بدبختی ساوتهمپتون ناشی از از دست دادن هویت و انتقال لمس هست فوتبه همراهل

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

P شاید بزرگترین سؤال این هست که آیا ساوتهمپتون به آینده می آید، اما آیا آنها خیلی دیر شده اند؟ شیوه ای که در آن صومع ها به نقطه ای که در به همراهلای منطقه فرود رفته اند خوابیدند، هشدار داد اما برای مدتی اجتناب ناپذیر هست. کمی تغییر کرده هست در طول نه ماه گذشته، زمانی که Mauricio Pellegrino منصوب شد، و تیم، به همراه یک برنده از ۱۷ مسابقات لیگ، برای مدت طولانی نشسته هست.

بعد از اینکه کلود پائول موفق نشد که طرفداران را به سبک بی نظیر تلقی کند، Pellegrino به طرفداران به عنوان یک مدیر هیجان انگیز تبدیل شد که سمیره مری را به همراه یک نام تجاری فوتبه همراهل جلو و عقب ماندگار می کرد و دست کم آنتونه. آرژانتینی ها به همراهید نفس تازه ای داشته به همراهشند، اما ۲۶۳ روز بعد، او از بین رفته و همان غم و اندوه را در اطراف یک تیم قابل پیش بینی قرار داده هست.

هر خوش بینی پس از یک پیروزی در پنج به همراهزی پنج نفره Pelergrino، در برابر ۱۰ نفره West Ham United، تبخیر شد. بی بی سی ادامه می دهد و ظاهرا به همراهید برنده مسابقات در خانه به Brighton & Hove Albion و کریستال پالس در ماه ژانویه، و اخیرا هستوک سیتی، آمد و رفت. حداقل در این فصل، فصل گذشته پائول می تواند به دلایل دستیابی به به همراهزیکنان فینال و خون آشام مانند جک هستیفن و جاش سیمز، که در ماه گذشته در برابر تیم نخست قرار گرفته هست،

"اگر شما نمی خواهید از دست دادن، به همراهزی را به همراهزی نکنید،" Pellegrino پس از یکی از عملکرد بهتر او در مقابل تاتنهام هاتسپور در ژانویه گفت، اما این به علت بسیاری از ریشه مشکلات بود. او کارکنان را خرد کرد و تغییر داد – به درستی Fraser Forster را در گل زد و Stephens را در پی خروج بی ثبه همراهتی ویرجیل ون دیک از روی ضربه زدن به توپ به ثمر رساند و او را لرزید و به لمس کردن ضربه زد، و به همراه وجود اینکه او قابل تحسین و مهربه همراهن بود، مستمری قانع کننده نبود.

به غیر از رایان برتریان و اوریول رومو، که در طی یک فصل شلوغ درخشیدند، تعداد کمی از مکانهای آغازین به نظر می رسید، به همراه اینکه Pellegrino به نظر می رسید گیج شده بود زیرا تلاش کرد بهترین تیمش را ایجاد کند. این ممکن هست یک حرفرانی به همراهشد اما تحت موریسیو پوچتینو و پس از آن رونالد کومن سینت ها هویت روشن داشتند – آنها عادت دلسوزانه ای را در به همراهزی به همراه تمام دریچه ها داشتند – که در طول چند سال گذشته فرسوده شده هست.

هستدلال Pellegrino در به همراهزی تنها، اغلب مهاجم مهاجم به خانه و به راحتی شکست خورده الهام بخش حامیان و یا اهداف – برای ستون، و فشار سنگین بر روی به همراهزیکنان مانند Dusan Tadic، جیمز Ward – Prowse و ناتان ردموند انجام بیش از فقط تحویل به جعبه به همراه هشت به همراهزی به همراهقی مانده هست، غیر قابل تصور هست که چارلی آستین، که از قبل از کریسمس به دلیل پاره همسترین به همراهزی نکرده هست، می تواند به عنوان بهترین گلزن تیم به همراه شش گل لیگ تبدیل شود.

 گیدو کارریو در سمت چپ در برابر هستوک، از زمان ثبت نام خود در به همراهشگاه 19 میلیون پوند در ماه ژانویه، نمره ای نگرفته هست. "src =" https://i.guim.co.uk/img/media/d2b61e7276719e67821063b9a3bf1bfbe718407e/0_35_3498_2269/master/3498.jpg؟w= 300 & q = 55 & auto = format & usm = 12 & fit = max & s = 7438e5bf732634d9e706bc810dcd9afa "/> </source> </source> </source> </source> </source> </source> </picture> </div>
<p> <span class=

گیدو کارریو، در سمت چپ مقابل هستوک، از زمان ثبت نام ۱۹ میلیون پوند در ماه ژانویه، امتیاز نهایی خود را از دست داده هست. عکاس: گلیین کریک / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

این به همراهشگاه در ژانویه در Guido Carrillo به همراهزی کرد، که تحت Pelergrino در Estudiantes کار می کرد، یک خرید ۱۹ میلیون پوندی به همراهشگاه که نمره دهی نکرد و مشکلی برای مقابله به همراه سنت ها برای دفاع از خود بیش از حد آسان نبود. در انتهای دیگر، حماسه ون دیک، حواس پرتی ناخوهسته بود، اما تنها به این دلیل که می توان برای مبه همراهرزات تیم به آن متعهد شد، بسیار مقصر هست. Pellegrino اعتراف کرد که ناامیدی در به همراهشگاه تنها چهار به همراهزیکن در چهار هفته پس از فروش هلندی به لیورپول برای ۷۵ میلیون پوند امضا کردند.

مدل سوئدامپتون در سال های اخیر مورد احترام قرار گرفته هست؛ زیرا راه هایی که آنها امضا، توسعه و اغلب فروش دارایی ها را دارند – هر دو به همراهزیکن و مدیران – اما دشوار هست که ستایش زیادی در مورد کسب و کار انتقال تابستان گذشته داشته به همراهشیم. انتظار می رود تکامل، اما در عین حال ساده لوحانه هست که فکر می کند Saints می تواند در برابر این شانس ها مقاومت کند.

یان Bednarek، که اکثر این فصل را به همراه زیر ۲۳ ساله صرف کرده هست، و Wesley Hoedt، هلند بین المللی، فولاد دفاعی ارائه شده هست. ماریو لایمن هافبک، مانند هود، کیفیت های چشمگیری را نشان داده هست، اما به همراه در نظر گرفتن مسائل دیگر، احساس کالای فزاینده ای غیر ضروری دارد. مطمئنا پیروان همیشه نمی توانند طلا را تحمل کنند، اما هنوز هم گلزن می خواهند، چه اینکه یک قدرتمند به همراهشند که به عنوان گریزیانو پهل می ترسند و یا به همراهزیکنی که به همراهل آن را مانند سادیو مین می کند.

اما تابلو Southampton به همراهید حرکت بعدی خود را درست انجام دهد. زمانی که تاجر چینی گائو ییشنگ ۸۰ درصد از به همراهشگاه را برای حدود ۲۱۰ میلیون پوند در ماه اوت به دست آورد، بعید هست او قصد دارد به همراهشگاه قهرمانی را در نظر بگیرد. پرستاران به همراهید خود را از خطر و سریع سریع هدایت کنند، اما پنج به همراهزی در ۳۰ به همراهزی لیگ (فقط به همراهشگاه پایینی وست برومویچ آلبیون کمتر به دست آورده اند) صحبت می کند و جانشین پلوگرینو به همراهید یک گزاف گویی کوتاه مدت را ارائه دهد.

چند گزینه واضح وجود دارد که تماشای به همراهشگاه برای یک قرار ملاقات طولانی در نظر گرفته می شود، که ایده آل به همراه تجربه لیگ برتر هست. مارک هیوز، به همراهزیکن سابق سینتس، یا مارکو سیلوا، که به همراهشگاه در فصل گذشته آن را منتشر کرد، حرکت منطقی خواهد بود. هر کسی که مسئولیتش را بر عهده بگیرد، یک ریسک ناخوشایند را کنترل می کند، هرچند که احتمالا آن را پایین می آورد. آنها فقط سه به همراهزی خانگی را به همراهقی گذاشته اند، در مقابل چلسی، بورنموث و در روز آخر فصل، منچسترسیتی. به همراه گذشت زمان، ساوتهمپتون به سمت پائول لستر سفر می کند، تا پایان ماه آوریل، سرنوشت آنها، حتی اگر ریاضی نیستند، مهر و موم شده اند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم