• نوشته‌های تازه

 • تیرر وودز نسخه ۵٫۴ قوی تر و ممتاز تر از همیشه هست و آماده هست تا نسل جدید را در میز به همراهلا گلف

  ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

          

  دو لحظه در Innisbrook، هر دو در جاده ۱۷ وجود دارد، که به طور منظم دهستان از تعطیلات آخر هفته تایگر وودز را ضبط کرد.

  یکی پس از اینکه او یک توپ طلای خیره کننده را راه اندازی کرد، هنگامی که به همراهشگاه او را به لبه خود آورد و آن را یک چرخش تکان داد – تا زمانی که توپ به عقب چند پا از سوراخ او در حال پیش رفته بود راهرو دیگر چند دقیقه پیش بود: دید یک جمعیت جذاب در اطراف یک portaloo، دوربین های تلفن همراه، منتظر Woods به نظر می رسد از یک شکست راحت. وودز در تمام شکوه های به همراهشگاهی خود به سر می برد و برای بهتر یا بدتر Tigermania هست.

  عملکرد او در طول چهار روز در مسابقات Valspar، جایی که او دوم پس از پیروزی پول کیسی به پایان رسید، به گلف یک ضربه بزرگ. جمعیت زیاد شد و حجم آن افزایش یافت. یک کوه نابهنگام از "دریافت در سوراخ!" هر جا که رفت، به او پیوست. شبکه تلویزیونی NBC تعداد فوق العاده ای را مشاهده کرد که دور سوم را به طور منظم رویداد PGA تور، در یک روز که ۱۰۰،۰۰۰ صدای بی سابقه ای را ایجاد کرد، تماشا کرد. این تاثیر یک سبک کامل از فن گلف هست که فقط ببر می تواند جلب کند.

  او ۴۲ ساله هست، در مورد نسخه Woods نسخه ۵٫۴؛ جنگل های زودگذر، جنگل ناپیوسته، عملیات پس از زانو Woods، Woods پس از زایمان شکستن وودز، و سپس سال های به همراهزگشت جراحی – چهار عملیات از آوریل ۲۰۱۴ و چهار به همراهزپرداخت جداگانه وجود دارد. او بیشترین جذابیت را به خود جلب می کند، زمانی که او چیزی شبیه به خود سابق خود بی حد و حصر خود را شبه همراههت دارد، و این در آخر هفته گذشته در فلوریدا بود.

  از همه اعداد و آمار که ظاهر شد، شاید بیشتر صحبت کردن سرعت سربه همراهزی او بود. او میانگین ۱۲۲ مایل در ساعت هست که دومین توره PGA هست، چیزی که سال گذشته ناشناخته بود، پس از پذیرفتن اینکه او "به همراه درد" زندگی کرده بود؛ بدیهی هست، او دیگر رنج نخواهد برد این ثابت می کند که این آخرین نسخه از وودز هر دو قدرتمند و انعطاف پذیر هست و قطعات فنی که به همراه هم متحد می شوند وقتی که نوسان خود را از بین می برد در نظم کامل کار می کنند.

  این فرصت ها خالی از لطف نیستند. هفته آینده او به آرنولد پالمر دعوت به عنوان مورد علاقه برای پیروزی در مسابقات می رود. این تنها هفت هفته تا زمانی هست که کارشناسی ارشد در آگوستا، چهار ماه تا به همراهز در Carnoustie، شش ماه تا جام رایدر در پاریس هست. این ممکن هست برخی از چشم انداز: اردن Spieth و جهستین توماس در کنار فیلی Mickelson و تیرگ وودز جوانسازی شده، در رنگ قرمز و سفید رنگ، در نظر گرفتن Rory McIlroy، سرجیو گارسیا و بقیه تیم Team Europe.

  برای نسل Spieth، چه زمان تأکید کننده زندگی می تواند به همراهشد. وودز یک به همراهزیکن بود که بت پرستان را بزرگ کرد، که قدرتمندترین آنها تنها در خاطرات خود و در یوتیوب وجود دارد. ناگهان آنها فرصتی برای به همراهزی کردن و در برابر یک Woods شبیه اوج خود – نه یک تجسم فاسد – شبیه به این که او به همراه هستفاده از طراحی شده برای دوره های آینده برای لذت بردن از کلون و حفظ شده هست.

   ببر وودز.jpg title = "tiger-woods.jpg" /> </div>
<p> <!-- END scald=6123111 --> </div>
<p> این فرصت برای نسل بعدی به همراهزی بت خود را (گتی) </p>
</p></div>
<p> در وینسبروک، وودز احتیاط نکرد تا فراموش شود، اما او متوجه پیشرفت قابل توجه خود شد. وی گفت: "من فقط کمی بهتر می شوم،" او در یکشنبه گفت، که از چهار دیدار تاکنون از زمان به همراهزگشت وی به ورزش به همراهزتاب شده هست. "من شانس خوبی در بردن این مسابقات داشتم. یک زن و شوهر از اینجا و آنجا بیرون می آیند و می توانستند یک دهستان متفاوت به همراهشند. "</p>
<p> تقریبه همراه پنج سال از زمانی که وودز موفق به کسب مسابقات شد، حدود یک دهه از زمان پیروزی بزرگش بوده هست. او در نهایت دوبه همراهره برنده خواهد شد – حتی چهار ماه پیش بیانیه ای بی نظیر بود، اما چرخش آشنا از به همراهشگاه و سوار شدن به فریبراس به ما می گوید که این دیگر نیست، اما وقتی که، کجا و چگونه. گلف یک به همراهر دیگر تسخیر شده هست. </p>
<p>                              <meta itemprop=
                         هستفاده مجدد از مطالب
                          

  دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم