برنامۀ "ریو فردیناند" منچستر یونایتد "تیم پر از غریبه ها" را پس از خروج از لیگ قهرمانان محکوم می کند

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

ریو فردیناند پس از شکست مقابل لیگ قهرمانان از سوی سویلی، منچستر یونایتد را "تیم غریبه ها" گذاشت.

دو گل از Wissam Ben Yedder معاون ونزوئل به همراهزنشسته شد و برای منچستر یونایتد به همراه مدیر خوزه مورینیو مجازات شد و الکس سانچز، امضای جدید، انتقادات پس از به همراهزی را بر عهده گرفت.

فردیناند مدافع سابق یونایتد به همراه آنچه در «اولد ترافورد» دید و ناامید شد، بسیار ناامید شد و به نظر وی فقدان ماجراجویی از طرف منزل بود.

"هنگامی که از افکار خود در مورد عملکرد خوهسته شد،" بسیار وحشتناک "گفت. "آنها به نظر میرسید که یک تیم پر از غریبه ها پرتاب می شود. آنها از آنجا بیرون رفتند و به طرز عصبی و محتاطانه به همراهزی کردند، شما به همراهید به همراهزی را از روی گردن بکشید.

"آنها هیچ فایده ای برای هواداران نداشتند. تیم های به همراهلا انتخاب نمی کنند و زمانی که به همراهزی می کنند انتخاب می شوند. آنها همواره خوب هستند."

اسکولز، همکاران سابق خود، سانچز را برای انتقاد از ورود ژانویه انتخاب کرد و معتقد هست که اگر ۲۹ ساله به همراهقی بماند، او ۲۹ ساله می شود.

"راشفورد در این سمت چپ در روز شنبه ترسناک بود، اما او را حرکت داد تا سانچز را به آنچه که فکر می کند بهترین موقعیت او به همراهشد."

"[Sanchez] توپ را به مراتب اغراق آمیز کرده و مدیر او به همراهید ببیند که در ۱۰ به همراهزی انجام شده او خوب نیست."

 sanchez.jpg title = "sanchez.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6127906 --> </div>
<p> سانچز دوبه همراهره فریب خورد (گتی) </p>
</p></div>
<p> Scholes نیز از عملکرد جامعۀ یونایتد انتقاد کرد و به همراهزیکنان مورینیو را از عدم میل و انرژی محکوم کرد. </p>
<p> "توصیف چگونگی بد بودن آن بسیار دشوار هست." "لتارژیک، نگرش بد … [Mourinho] در مصاحبه خود گفت: او از رفتار آنها خوشحال هست، اما او به همراهید از به همراهزیکنانش محافظت کند. </p>
<p> "به همراهزیکنان امشب را به همراه افتادن در برابر یک تیم ضعیف به طور متوسط، امیدوار کرده اند. شما قصد دارید برای یک مکان در لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان نهایی شوید و میل، پاهای سنگین وجود نداشته به همراهشید. </p>
<p> اسکولز افزود: "این ضعیف بود. اگر نگرش درست به همراهشد، می توانید از شب خارج شوید، اما این نبود. "</p>
<div class=

 paul-scholes.jpg "title =" paul-scholes.jpg "/> </div>
<p> <!-- END scald=4638906 --> </div>
<p> <span class= Scholes یکی از بسیاری بود که در یوتیوب بعد از نمایش سه شنبه (گتی)

مورینیو برای بخشش تلاش کرد تا نتیجه را به طرز شگفتآور به همراهلا بردن شانزدهمین خروجش که از دورتموند در Old Trafford سرچشمه میگرفت،

"من به شما دیروز گفتم که اگر ما به همراهزی را از دست بدهیم، ناامیدی خواهد بود." "من نمی خواهم جلوی آن را بگیرم، ما زمان نداریم. ما در روز شنبه به همراهزی می کنیم، ما هیچ وقت برای غم و اندوه بیش از ۲۴ ساعت و این فوتبه همراهل نیستیم. این پایان جهان نیست .

"من در این صندلی دو به همراهر در لیگ قهرمانان نشسته ام و من در خانه منچستریونایتد در Old Trafford منچستریونایتد را می زنم. در این صندلی به همراه پورتو، مانو یونایتد می نشینم. در این صندلی به همراه رئال مادرید، مردی متحد خارج می شوم .

"بنابراین، من فکر نمی کنم چیزی برای به همراهشگاه جدید به همراهشد و البته مدیر منچستر یونایتد و از دست دادن لیگ قهرمانان در خانه ناامید کننده هست."

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم