خوزه مورینیو ادعا کرد خروج لیگ قهرمانان منچستر یونایتد "هیچ چیز جدیدی برای به همراهشگاه نیست"

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

خوزه مورینیو ادعا کرد خروج لیگ قهرمانان در منچستر یونایتد پس از اینکه شاهد جدایی وی از سوی ۱۶ سال گذشته از سوی سویا شد، چیزی جدید برای به همراهشگاه نبود.

دو گل Wissam Ben Yedder در فضای چهار دقیقه نیم دقیقه، برای اولین به همراهر در چهار سال، برای امید به پیشرفت یونایتد و نقطه ی چهارم نهایی این رقابت ها از بین رفته هست.

مورینیو گفت: او ناامید شده هست که از کنار او بیرون بیاید، اما به همراه گذشت زمان پیروزی های خود در اولدترافورد را در اروپا به ثمر رساند، او ادعا کرد که چنین خروجی ها برای یونایتد هیچ چیز جدیدی نیست.

"من در این صندلی دو به همراهر در لیگ قهرمانان به همراهزی می کنم و منچستر یونایتد را در خانه در Old Trafford خلع سلاح می کنم."

"من در این صندلی به همراه پورتو و رئال مادرید به همراه منچستر یونایت به همراهزی می کنم، بنابراین فکر نمی کنم چیزی برای به همراهشگاه جدید به همراهشد.

"البته، مدیر به همراهشگاه منچستر یونایت و از دست دادن لیگ قهرمانان در خانه ناامیدی هست."

مورینیو دو به همراهر قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ۱۶ ساله را به همراه پیروزی سر الکس فرگوسن از دست داد – به همراه پورتو در سال ۲۰۰۴ و مادرید در سال ۲۰۱۳٫

مدیر یونایتد ادعا کرد که "همه چیز به همراهید تغییر کند" برای متحدین دوبه همراهره به همراه نخبگان فوتبه همراهل اروپا رقابت می کند.

اگرچه مورینیو مشتاقانه فراموش کرد که به جزئیات برسد، وی پیشنهاد کرد که بخشی از این راه حل، سرمایه گذاری بیشتری در تیم به همراهزی خواهد بود.

"همه پول خرج می کنند، درست هست؟ نه فقط ما، نه؟ این یک فرآیند طبیعی هست، هر تیم سرمایه گذاری می کند. »

                              
                       هستفاده دوبه همراهره از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم