نمانیا ماتیک می گوید منچستر یونایتد برای خروج از لیگ قهرمانان به سوییل نمی تواند

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

نمانیا ماتیک معتقد هست که منچستر یونایتد سه شنبه شب از سوی لیگ قهرمانان در برابر سویا شکست نخورد.

دو گل نیمه دوم از Wissam Ben Yedder جایگزین در فاصله چهار دقیقه مجازات یونایتد را برای یک صفحه نمایش ناهموار و مبهم که نمی توانست توسط آرامش آرام Romelu Lukaku نجات یابد.

خوزه مورینیو، که ادعا کرد که در مورد عملکرد طرف مقابلش یا رویکرد تاکتیکی خود، "هیچ تردیدی ندارد"، نبه همراهید حداقل یک سال دیگر صبر کند تا اتحاد را در میان نخبگان فوتبه همراهل اروپا برقرار کند.

ماتیک تصدیق کرد که سویا در هشتم گذشته جای خود را به همراه عملکرد خود در دو پایه بدست آورده و از همتایان خود خوهسته هست تا پیش از جلسه ششم جلسه جام حذفی جام حذفی شنبه به همراه برتون و هوو آلبیون

"ما متضرر هستیم، زیرا ما از لیگ قهرمانان خارج نیستیم." "اما این فوتبه همراهل هست، ما به همراهید آن را بپذیریم و روی به همراهزی بعدی که بسیار مهم هست برای ما در جام حذفی هم تمرکز کنیم."

"ما برای لیگ هم تمرکز داریم، اما به همراهید برای تیم، سویلی تبریک بگوییم. آنها واقعا خوب به همراهزی کردند و سزاوار فرار بودند. "

هنگامی که از او پرسید که آیا تلاش های یونایتد در پیروزی ۲-۱ خود مقابل لیورپول در تعطیلات آخر هفته تاثیر گذاشته هست، ماتیک اصرار داشت: "هیچ هستثنائی وجود ندارد. بهانه ای وجود ندارد همانطور که می دانید، ما یک به همراهزی بزرگ در برابر لیورپول داشتیم. ما بردیم.

"به همراه اعتماد به نفس به همراهلا ما می آیم برای به همراهزی این به همراهزی، اما امروز آنها بهتر از ما به همراهزی کردند و آنها سزاوار [to win]"

هافبک صربستانی افزود: "ما به همراهید این را فراموش کنیم. ما به همراهید اشتبه همراههاتی را انجام دهیم تا ببینیم که چه کاری به همراهید انجام دهیم و در به همراهزی شنبه یک به همراهزی جدید هستیم."

"زندگی ادامه دارد و این فوتبه همراهل هست، ما به همراهید این را قبول کنیم."

                              
                       هستفاده مجدد از مطالب
                        

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم