Pierre-Emerick Aubameyang به طور فزاینده ای ناامید کننده به همراه حضور در لیگ اروپا در آرسنال

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

مهاجم آرسنال پیر امریک اوبه همراهمایانگ گفت که غیبت اجبه همراهری او در لیگ اروپا در این فصل، دلیل اصلی "شروع خشمگین" در لندن بود.

اوبه همراهمایانگ، که در ماه ژانویه به آرسنال پیوست، برای به همراهشگاه سابق به همراهشگاه بوروسیا دورتموند در این فصل لیگ قهرمانان به همراهزی کرد و قانون یوفا از «یوفا» حمایت می کند و او را مجبور به نمایندگی از تیم جدید خود در اروپا برای بقیه فصل می کند.

"اوبه همراهمایانگ گفت:" من واقعا ناامید شده ام زیرا قوانین کمی هستند … من نمی دانم که چگونه به انگلیسی می گویم، اما ناامید هستم زیرا نمی توانم به تیمم کمک کنم. "

"وقتی که من در دورتموند بودم، هر سه روز یک به همراهر به همراهزی می کردم، اما حالا به همراهزی می کنم یک به همراهر در هفته یا یک به همراهزی طولانی بین به همراهزی ها انجام می دهم. این آسان نیست … این زندگی هست من به همراهید به همراه آن برخورد کنم. "

Aubameyang بین المللی گابن سه گل لیگ برتر را در پنج به همراهزی برای این به همراهشگاه به ثمر رساند، از جمله در پیروزی ۳-۰ در واتفورد در یکشنبه گذشته.

"من در ماه ژانویه زیاد به همراهزی نکردم، بنابراین ریتم پیدا کردن دشوار بود. حالا احساس خوبی دارم من به سختی کار می کنم، در هفته های گذشته خیلی کار می کنم و خوشحالم چون احساس می کنم بهتر هست. "

۲۸ ساله از کنار دروازه ها تماشا خواهد کرد، چرا که مهاجمان تیمش در تاریخ ۱۶ دیماه گذشته در هستادیوم امارات در مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند.

آرسنال در اولین قهرمانی آث میلان ۲-۰ را شکست.

رویترز

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم