تیم ۴ تیم از سال ۲۰۱۸، N.C.A.A. تورنمنت

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

هر ساله طرفداران وقتی که تیمشان N.C.A.A. مسابقات، گاه به دلایل خوب. اگر شما به دنبه همراهل snubs هستید، از چهار تیم اول خارج از میدان خارج شوید: Baylor، Notre Dame، Saint Mary's and Southern California.

بروس راسموسن، مدیر ورزشی کرایتان که به عنوان رئیس کمیته انتخاب شد، تأیید کرد که برنده شدن دیویدسون در رود آتلانتیس در روزهای اخیر، ناتردام را ناکام گذاشت.

مت فرر (۵) و بنتسی کلسن اعتبه همراهر آبی پار / گتی ایماژ

در اینجا نگاهی به چهار سوپاپ به همراهلا:

BAYLOR

خرس چهار به همراهزی از پنج به همراهزی اخیر خود را از دست داده و در یک شکست ۱۳ امتیازی به غرب ویرجینیا در کنفرانس بزرگ ۱۲ مسابقات نیمه نهایی و در حالی که شما می توانید مورد برای پتانسیل خود را – آنها ضرب و شتم کانزاس و تگزاس فن آوری، و همچنین تیم های حبه همراهب اوکلاهما و تگزاس – آنها به همراه RPI از ۶۶ به پایان رسید، ۲-۹ دور از خانه، و یک برنامه غیرواقعی ضعیف انجام. برای همه این دلایل، بیلور برای اولین به همراهر در پنج سال از این مسابقات راضی نبود.

NOTRE DAME

اگر آنها زمان بیشتری داشته به همراهشند. نتردام در هفته گذشته در A.C.C شبیه یک خوابگاه بود. مسابقات و یک تیم که می تواند سر و صدا در N.C.A.A. مسابقات. کلید؟ بنتزی کلسون به جلو، پیش فصل A.C.C. به همراهزیکن سال، پس از از دست رفته ۱۵ به همراهزی بود. به همراه او در دادگاه، ایرلندی ها ۱۴-۵ بود، رتبه پنجم در کشور. متأسفانه، بدون او، تیم هایی مانند گرجستان را از دست دادند. آنها به تساوی ۱-۷ رسیدند. در نهایت کمیته به اندازه کافی به همراه خلاصه کامل ایرلندی تحت تأثیر قرار نگرفت .

ST. ماری

بله، آنها Gonzaga را ضرب و شتم کردند. و، بله، KenPom آنها را در رتبه ۲۸، پیش از هشت دیگر N.C.A.A. تیم مسابقات اما کمیته متوجه نشد که کیفیت خارج از بولداگ ها برچیده شود و قدرت برنامه آنها ۱۶۶ بود.

"از ۲۸ پیروزی، تنها چهار نفر مقابل دو تیم در دو دوره آخر بودند" [19459004Rasmussenگفت،به همراهاشارهبهاصطلاحاتجدیدبهمنظوربهترارزیابیجادهوبیطرفدادگاهبرندهمیشودگرچهبه همراهوجودداشتنیکیازکارآمدترینجرایمدرکشور،گیلدرNITدوبه همراهره

جنوب کلیرورنیا

این یکی سخت خواهد بود به بلع: تروجان ها دارای به همراهلاترین R.P.I. (34) از هر تیمی که N.C.A.A را از دست داده هست. مسابقات از آنجایی که در سال ۲۰۱۱ به ۶۸ تیم گسترش یافت. آنها ۱۱ برد در برابر دو بخش بزرگ و قدرت قوی برنامه را داشتند. اما کمیته معتقد بود که آنها در برابر تیم های مسابقات کالیبر به اندازه کافی برنده نیستند، ۰-۸ در برابر آریزونا، ایالت آریزونا، اوکلاهما، تگزاس A & M و U.C.L.A.

همانطور که اتفاق می افتد، U.S.C.، همراه به همراه لوئیزویل و ایالت اوکلاهما نیز که در آن قرار گرفته اند، در F.B.I. در برنامه های بسکتبه همراهل فساد می کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم