نون در Huddle لویولا شیکاگو دارای چند چیز می گوید

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته‌بندی نشده

        

ارتبه همراهط بین خواهر جین و موسر ۴۹ ساله تا سال ۲۰۱۱، زمانی که موسر، معاون شغلی، برای احیای برنامه لویولا هستخدام شد. در اولین روز او به دفتر جدیدش رسید و یک پوشه مانیل روی میز خود یافت. درون آن یک گزارش ناگهانی بود که توسط خواهر ژان تهیه شده بود، جزئیات نقاط قوت و ضعف هر به همراهزیکن که او به ارث برده بود.

عکس
    

            

        

خواهر جین، که در ۵ فوت، حداقل یک پا کوتاهتر از هر به همراهزیکن لویولا هست، منجر به نمازگزاران در نماز قبل از به همراهزی در برابر دولت سن دیگو در دسامبر ۲۰۱۶ هست.
                        
             اعتبه همراهر
            هستیو ولتمن / دانشگاه لویولا شیکاگو

            

گزارش های ناگهانی متوقف نشده هست. روز بعد از فصل، فصل پس از فصل، خواهر جین خزنده بیش از جعبه نمرات از مخالفان آینده لویولا، وزن آن چیزی هست که او در برابر دانش خود را از به همراهزیکنان لویولا درک می کند. او دقت داشته هست که کوچکترین جزئیات را که او در هنگام صحبت کردن به همراه همسرش در آغوش می گیرد و به همراه آغوش به همراهزانش در اطراف لبه همراهس های به همراهزیکنان مشغول صحبت می کند، یادداشت می کند. او می گوید، لحظاتی به عنوان مقدس نیست، زیرا برخی ممکن هست حدس بزنند: در بین اعتراضات، او همچنین هشدار می دهد که به همراهزیکنان را برای مراقبت از به همراهزیکنان برتر حریف مراقبت می کند.

اما این در این هست که در محاصره قرار دارد به همراهزیکنان که بر او سرازیر می شوند، خواهر جین می گوید که می تواند خوب به همراهزیکنانی را که او را محاصره می کنند احساس کند.

"آنها بسیار ویژه هستند و بسیار خوب هستند." "این بچه ها به همراه قلب ها و سران خود به همراهزی می کنند، زیرا آنها دوست دارند مدرسه خود را بسوزانند و به خاطر بسکتبه همراهل دوست دارند."

عکس
    

            

        

خواهر جین در سال ۲۰۱۱ درگذشت. مدرسه او را "سازمانی در جامعه" توصیف کرد.
                        
             اعتبه همراهر
            الیسا شوکار برای نیویورک تایمز

            

پس از هر به همراهزی لویولا، خواهر جین ایمیل های خود را به Moser، به کارکنان مربیگری و سپس هر به همراهزیکن می فرستد. او گفت: "او تنها یک پاراگراف نوشته شده خود را به تیم محدود کرده هست، اما همیشه یک پیام شخصی را برای تبریک به یک به همراهزیکن برای عملکردش و یا تشویق زودگذر اضافه می کند."

"در طول چهار سال گذشته، زمانی که من به همراهزی بدی داشتم، یک به همراهزی پایین، "Donte Ingram، ارشد لویولا گفت. "ما ممکن هست برنده شویم ممکن هست ما از دست داده ایم اما در پایان پیام، او همیشه راه را برای احساس من بهتر پیدا کرده هست. »

قبل از اینکه او در ۱۴ نوامبر سقوط کرد و لب های چپ خود را شکست، خواهر ژان از سال ۱۹۹۴ تنها دو به همراهزی خانگی لویولا را از دست داده بود او به طور معمول راه خود را در اطراف دانشگاه در یک جفت کفش ورزشی بسکتبه همراهل سفارشی maroon به همراه نام او در موضوع طلا در پشت می گذارد. هنگامی که او در این فصل پس از جراحی از دست دادن هشت به همراهزی خانگی خود برای تعمیر لگن او مجبور شد، خواهر ژان به دنبه همراهل به همراهزی به همراهزی های Ramblers در iPad خود، هر به همراهزی بدون لوکس خوراک ویدیو را پیش بینی کرد.

عکس
    

            

        

محبت بین خواهر جین و دهه های به همراهزیکنان Ramblers متقابل بوده هست.
                        
             اعتبه همراهر
            الیسا شوکار برای نیویورک تایمز

            

و علیرغم غیبت او، نماز، ایمیل ها و گزارش های ناگهانی هیچ گاه از دست ندید.

محدود به صندلی چرخدار، او حتی راه خود را به سنت لوئیس برای تماشای – و دعا – به عنوان لویولا برنده مسابقه عنوان کنفرانس کنفرانس دره میسوری

"من به او قول دادم که چیزهای زیادی از او داشته به همراهشم." او از نمازهای بی وقفه اش در فینال گفت. "بنابراین من مجبور بودم مراقب آن به همراهشم قبل از اینکه شب بخوابم."

در یکشنبه یکشنبه، او به همراه تیم خود در حزب تماشای لویولا، به همراه پوشیدن یک کت وارسیته بزرگ لویولا و یک روسری طلایی و طلایی، برگشت. او در طول پخش تلویزیونی که براکت ها را اعلام کرد، یادداشتهای فراوانی را به همراه داشت، و هنگامی که Moser و Ramblers متوجه شدند که آنها بیستمین بمب در منطقه جنوبی هستند، در برابر میامی (Fla) (22-9) در روز پنج شنبه در دالاس.

به همراه یک آزمایش دیگر پزشکی از پزشکان، خواهر جین قصد دارد به تگزاس برود و به آرزوهایش برسد. او گفت اگر سلامت او مانع از سفر شود، او در تلویزیون تماشا خواهد کرد. این همان شیوه ای هست که او بزرگترین لحظه بسکتبه همراهل لویولا را تماشا کرد: پیروزی ۶۰-۵۸ در مورد دوبه همراهر قهرمانی دفاع قهرمانی سینسیناتی در مسابقات قهرمانی ملی سال ۱۹۶۳

"من می دانم که او در دعا به همراه ما همراه هست ما را تشویق کردیم، گفت: "اینگرام گفت. "و این بدان معنی هست که ما برای ما"

ادامه مطلب اصلی دهستان
    

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم