثمر رساند. ونسا در یک نشانگر بسیار واضحتر از زنگ Serena، ۵۲ درصد از نقاط خدمت دوم خود را به دست آورد، به همراه وجود تلاش برای تولید عمق و سرعت در بسیاری از کسانی که در خدمت دوم.

در اوج شکل، سرنا می شود بر روی آنها به همراهرها و به همراهرها و هرچند او بهترین کار خود را برای سرمایه گذاری انجام داده بود، او قبلا برخی از به همراهزده ها را دریافت کرد، او نمیتواند دامنه خود را به طور پیوسته پیدا کند.

"من واقعا نمیتوانم وضعیت را بدون توجه به چگونگی عمل در عمل، یا اگر او گفت: "این عکس ها ۱۰ به همراهر از ۱۰ در نظر گرفته شده هست." "این فقط اعصاب هست، پیش بینی شما به طور طبیعی احساس می کنید. این کمی از همه چیز هست که در یک مسابقه اتفاق می افتد که به طور معمول اتفاق نمی افتد. "

Serena وارد Well Wells به همراه رتبه بندی رسمی و نه بذر وارد شد، که توضیح می دهد که چگونه او و هشتمین بذر زهره می توانند در همان ابتدای قرعه کشی به همراه یکدیگر روبرو شوند.

Darren Cahill، مفسر ESPN که همچنین مربیان شماره ۱ زنان سیمونا هالپ روز دوشنبه اعلام کردند که معتقد هست که WTA به همراهید به همراهزیکنان به همراهزنشسته از دوران به همراهرداری را مجبور به مصدومیت محافظت کند نه فقط یک رتبه بندی محافظت شده که آنها را به ورود به مسابقات تضمین کند. اما در حال حاضر، قانون فعلی ایستاده هست، و Serena، که رتبه رسمی نزدیک به ۵۰۰ زمانی که او به همراهز میامی به همراهز در اواخر این ماه به همراهز خواهد شد، همچنان به عنوان خطرناک ترین تنیس در خارج از کشور هست.

" ونوس گفت: "من فکر می کنم او قصد دارد تا مسابقات را به زودتر از زمان آینده به سرعت به همراهلا برود." "این همه من می بینم. من فکر می کنم این چیزی هست که همه می بینند. "

Serena هنوز قابل درک برای هماهنگی و زمان بندی هست و اغلب در روز دوشنبه تعادل را ندارد. اما وسوسه انگیز هست که معتقد به همراهشیم که وقتی او تناسب اندام و ناتوانی خود را درست می کند، بقیه جهان تنیس به همراهید از تماشای خود سر به همراهز زد.

"من تا به حال برای پیشرفت زیادی تلاش کرده ام." "خوب هست که من مجبور نیستم بگویم این بهترین تنیس هست که من تا به حال به همراهزی کرده ام و من از دست داده ام. اتاق من برای بهبود به همراهور نکردنی هست بنابراین من فقط به همراهید گفت که هر مسابقه من هدف من فقط برای بهتر از گذشته هست. قطعا نمیخواهم به عقب برگردم من فقط می خواهم ادامه دهم به جلو. "

در سال ۲۰۰۱، خواهران در اینجا در نیمه نهایی قرار گرفتند، اما زهره چند دقیقه قبل از مسابقه اخراج شد، به همراه اشاره به آسیب دیدگی. جمعیت غارهای هندوستان بعدا موجب شد تا ونوس و پدرش ریچارد ویلیامز، هنگامی که وارد سرینا شدند، در نهایت در برابر کیم کلیجستر به همراهزی کردند، و سرنا، بعد از ظهر، شگفت زده شد.

ریچارد ویلیامز ادعا کرد نژادپرستی را شنید ترسناک و هیچ عضو خانواده در بیش از یک دهه به این مسابقات به طور فزاینده معتبر به سر می برد، سرنا در سال ۲۰۱۵ به پایان رسیده و ونوس در سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد.

هیچ خواهر گفت که او به ۲۰۰۱ توجه زیادی کرد این سال، اما برخی دیگر. و مطمئنا در این دوشنبه شب در صحرا خالی نبودند، فقط شادی های معمول «برو زهره» یا «برون سرنا» یا برای کسانی که احساس دوام دارند «برو ونوس و سرنا»

این روجر فدرر، یک ۳۶ ساله که دارای تناسب اندام تنیس بوده هست، وقت خود را برای نشان دادن لحظه ای گذراند.

"طول عمر و سلطه؛ آنها نشان دادند که "فدرر از خواهران گفت. "آنها ورودی عظیم در صحنه داشتند، بسیاری از آنها در اطرافشان ماندند، و آنها را به شگفتی می بردند. آن را بیرون آورد و آن را خرد کرد. از همان ابتدا، آنها بسیار جالب بودند به دنبه همراهل ".

آنها هم همین جالب هستند که هم اکنون مانند آنها، مانند فدرر، به عمق ۳۰ سالگی خود ادامه می دهند و بر خلاف دیگر ستاره های تنیس، رقابت برادران خود را به آنها ادامه می دهند فدرر گفت: "من فکر می کنم این ورزش عالی هست و آنها خیلی زود به این نتیجه رسیده اند"

. "این همانند، شما می دانید، دامنه اضافی که انجام می دهند، و طرفداران می توانند از آن لذت ببرند. بنابراین من برای آنها بسیار خوشحالم. »

تنها یک ویلیامز روز دوشنبه دادگاه را رد کرد. سرنا در مورد شکست او گفت: "قطعا کمتر ناامید کننده نیست. "من آن را آرزو می کردم. اما این نیست اما پس از آن، من آرزو می کردم که آن نبود. سپس من نخواهم بود که من هستم بنابراین من فقط یک راه طولانی برای رفتن دارم، و من منتظر این سفر هستم. »

ادامه مطلب اصلی دهستان
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم