تنهایی خبرنگار پارالمپیک آمریکا

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

نقطه تمرکز بر ورزشکار به جای اختلال هست. Paralympians ممکن هست در برخي موارد متفاوت از المپي ها به همراهشد، اما اين بدان معنا نيست که خودشان آن را درک کنند.

به نظر من، تقريبه همراه يک خدمتگزار روزنامه نگاري هست که يک ورزشکار را بر ديگري برجسته سازد. چگونگی انتخاب اینکه آیا در مورد قهرمان اسکیج سوئیس بنویسید در یک طرف بدنش فلج شده هست، به همراهزیکن آمریکایی هاکی روی سورتمه که یک سال بعد از آنکه خودروی ارتش او یک بمب کنار جاده ای در عراق زد، یا یک اسنوکر هسترالیایی که بخشی از هر دو را از دست داد پس از حمله به دو کوسه بزرگ سفید؟

و به همین ترتیب در ماه های منتهی به پارا المپیک، من به همراه مربیان و ورزشکاران ایالات متحده آمریکا به گفت و گوهای بی نظیر خواهم پرداخت که آیا در تلفن و یا در مورد گزارش سفرها – در نوامبر من به همراه به همراهزیکنان hockey sled در Madison، Wis. و wheelchair curlers خارج از Utica، NY رفتم – بنابراین می توانم خودم را پس از آنکه روی زمین بودم، بسازم.

به همراه سالن های مختلف در سراسر منطقه پراکنده شده هست؛ یک شبکه وسیع اتوبوس هایی که خبرنگاران را در میان سایت های رویداد، محل اقامت آنها و مراکز پخش و مطبوعات اصلی حمل می کنند؛

پوشش این پارالمپیک زمستانی (که از طریق ۱۸ مارس اجرا می شود) احساس راحتی بیشتری می کند یا به عبه همراهرت بهتر، کمتر دلهره آور هست – از پوشش پارا المپیک تابستانی ۲۰۱۶ در ریودوژانیرو، جایی که ۲۲ ورزش در چهار خوشه رقابت، و ۶ ورزش در میان دو خوشه در Pyeongchang، مورد حمله قرار گرفت. به همراه این وجود، من به همراهید روزهای آینده را برنامه ریزی کنم، زیرا تقریبه همراه غیرممکن هست در یک روز از وقایع مختلف گزارش شود. همچنین، من تنها خبرنگار در Pyeongchang از The Times هست.

بهترین من می توانم بگویم، من تنها از یک خبر خبری عمده ای از NBC هست که به همراهزی ها را در سراسر سیستم عاملش پخش می کند. کمیته بین المللی پارا المپیک می گوید که ۸۰۱ عضو رسانه های خبری، افزایش ۱۳۲ درصدی از سویچی را تایید کرده هست. بیش از یک چهارم آن مجموع از کره جنوبی به دست آمد. در عین حال، تعداد اعتبه همراهرنامه های از ایالات متحده از ۵۷ به ۳۳ کاهش یافته هست.

جنبش پارلمی که در معرض و محبوبیت هست، اما فقدان سپر های مطبوعاتی آمریکا هست که به طور عمده هر عظیم جشنواره بین المللی ورزشی، در حال چرخش هست، و عدم داشتن این دوستی که می تواند احساس جدایی کند. ترکیب آن به همراه یک تفاوت زمانی که دشوار هست برای ارتبه همراهط به همراه سردبیران من، خیلی کمتر از خانواده من، و آسان هست به گذشت به فانک. سپس من در مورد اسکیجی که از یک کوه بدون یک پا چپ یا یک دست چپ هستفاده می کند فکر می کنم و نگرانی های من خیلی کوچک هست.

تجربه من در اینجا به همراه کار به همراه عکاس کارمند ما Chang W. Lee، a بومی کره جنوبی که به من در مورد فرهنگ کره ای بسیار به من آموخته هست – و من را به چنین لذت های آشپزی مانند تفت گربه تند، و ماهی مرکب و گوشت خوک بلغوگی منسوب کرد.

من ناگزیر، ارتبه همراهط برقرار کردن به همراه مردم، مانند خدمات زبه همراهن مفید داوطلبه همراهنه در مرکز به همراهزی هاکی گانگنونگ، که، به همراه توجه به اینکه من در اواخر صبح روز یکشنبه فریاد زدم، گفتم که او می تواند همدردی کند؛ او همچنین پرواز طولانی ای را از ایالات متحده انجام داد، جایی که او در کالج تحصیل می کرد. از کجا پرسیدم؟ "اموری،" او گفت.

این جایی هست که من رفت. ما در مورد ثروت پرواز به نیمه راه در سراسر جهان به گفتگو در مورد سالن های اقامت تازه وارد ما خندیدند. من به او یک نیویورک تایمز پین دادم و منتظر او و داوطلب دیگری بودم که سوالات خود را برای یک به همراهزیکن ژاپنی سورتینگ هاکی برای اولین به همراهر به کره ای و سپس به ژاپنی ترجمه کنم. این ایده آل نبود، اما این زندگی زندگی هست. این یک یادآوری بود که همه ما متفاوت هست، اما واقعا همگی همینطور هست.

ادامه مطلب دهستان اصلی
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم